Kontakt

Jak rozwiązać awarię iPhone'a Safari (przewodnik 2020)

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

Użytkownicy Safari zgłosili dziwny problem (Awaria iPhone Safari), powodując awarię przeglądarki Safari zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i na komputerach Mac. Wielu użytkowników komputerów Mac nie może otrzymywać sugestii autouzupełniania, gdy wpisuje tekst w pasku adresu Safari, a tony stron (w tym Google) nie załadowały się dokładnie. Kilku użytkowników iPadów i iPhone'ów rozbiło Safari, dotykając paska adresu URL.

Dlatego ten artykuł ma na celu dostarczyć ci kompletnego przewodnika po rozwiązaniach awarii iPhone'a Safari.

Część 1. Krótkie wprowadzenie do awarii iPhone'a SafariCzęść 2. Dziewięć rozwiązań rozwiązania awarii iPhone'a SafariCzęść 3. Wniosek

Ludzie również czytająAplikacje się zawieszają - oto poprawkaTop 6 szybkich metod naprawy kontaktów iPhone'a zniknęło

Część 1. Krótkie wprowadzenie do awarii iPhone'a Safari

Najważniejszą przeglądarką dla Apple Mac i iPhone'a jest ta, która jest dostarczana wraz z urządzeniem. Safari (graficzna przeglądarka internetowa Apple) jest szybsza i bardziej energooszczędna w porównaniu do innych przeglądarek. Przydatne narzędzia, które pomogą Ci udostępniać, zapisywać i znajdować ulubione witryny. Safari ma również wbudowane funkcje prywatności, które pomagają użytkownikom przeglądać ich firmy. Graficzna przeglądarka internetowa Apple współpracuje również z iCloud, aby umożliwić użytkownikom płynne i ciągłe przeglądanie na wszystkich urządzeniach.

Safari jest domyślną przeglądarką iPhone'a lub iPada i korzysta z niej codziennie wiele osób. Niemniej jednak mnóstwo użytkowników doświadcza teraz awarii przeglądarki i nie mogą bezpośrednio przeglądać Internetu, co jest frustrujące.

Najważniejsze witryny, autouzupełnianie, wyszukiwanie adresów URL, a także inne funkcje Safari polegają na wysyłaniu zapytań i zwracaniu ich przez serwery amerykańskiej międzynarodowej firmy technologicznej, zalecając tutaj, gdzie jest problem. Problem awarii iPhone'a Safari wydaje się również zależeć od tego, jakie dane świeżo buforowana przeglądarka.

Śmiało! Oto 9 rozwiązań, które krok po kroku naprawią awarię iPhone'a Safari.

Awaria Iphone Safari

Część 2. Dziewięć rozwiązań rozwiązania awarii iPhone'a Safari

1. Wyłączanie sugestii Safari

Obecne rozwiązanie problemu awarii Safari Safari na iOS wymaga wyłączenia Sugestii Safari, co uniemożliwiłoby awarię Safari. Czyniąc to, urządzenie iOS - przejdź do Ustawień, Safari i wyłącz sugestie Safari. W przypadku komputerów Mac - Safari, Preferencje, Wyszukiwanie.

Niemniej jednak zwykle występują pewne proste rozwiązania awarii iPhone'a Safari w iOS, a jeśli użytkownicy doświadczają wszelkiego rodzaju awarii, zawiesza się lub Safari samo się blokuje lub sam się zamyka, użytkownicy prawdopodobnie mogą to naprawić, wykonując procedury opisane poniżej.

2. Zaktualizuj mobilny system operacyjny iOS

Zaleca się aktualizację mobilnego systemu operacyjnego, ponieważ każde uruchomienie oprogramowania systemowego zawiera ulepszenia i poprawki błędów. Aktualizacja iOS może bezpośrednio rozwiązać problem z awarią Safari na iPhonie, który pojawia się w aplikacji Safari na iPadzie lub iPhonie. Aktualizacja mobilnego systemu operacyjnego iOS jest bardzo łatwa.

Przejdź do Ustawienia, Ogólne, dotknij Aktualizacja oprogramowania, a następnie zainstaluj dostępną aktualizację iOS. Jednak przed aktualizacją mobilnego systemu operacyjnego upewnij się, że masz pliki kopii zapasowej dla urządzenia Apple. Jeśli zawsze zapomnisz zaktualizować oprogramowanie systemowe, możesz skorzystać z automatycznej aktualizacji systemu iOS, która instaluje oprogramowanie systemowe w środku nocy.

