Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Aktualizacja oprogramowania iOS 11 nie powiodła się? Oto jak to naprawić

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 17 grudnia 2019 r

„Próbowałem uaktualnić swój iPhone do najnowszego iOS 11, ale potem otrzymałem komunikat o błędzie:„ Nie można zaktualizować. Wystąpił błąd podczas instalacji iOS 11.1 / 11 ”. Nie jestem pewien, czy zrobiłem coś innego, ale wykonałem te czynności dopiero po otrzymaniu powiadomienia o aktualizacji. Jak ja naprawić aktualizacja oprogramowania iOS 11 nie powiodła się?

IOS 11 jest najczęściej omawianą wersją iOS, jaką Apple kiedykolwiek opracowało. W najnowszej wersji wiele osób stara się jak najlepiej zaktualizować do nowej wersji ze względu na wspaniałe funkcje i zmiany, które ma iOS.

To naprawdę frustrujące, gdy dzieli Cię zaledwie kilka kroków od uzyskania najnowszego iOS 11, ale napotkałeś irytujący komunikat o niepowodzeniu aktualizacji. Wielu użytkowników, którzy próbowali uaktualnić system do iOS 11, otrzymało jeden z następujących komunikatów: „Nie można zaktualizować. Wystąpił błąd podczas instalowania iOS 11.1 / 11”, or „Aktualizacja oprogramowania nie powiodła się. Wystąpił błąd podczas instalowania iOS 11.1 / 11".

Nie ma jednoznacznego rozwiązania, aby naprawić błąd aktualizacji oprogramowania iOS 11, a Apple jeszcze nie skomentował tego problemu. Ale z powodu rosnącej liczby użytkowników, których dotyczy problem, przeszukaliśmy i przetestowaliśmy najlepsze możliwe metody, które mogą pomóc użytkownikom pozbyć się aktualizacji oprogramowania iOS 11 nie powiodło się.

W tym artykule zebraliśmy wszystkie możliwe i skuteczne rozwiązania, z których korzystało większość użytkowników iOS i próbowali naprawić problem z aktualizacją oprogramowania iOS 11. Możesz rozważyć jedno z poniższych sugerowanych rozwiązań poniżej.

Aktualizacja oprogramowania iOS nie powiodła sięWskazówki, jak naprawić aktualizację oprogramowania iOS 11 nie powiodło się

Część 1. Typowe sposoby naprawy aktualizacji oprogramowania iOS 11 nie powiodły sięCzęść 2. Odkryj FoneDog Toolkit - odzyskiwanie systemu iOS i napraw nieudaną aktualizację oprogramowania iOS 11Przewodnik wideo: Jak naprawić błąd aktualizacji oprogramowania systemu iOS 11Część 3. Przełączanie iPhone'a w tryb odzyskiwania w celu naprawy aktualizacji oprogramowania iOS 11 nie powiodło sięCzęść 4. Aktualizacja przy użyciu pliku IPSWCzęść 5. Wnioski

Część 1. Typowe sposoby naprawy aktualizacji oprogramowania iOS 11 nie powiodły się

Jeśli jesteś jednym z użytkowników, których dotyczy problem, przeczytaj poniższe rozwiązania przed samodzielnym wykonaniem lub rozwiązaniem problemu z aktualizacją oprogramowania iOS 11. Oto różne sposoby naprawienia tego błędu oprogramowania iOS. Istnieje 9 sugerowanych poprawek, które pomogły innym użytkownikom pokonać i naprawić nieudaną aktualizację oprogramowania iOS 11.

 • Sprawdź kompatybilność urządzenia

Po pierwsze, musisz upewnić się, że twój iPhone obsługuje iOS 11 w przeciwnym razie; podczas aktualizacji wystąpią problemy lub w ogóle nie będzie można aktualizować. Niestety nie wszystkie urządzenia iPhone / iPad / iPod touch mogą uaktualnić się do systemu iOS 11 z powodu niektórych niezgodności systemowych.

