Kontakt

iPhone nie wibruje? Pełne rozwiązanie tutaj

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 17 grudnia 2019 r

Przewodnik jak to naprawić iPhone nie wibruje problemem.

W naszym urządzeniu iPhone wibracja jest jedną z najbardziej pomocnych funkcji. Właśnie tego potrzebujemy, gdy nie chcemy, aby przeszkadzał nam dzwonek naszego urządzenia iPhone, ale nadal chcemy wiedzieć, czy mamy połączenie przychodzące, czy otrzymaliśmy SMS-y i inne rzeczy, o których powiadomi nas nasze urządzenie iPhone.

W rzeczywistości większość użytkowników iPhone'a cały czas przełącza swoje urządzenie w tryb wibracji. Niedziałająca wibracja z naszego urządzenia iPhone może być naprawdę frustrująca, ponieważ możemy przegapić ważne połączenia lub możemy nie odpowiedzieć natychmiast po otrzymaniu bardzo ważnej wiadomości SMS lub e-mail.

Wiemy, jak to jest, gdy jesteśmy zależni od jednej rzeczy, a potem nagle przestaje działać.

Tutaj wymieniliśmy kilka rozwiązań, które możesz zrobić na urządzeniu iPhone, aby je naprawić iPhone 7 nie wibruje. A jeśli coś pójdzie nie tak, umieściliśmy również program zagnieżdżania, którego możesz użyć, aby rozwiązać ten problem na urządzeniu iPhone.

Po przeczytaniu tego przewodnika dowiesz się, dlaczego mój iPhone nie wibruje!

Część 1. Wspólna metoda, którą można wykonać, gdy iPhone nie wibrujeCzęść 2: Najbezpieczniejszy sposób, aby naprawić problem zatrzymania wibracji w telefonie iPhonePrzewodnik wideo: Jak naprawić brak wibracji telefonu iPhoneCzęść 3. Utwórz kopię zapasową iPhone'a, gdy iPhone nie wibrujeCzęść 4. Wniosek

Część 1. Wspólna metoda, którą można wykonać, gdy iPhone nie wibruje

Kiedy twój iPhone nie wibruje, możesz najpierw wypróbować poniższe metody:

  1. Wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a, naciskając i przytrzymując jednocześnie przycisk home i przycisk zasilania.
  2. Sprawdź, czy w urządzeniu iPhone włączono funkcję wibracji, włączając przyciski „Wibracja przy dzwonku” i „Wibracja przy cichym”.
  3. Wyłącz funkcję „Nie przeszkadzać”.
  4. Zaktualizuj oprogramowanie iOS do nowej wersji.
  5. Wykonanie opcji Resetuj wszystkie ustawienia na urządzeniu iPhone.

Rozwiązanie 1: Wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a, aby Slove iPhone wibracje nie działały

Dla Ciebie napraw iPhone'a, który nie wibruje, wymuszenie ponownego uruchomienia jest pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić. W ten sposób można rozwiązać wiele problemów, dlatego równie dobrze możesz wypróbować na swoim iPhonie, który nie wibruje i sprawdzić, czy może to pomóc. Aby wymusić ponowne uruchomienie urządzenia iPhone, przejdź dalej i postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem.

Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk home i przycisk zasilania -

W przypadku iPhone'a 7 i iPhone'a 7 Plus naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk zmniejszania głośności oraz przycisk Uśpij lub Obudź.

Trzymaj je przez około dziesięć sekund lub do momentu wyświetlenia logo Apple na ekranie.

Rozwiązanie 2: Sprawdź, czy masz włączone wibrowanie w trybie cichym lub dzwonkiem

Czasami najszybszym sposobem rozwiązania problemu jest podwójne sprawdzenie go, a nie robienie bardziej skomplikowanych rzeczy lub chodzenie w kółko. Jeśli wymuszenie ponownego uruchomienia nie działa w celu rozwiązania problemu, możesz przejść dalej i sprawdzić, czy w urządzeniu iPhone włączono funkcję wibracji. Oto kroki, jak możesz to zrobić.

Na iPhonie otwórz i uruchom Ustawienia, a następnie dotknij Dźwięki.

Włącz dwa przyciski przełączania w opcji „Wibracje na pierścieniu"I"Wibracja w trybie cichymJeśli to zrobisz, urządzenie iPhone powinno wibrować, niezależnie od tego, czy jest w trybie cichym, czy nie.

Rozwiązanie 3: Zaznacz „Nie przeszkadzać”, aby naprawić brak wibracji iPhone'a

Przycisk „Nie przeszkadzać” to funkcja urządzenia iPhone, która umożliwia użytkownikom blokowanie lub zatrzymywanie połączeń i powiadomień, gdy nie chcą im przeszkadzać. Ta funkcja urządzenia iPhone jest bardzo przydatna, gdy jesteś na zajęciach, podczas uroczystej imprezy lub na bardzo ważnym spotkaniu. Oto, jak możesz faktycznie sprawdzić tę funkcję.

Metoda 1:

Po prostu przesuń palcem w górę, zaczynając od dołu ekranu, aby pojawił się panel sterowania.