Iphone Safari Crashing Ios Update

3. Tony kart Safari otwierają się jednocześnie

Jeśli otworzysz zbyt wiele kart Safari, być może wyczerpujesz pamięć Safari. W większości przypadków aplikacja dba o to, zmuszając karty do odświeżenia, ale są przypadki, w których możesz chcieć ręcznie zamknąć niektóre niewykorzystane karty.

Naciśnij przycisk pola, aby zauważyć otwarte karty, a następnie naciśnij X na pasku tytułu, aby zamknąć każdą kartę - możesz powtórzyć w razie potrzeby.

4. Usuń historię Safari i dane sieciowe

Safari gromadzi historię przeglądania, pliki cookie, pamięci podręczne i inne dane na iPadzie lub iPhonie. Od czasu do czasu dane te mogą zakłócać działanie aplikacji, więc ich usunięcie może rozwiązać problem z awarią iPhone Safari lub zawieszaniem się Safari na niektórych stronach internetowych.

  • Stuknij Ustawienia i przejdź do Safari, a następnie stuknij Wyczyść historię i dane witryny.

Należy pamiętać, że ta metoda spowoduje również usunięcie historii dla Ciebie iCloud podpisany w iPhonie. Zamiast tego użytkownicy mogą uzyskać bardziej szczegółowe informacje i usunąć nową historię Safari, choć może to nie rozwiązać problemu awarii iPhone Safari.

5. Wymuś zamknięcie aplikacji Safari, a następnie uruchom ponownie

Czasami wystarczy wymusić zamknięcie graficznej przeglądarki internetowej Apple i ponowne jej uruchomienie wystarczy, aby rozwiązać problem z przeglądarką:

Kliknij dwukrotnie przycisk Początek, przesuń w górę w Safari, aby go zamknąć, a następnie uruchom ponownie urządzenie.

6. Ponowne uruchamianie iPhone'a lub iPada

Długo naciśnij jednocześnie przycisk zasilania oraz przycisk strony głównej, po zobaczeniu logo Apple z przodu ekranu, zwolnij. Ta siła powoduje ponowne uruchomienie iPhone'a i może rozwiązać niektóre problemy.

Iphone Safari ulega awarii

7. Znajdź zamiennik do Safari

Jeśli nadal występują problemy, możesz zainstalować inną przeglądarkę, aby z niej korzystać. Możesz wybierać niezawodne przeglądarki (które są dla Ciebie bezpłatne) w Internecie, na przykład Google Chrome lub Dolphin.

8. Procedura naprawy urządzenia za pomocą D-Back

Uwaga: Przed naprawieniem tego problemu wykonaj kopię zapasową plików iPhone'a na komputerze, aby zapobiec utracie danych.

Krok 1: Zainstaluj D-Back i stuknij w Napraw system iOS w oknie głównym.

Krok 2: Wybierz tryb standardowy, a oprogramowanie wyświetli monit o przełączenie gadżetu w tryb DFU lub tryb odzyskiwania. Postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

9. Naprawianie oprogramowania systemowego w celu rozwiązania awarii iOS Safari

Poza podstawowymi ustawieniami i danymi naprawy Safari, jeśli użytkownicy nadal martwią się awarią iPhone Safari w iOS 12 lub iOS 11, mogą rozważyć, czy ich system operacyjny iPhone'a, iPada lub iPoda działa nieprawidłowo. W takim przypadku zaleca się, aby użytkownicy próbowali naprawić problem z systemem operacyjnym za pomocą Dowolnej naprawy systemu iOS, pomoże to naprawić wszelkiego rodzaju problemy z iOS bez utraty danych.

Z menu głównego Dowolnej naprawy systemu iOS wybierz opcję Napraw wszystkie problemy z systemem iOS, a następnie oprogramowanie wykryje stan urządzenia z systemem iOS.

Iphone Safari Crashing Iphone

Część 3. Wniosek

Naprawienie awarii iPhone'a Safari może pomóc użytkownikom zachować dobrą i płynną pracę podczas korzystania z Safari na urządzeniach iPhone. Istnieje dziewięć rozwiązań wymienionych powyżej. Jeśli napotkasz taki problem, wybierz jeden, aby pomóc usunąć błąd. Poza tym, jeśli uważasz, że to dobry przewodnik, udostępnij ten artykuł znajomym. Możesz też zostawić komentarz poniżej, jeśli masz inne lepsze genialne metody rozwiązania awarii iPhone'a Safari.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo iOS Toolkit

iOS Toolkit

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 3.0 / 5 (na podstawie 5 oceny)

Logo iOS Toolkit

iOS Toolkit

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.