Oto listy kompatybilnych urządzeń iOS z iOS 11:

iPhone:

 • iPhone X
 • iPhone 8
 • 8 iPhone Plus
 • iPhone 7
 • 7 iPhone Plus
 • iPhone 6s
 • 6s iPhone Plus
 • iPhone 6
 • 6 iPhone Plus
 • iPhone SE
 • iPhone 5s

iPod Touch:

 • Generowanie 6th

IOS 11 można zaktualizować ręcznie, za pośrednictwem iTunes i bezprzewodowo (OTA)

iPad:

 • 9-calowy iPad Pro
 • Generacja 2nd
 • 9-calowy iPad Pro
 • Generacja 1st
 • 5-calowy iPad Pro
 • 7-calowy iPad Pro
 • iPad Air 2
 • iPad Air
 • iPad
 • Generowanie 5th
 • iPad mini 4
 • iPad mini 3
 • iPad mini 2

Aktualizacja iOS 11 nie powiodła sięRóżne rozwiązania naprawienia aktualizacji iOS 11 nie powiodły się

 • Zamknij i spróbuj ponownie po kilku godzinach

Na ekranie błędu dotknij Zamknij, a następnie przejdź do ekranu głównego. Poczekaj kilka godzin i spróbuj ponownie pobrać i zainstalować. Serwery Apple mogą nie być w stanie pomieścić liczby użytkowników aktualizujących się co minutę, dlatego niektórzy użytkownicy otrzymują błędy aktualizacji z powodu ruchu na serwerze. Odpocznij przez 2 godziny, a następnie spróbuj ponownie.

 • Zrestartuj iPhone'a

Daj iPhone'owi szybki restart, aby umożliwić odświeżenie połączenia z serwerami Apple, a także zupełnie nową próbę dla urządzenia.

 • Zrestartować ustawienia sieci

Inną możliwą przyczyną jest ruch sieciowy według niektórych użytkowników. Możesz spróbować zresetować ustawienia sieci, przechodząc do, Ustawienia>Ogólne warunki>Zresetuj>Zrestartować ustawienia sieci.

 • Uruchom ponownie router Wi-Fi

Inną widoczną przyczyną niepowodzenia aktualizacji oprogramowania iOS 11 jest słabe połączenie internetowe, które może znacznie wpłynąć na sposób, w jaki iPhone komunikuje się z serwerami Apple. Wolny lub słaby sygnał nie jest gwarantowany, że będziesz mógł zaktualizować iPhone'a. Przed rozpoczęciem aktualizacji upewnij się, że masz doskonały sygnał Wi-Fi. Możesz również zrestartować router, jeśli sygnał osłabnie lub możesz ustawić się w dobrym sygnale Wi-Fi w domu lub w biurze.

 • Zaktualizuj iPhone'a iOS za pomocą iTunes

Jeśli aktualizujesz system iOS za pośrednictwem OTA (Over the Air) lub przez powiadomienie i otrzymałeś komunikat „Aktualizacja oprogramowania iOS 11 nie powiodła się”, możesz spróbować zaktualizować go za pomocą iTunes na komputerze, aby mieć pewność, że masz system iOS 11 w wersji brak czasu. Wykonaj poniższe kroki.

Aby zaktualizować iOS przez iTunes:

 1. Podłącz iPhone'a za pomocą kabla USB do komputera
 2. Uruchom iTunes (upewnij się, że zaktualizowałeś go również do najnowszej wersji)
 3. Kliknij urządzenie i przejdź do Podsumowania
 4. Kliknij „Sprawdź dostępność aktualizacji”, a jeśli dostępna jest aktualizacja, kliknij „Pobierz i zaktualizuj”.

Uwagi: Jeśli podczas aktualizacji przez iTunes pojawi się komunikat o błędzie „Nie znaleziono aktualizacji”, być może wcześniej została pobrana rozpakowana aktualizacja iOS. Aby usunąć to, musisz przejść do Ustawienia> a następnie Ogólne> Pamięć i użycie iCloud> Stuknij Zarządzaj pamięcią> Przewiń w dół i sprawdź, czy masz listę aktualizacji iOS 11, jeśli istnieje, usuń ją.

Kopia zapasowa i przywracanie iTunesKopia zapasowa i przywracanie iTunes

 • Usuń profil Beta iOS 11

Jeśli wcześniej zapisałeś się na wersję beta iOS 11, najprawdopodobniej możesz napotkać błędy podczas pobierania ostatecznej wersji. Wszystko, co musisz zrobić, to usunąć profil beta, przechodząc do Ustawienia> Ogólne> Profil> iOS Beta Software Profile> dotknij Usuń profil. Uruchom ponownie iPhone'a po usunięciu profilu beta i spróbuj wrócić do Ustawienia> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania> Pobierz iOS11.

 • Daj trochę miejsca

Innym możliwym problemem, który mógł powodować błędy podczas aktualizacji iOS 11, jest przestrzeń wewnętrzna. Nie można kontynuować aktualizacji, chyba że masz wystarczająco dużo miejsca na iPhonie. Przed wykonaniem aktualizacji możesz przenieść niektóre pliki, aby zwolnić miejsce na iOS 11. Upewnij się, że musisz mieć co najmniej 2 GB wolnego miejsca, aby pomieścić iOS 11.