Stuknij w kształt księżyca, aby wyłączyć funkcję „Nie przeszkadzać”.

Metoda 2:

Na iPhonie uruchom Ustawienia, a następnie dotknij przycisku „Nie przeszkadzać”.

Upewnij się, że wyłączyłeś również opcję Ręczny i Zaplanowane.

Rozwiązanie 4: Zaktualizuj oprogramowanie iOS do nowej wersji, aby naprawić niedziałające wibracje

Zaktualizowanie urządzenia iPhone do najnowszej wersji pomoże również naprawić iPhone'a bez wibracji. Jeśli więc korzystasz z funkcji wibracji na telefonie iPhone w trybie cichym, upewnij się, że masz najnowszą aktualizację. Aby sprawdzić najnowszą aktualizację, wykonaj następujące czynności.

Przejdź do ustawień urządzenia iPhone, a następnie dotknij Ogólne

Następnie przejdź dalej i dotknij Aktualizacja oprogramowania.

Stuknij w Zainstaluj teraz, jeśli zobaczysz, że dostępna jest aktualizacja dla twojego urządzenia iPhone

Rozwiązanie 5: Zresetuj wszystkie ustawienia, aby naprawić problem wibracji

Wykonanie opcji Zresetuj wszystkie ustawienia na urządzeniu iPhone może również pomóc w rozwiązaniu problemu braku wibracji telefonu iPhone. Pamiętaj, że wykonanie tej opcji nie usunie żadnych danych z urządzenia iPhone, ale anuluje wszystkie ustawienia zapisane w urządzeniu iPhone. Wykonaj poniższe czynności, aby spróbować naprawić telefon iPhone, który nie wibruje w trybie cichym.

Przejdź do swojego ustawienia, a następnie przejdź do Ogólne

Wybierz przycisk Reset znajdujący się w dolnej części menu Ogólne

Stuknij w Resetuj wszystkie ustawienia, a następnie wprowadź swój kod dostępu, jeśli go masz.

Następnie potwierdź procedurę, dotykając ponownie opcji Resetuj wszystkie ustawienia. Gdy ponownie stukniesz w to, iPhone uruchomi się ponownie.

Część 2: Najbezpieczniejszy sposób, aby naprawić problem zatrzymania wibracji w telefonie iPhone

Jeśli wykonanie wszystkich wymienionych powyżej metod nadal nie pomoże rozwiązać problemu zatrzymania wibracji telefonu iPhone, może to oznaczać usterkę systemową na urządzeniu iPhone. Aby pomóc Ci naprawić błąd systemowy na urządzeniu iPhone, zalecamy skorzystanie z programu o nazwie FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS, wykonaj następujące czynności:

  1. Pobierz i uruchom Fonedog Toolkit.
  2. Pobierz pakiet oprogramowania układowego.
  3. Automatyczna naprawa
  4. Naprawianie zakończone.

Ten program nie tylko pomaga naprawić urządzenie iPhone, które nie wibruje. ale także na wiele sposobów.

FoneDogToolkit - program do odzyskiwania systemu iOS narzędzie, którego można użyć do rozwiązania problemu na urządzeniu iPhone, które nie może wibrować. Oprócz tego FoneDog Toolkit - iOS System Recovery może również pomóc w rozwiązaniu różnych problemów z oprogramowaniem na urządzeniu iPhone, takich jak tryb odzyskiwania, tryb DFU, zapętlenie białego ekranu, niekończący się start, zamrożone i nieodpowiadające urządzenie iPhone, slajd nie działa i kody błędów podczas korzystania z iTunes.

FoneDog Toolkit - program do odzyskiwania systemu iOS jest również kompatybilny z dowolnym urządzeniem z systemem iOS, takim jak iPad, iPhone i iTouch. Jest również kompatybilny z nowymi modelami iPhone'a, takimi jak iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus. zapewni również bezpieczeństwo wszystkich danych podczas procesu naprawy.

The FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS to najbezpieczniejszy sposób naprawy urządzenia iPhone. Możesz bezpłatnie pobrać, aby spróbować.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Teraz zacznijmy naprawiać twoje urządzenie iPhone. Nie martw się, ponieważ poniższy przewodnik jest bardzo łatwy, ponieważ upewniliśmy się, że FoneDog Toolkit - program do odzyskiwania systemu iOS jest programem przyjaznym dla użytkownika, aby każdy mógł z niego korzystać.

Krok 1: Pobierz i uruchom Fonedog Toolkit

Oczywiście, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać FoneDog Toolkit - narzędzie do odzyskiwania systemu iOS i zainstalować na swoim komputerze.

Możesz mieć zainstalowany program na komputerze Mac lub Windows.

Po pomyślnym zainstalowaniu FoneDog Toolkit - program do odzyskiwania systemu iOS na komputerze, możesz go uruchomić i uruchomić, a następnie podłączyć iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB.

Poczekaj, aż program wykryje twój iPhone. Gdy program FoneDog Toolkit - iOS System Recovery rozpozna twoje urządzenie iPhone, wybierz opcję iOS System Recovery z głównego interfejsu programu.

Następnie kliknij i kliknij Początek przycisk.