 • Wystarczająca bateria

Przed rozważeniem aktualizacji za pośrednictwem OTA (Over the Air) upewnij się, że masz co najmniej 50% żywotności baterii, aby uniknąć niedogodności w trakcie procesu.

Teraz, gdy powyższe kroki nadal kończą się niepowodzeniem i nadal występują problemy z aktualizacją do iOS 11, musisz znaleźć inne sposoby naprawienia niepowodzenia aktualizacji oprogramowania iOS 11.

Ludzie też czytali:
Jak wyszukiwać wiadomości tekstowe z iPhone'a
Jak odzyskać usuniętą historię połączeń z iPhone'a 8/8 Plus

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 2. Odkryj FoneDog Toolkit - odzyskiwanie systemu iOS i napraw nieudaną aktualizację oprogramowania iOS 11

Po wyczerpaniu wszystkich możliwych sposobów naprawienia aktualizacji oprogramowania iOS 11 nie powiodło się, ale nadal tkwisz w tym samym losie, istnieje jedno najlepsze rozwiązanie, którego jeszcze nie wypróbowałeś.

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS to jedyny najbezpieczniejszy sposób na pozbycie się wszelkich problemów z systemem iOS, takich jak zawieszanie się, awarie, Kody błędów iTunes, biały ekran, czarny ekran, zapętlenie na starcie, przyczepione do logo Apple, utknął na DFU i trybie odzyskiwania, i wiele więcej. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć jesteś na najlepszej drodze, aby przywrócić iPhone'a / iPada do normy.

Praktycznie FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS przywróci system iOS tylko do normy i nie spowoduje żadnej utraty danych ani żadnych innych problemów. Aby dowiedzieć się, jak naprawić aktualizację oprogramowania iOS 11 nie powiodło się FoneDog Toolkit - odzyskiwanie systemu iOS, sprawdź następujące kroki:

Krok 1. Pobierz, zainstaluj i uruchom FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS

Najpierw musisz pobrać i zainstalować program FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS upewniając się, że wykonałeś wszystkie instrukcje ekranowe dotyczące instalacji.

Gdy oprogramowanie będzie gotowe, przejdź do menu głównego ekranu i kliknij „Odzyskiwanie systemu iOS".

Napraw nieudaną aktualizację oprogramowania iOS 11

Pobierz i zainstaluj FoneDog - Odzyskiwanie systemu iOS - Krok 1

Krok 2. Podłącz iPhone'a do komputera

Za pomocą oryginalnego kabla błyskawicowego podłącz iPhone'a do komputera i poczekaj, aż program automatycznie wykryje urządzenie.

Po wykryciu iPhone'a wybierz problemy systemowe po prawej stronie, a następnie kliknij „Początek„aby rozpocząć proces naprawy.

Początek

Podłącz iPhone'a do komputera i rozpocznij - Krok 2

Krok 3. Pobierz pakiet oprogramowania

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS będzie musiał uzyskać dokładny numer modelu urządzenia z systemem iOS, aby pobrać najnowszą wersję systemu iOS.

Możesz znaleźć takie informacje z tyłu swojego iPhone'a lub, jeśli nie jesteś pewien, możesz sprawdzić online.

Upewnij się, że wprowadzasz poprawne informacje, w przeciwnym razie spowoduje to konflikt w wersji iOS na iPhone'a.

Pobierz

Pobierz pakiet oprogramowania układowego - krok 3

Krok 4. Naprawianie systemu iOS

Po wprowadzeniu prawidłowych informacji o marce i modelu iPhone'a program rozpocznie teraz proces naprawy, co może zająć trochę czasu w zależności od rodzaju naprawy, którą wykona.

naprawy

Naprawianie iPhone'a - Krok 4

Krok 5. Naprawa zakończona

Możesz sprawdzić naprawę za pomocą paska postępu pokazanego na ekranie przez ile czasu musisz czekać. Po zakończeniu naprawy iPhone uruchomi się ponownie i zacznie się normalnie z najnowszym iOS 11.

Twój problem z „Aktualizacja oprogramowania iOS 11 nie powiodła się” został właśnie rozwiązany FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS. Teraz masz pewność, że bez względu na problemy systemowe napotkasz wyzwanie tak długo, jak to możliwe FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS gotowy w każdej chwili.