Wykryj swoje urządzenie

Krok 2: Pobierz oprogramowanie wewnętrzne

Musisz pobrać pakiet oprogramowania układowego, aby FoneDog Toolkit - iOS System Recovery mógł naprawić nieprawidłowości występujące w urządzeniu iPhone.

W przypadku, gdy nie masz najnowszej wersji iOS na swoim iPhonie, FoneDog Toolkit - iOS System Recovery zapewni ci pobranie.

Odtąd wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk Napraw i poczekać, aż zakończy się pobieranie.

FoneDog Toolkit - iOS System Recovery poprosi Cię również o podanie wymaganych informacji potrzebnych do pobrania odpowiedniego oprogramowania na iPhone'a.

Będziesz musiał podać markę, model urządzenia i numer modelu. Jeśli nie masz pojęcia o żadnej z tych informacji, po prostu sprawdź ją na stronie Apple, aby się upewnić.

Wprowadź informacje wymagane przez program Fonedog Toolkit iOS Data Recovery, a następnie kliknij przycisk naprawa przycisk.

Pobierz oprogramowanie układowe

Krok 3: Automatyczna naprawa

Następnie program FoneDog Toolkit - iOS System Recovery rozpocznie naprawę urządzenia iPhone.

Musisz pamiętać o bardzo ważnej rzeczy podczas naprawy. Podczas procesu naprawy nie można korzystać z urządzenia iPhone.

Jeśli korzystasz z iPhone'a na razie, gdy iPhone naprawia się za pomocą FoneDog Toolkit - programu do odzyskiwania systemu iOS, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój iPhone jest zagrożony awarią i na pewno nie chcemy, aby tak się stało.

Automatyczna naprawa

Krok 4: Ukończono naprawę

Tutaj przetestujesz swoją cierpliwość, ponieważ proces naprawy może zająć trochę czasu, w zależności od tego, co naprawia problem z FoneDog Toolkit - program do odzyskiwania systemu iOS.

Nie martw się, ponieważ FoneDog Toolkit - program do odzyskiwania systemu iOS z pewnością powiadomi Cię, gdy proces zostanie całkowicie zakończony.

Gdy program FoneDog Toolkit - iOS System Recovery był w stanie powiadomić Cię o zakończeniu procesu naprawy, poczekaj, aż iPhone zrestartuje się przed użyciem.

To także czas, w którym możesz odłączyć urządzenie iPhone od komputera.

Kompletna naprawa

Ludzie też czytali:

3 proste sposoby naprawy, gdy Twój iPhone utknął na logo Apple

Jak naprawić iPhone Touch Screen nie działa

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Jak naprawić brak wibracji telefonu iPhone

Część 3. Utwórz kopię zapasową iPhone'a, gdy iPhone nie wibruje

Teraz, jeśli przypadek, w którym żadne z wyżej wymienionych rozwiązań nie było w stanie naprawić problemu braku wibracji twojego iPhone'a, nadszedł czas, aby przejść do sklepu Apple, aby mogli sprawdzić i naprawić twój iPhone. W takim przypadku problem najprawdopodobniej wynika z problemu sprzętowego.

Ale zanim przejdziesz do sklepu Apple, aby naprawić urządzenie iPhone, zawsze pamiętaj, aby wykonać kopię zapasową urządzenia iPhone. Zawsze możesz użyć kopii zapasowej iTunes lub kopii zapasowej iCloud lub możesz również użyć naszego własnego programu do tworzenia kopii zapasowych i przywracania.

Część 4. Wniosek

Wszystkie powyższe rozwiązania są bardzo pomocne naprawienie problemu braku wibracji telefonu iPhone. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość, aby naprawić własne urządzenie iPhone. Ale to, co zalecamy, to skorzystanie z FoneDog Toolkit - programu do odzyskiwania systemu iOS.

Wynika to z faktu, że FoneDog Toolkit - program do odzyskiwania systemu iOS to gwarantowana pomoc w każdym problemie systemowym na urządzeniu iPhone. Jak już wspomniano, FoneDog Toolkit - program do odzyskiwania systemu iOS może pomóc w rozwiązaniu różnych problemów systemowych na urządzeniu iPhone, na przykład jeśli iPhone nadal zapętla logo Apple, jeśli slajd nie działa, jeśli iPhone utknął w trybie odzyskiwania , jeśli na iPhonie pojawia się czarny ekran, niebieski ekran i czerwony ekran.

Może także pomóc w naprawie iPhone'a, jeśli utknie w trybie DFU, jeśli iPhone się zawiesił, jeśli uruchamia się bez końca i jeśli pojawia się biały ekran.

FoneDog Toolkit - program do odzyskiwania systemu iOS jest również zgodny z dowolnym urządzeniem z systemem iOS, w tym z modelami, które właśnie wyszły, jak iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus. Jest także kompatybilny z najnowszą wersją systemu operacyjnego Apple, którą jest iOS 11.

Wspaniałą rzeczą w korzystaniu z FoneDog Toolkit - iOS System Recovery jest to, że nigdy nie stracisz żadnych danych na urządzeniu iPhone.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.4 / 5 (na podstawie 98 oceny)

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.