Naprawa zakończona

Napraw aktualizację iOS 11 Nieudany problem Ukończono - krok 5

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Jak naprawić błąd aktualizacji oprogramowania systemu iOS 11

Część 3. Przełączanie iPhone'a w tryb odzyskiwania w celu naprawy aktualizacji oprogramowania iOS 11 nie powiodło się

Jeśli chcesz zmierzyć się ze skomplikowanymi rozwiązaniami, które naprawią niepowodzenie aktualizacji oprogramowania iOS 11, możesz rozważyć przejście w tryb odzyskiwania. Ten proces jest dość zaawansowany i nie jest przeznaczony dla początkujących.

Niektórzy użytkownicy uznali ten tryb odzyskiwania za pomocny w naprawie „aktualizacji oprogramowania iOS 11 nie powiodło się”, ale oczywiście należy zachować szczególną ostrożność. Aby dowiedzieć się, jak przejść do trybu odzyskiwania, aby pozbyć się „nieudanej aktualizacji oprogramowania iOS 11”, zapoznaj się z następującymi przewodnikami:

 1. Zaktualizuj iTunes do najnowszej wersji w pierwszej kolejności przed wszelkimi działaniami.
 2. Uruchom iTunes na komputerze i podłącz iPhone'a za pomocą kabla USB
 3. Wykonaj wymuszony restart na iPhonie, naciskając i przytrzymując jednocześnie przyciski Uśpij / Obudź + Strona główna (Zmniejsz głośność dla iPhone7), aż zobaczysz ekran trybu odzyskiwania.
 4. W iTunes pojawi się komunikat wyskakujący: „Wystąpił problem z iPhonem, który wymaga aktualizacji lub przywrócenia”. Kliknij Przywróć, aby zezwolić iTunes na przywrócenie iPhone'a przy użyciu najnowszej kopii zapasowej iTunes.

Spowoduje to przywrócenie iPhone'a do poprzedniej kopii zapasowej iTunes. Jeśli dodałeś nowe aplikacje i inne zmiany na iPhonie, musisz wykonać ich kopię zapasową w iTunes przed wykonaniem jakiejkolwiek aktualizacji i przywrócenia. Wejście w tryb odzyskiwania może usunąć te bieżące i istniejące aplikacje i pliki, jeśli nie utworzono ich kopii zapasowej.

Część 4. Aktualizacja przy użyciu pliku IPSW

Ta kolejna metoda jest przeznaczona dla zaawansowanych i wykwalifikowanych użytkowników iOS, którzy naprawdę tego chcą napraw aktualizację oprogramowania iOS 11 powiodło i zaktualizuj ich iPhone'y do iOS 11. Ale zanim wykonasz tę metodę, pamiętaj, aby utworzyć kopie zapasowe przed zrobieniem czegokolwiek na iPhonie.

 1. Pobierz poprawny plik IPSW (upewnij się, że pobierasz prawidłowy plik IPSW dla swojego urządzenia)
 2. Uruchom iTunes i podłącz iPhone'a za pomocą oryginalnego kabla USB
 3. Kliknij ikonę iPhone'a na ekranie iTunes
 4. Wybierz plik IPSW, wykonując następujące czynności:

Dla komputera Mac: OPCJA + Kliknij przycisk „Aktualizuj” w iTunes

W systemie Windows: SHIFT + Kliknij przycisk „Aktualizuj” w iTunes

 1. Znajdź odpowiedni plik IPSW na swoim komputerze
 2. Kliknij Aktualizuj, aby potwierdzić aktualizację iOS 11
 3. Pozwól iTunes dokończyć aktualizację i instalację iOS 11

IPhone uruchomi się ponownie, a po ponownym uruchomieniu będziesz mieć iOS 11 na swoim urządzeniu i gotowy do konfiguracji. Właśnie nauczyłeś się, jak ręcznie zaktualizować iPhone'a do iOS 11 i napraw aktualizację oprogramowania iOS 11 powiodło w zaledwie kilku krokach.

Część 5. Wnioski

Wśród rozwiązań podanych powyżej FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS jest najlepszą opcją napraw aktualizację oprogramowania iOS 11 powiodło. Nie tylko eliminuje irytujące awarie oprogramowania, ale także naprawia wszelkie problemy systemowe, takie jak zawieszanie się, awarie, białe / czarne / czerwone / niebieskie ekrany, suwak nie działa, zapętlanie przy starcie, zatrzymanie na DFU, odzyskiwanie i logo Apple, i wiele więcej więcej. FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS to kompleksowe rozwiązanie systemowe dla wszelkich problemów z iOS.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 83 oceny)

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.