Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak naprawić błąd iTunes 3600?

Autorstwa Gina Barrow, ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2019 r

Problem: "Mój iPhone 8 Plus ma Błąd iTunes 3600 po przywróceniu. Prosimy o pomoc! Mój ekran jest zablokowany ”Połącz się z iTunes„Nie wiem co robić” ~ Jade

Błąd Itunes 3600

Spotkanie jest naprawdę bardzo denerwujące Błąd iTunes 3600 (błąd iPhone 3600) lub inne kody błędów iTunes za każdym razem, gdy próbujesz przywrócić lub zaktualizować iPhone'a.

Co gorsza, kończy się to na telefonie z cegłą lub poważnej utracie danych, jeśli nie znasz jego metod rozwiązywania problemów.

Dowiesz się, jak zarządzać i usuń ten błąd iTunes 3600 (iPhone error3600) w tym najnowszym zaktualizowanym artykule z 2019 r. w zabawne i łatwe metody.

Część 1. Co to jest błąd iTunes 3600?Część 2. Jak szybko naprawić błąd iTunes 3600 (błąd iPhone'a 3600)?Część 3. Co robić, gdy utkniesz z ekranem „Połącz z iTunes”?Część 4. Jak rozwiązać błąd iPhone'a 3600? (3 opcje)Przewodnik wideo: szczegółowe kroki, aby naprawić błąd iTunes 3600.Część 5. Wnioski.

Ludzie też czytali:

Jak naprawić błąd iTunes 9 (iPhone Error 9)

Jak naprawić błąd iPhone 1009 (kod błędu 1009)

Część 1. Co to jest błąd iTunes 3600?

iTunes ma wiele możliwych problemów, które mogą wystąpić podczas aktualizacji lub przywracania. Podobnie jak inne kody błędów, mogą istnieć różne przyczyny błędu iTunes 3600.

Błąd iTunes 3600 to błąd występujący przy każdej aktualizacji do nowszej wersji oprogramowania iOS lub przywracaniu iPhone'a z kopii zapasowej iTunes. Zwykle jest to spowodowane ustawieniami sieciowymi, np. Komputer ma dostęp administratora. Aby ukończyć proces przywracania lub aktualizacji, musisz zalogować się jako administrator.

Jeśli jesteś zalogowany jako gość lub inny użytkownik, musisz uzyskać dostęp jako administrator, aby móc kontynuować przywróć iPhone'a na MAC. Innymi przyczynami mogą być zapory ogniowe, serwery proxy, oprogramowanie antywirusowe i inne zabezpieczenia sieciowe.

Jeśli ten błąd 3600 wystąpi podczas procesu przywracania podczas korzystania z komputera służbowego, spróbuj wykonać ten sam proces przy użyciu własnego komputera osobistego lub innego.

Błąd 3600 iTunes można łatwo naprawić, postępując zgodnie z instrukcjami rozwiązywania problemów. Kilka kodów błędów iTunes jest zwykle spowodowanych przez jedną z następujących czynności:

 • Aktualizacja systemu iOS
 • Złamane więzieniem urządzenie iOS
 • Przywróć z iCloud lub iTunes
 • Przerwana aktualizacja lub przywracanie

Część 2. Jak szybko naprawić błąd iTunes 3600 (błąd iPhone'a 3600)?

Jeśli masz problem z błędem iPhone'a 3600 (błąd iTunes 3600), możesz bezpłatnie pobrać iOS System Recovery, pozwala to naprawić problemy z iOS z wieloma popularnymi programami, takimi jak Błąd 3600. Jest to 30-dniowa bezpłatna wersja próbna.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jednym z najbardziej skutecznych programów do odzyskiwania systemów jest FoneDog Toolkit - iOS System Recovery.

Ten profesjonalny program ma na celu naprawę wszelkiego rodzaju kodów błędów iTunes, zawieszanie się lub awarie urządzeń, zapętlanie przy starcie, utknięcie Logo Apple i wiele więcej.

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS zapewnia odzyskiwanie bez powodowania utraty danych, dlatego zaufało mu miliony użytkowników iOS na całym świecie.

Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami iOS, w tym najnowszym iPhone'em 8 / 8plus / X. Aby skorzystać z tego programu, zapoznaj się z poniższymi przewodnikami:

Krok 1. Zainstaluj FoneDog Toolkit - iOS System Recovery na komputerze

Najpierw musisz pobrać FoneDog Toolkit - iOS System Recovery i zainstalować go na swoim komputerze.

Postępuj zgodnie z procedurami instalacji, a po zakończeniu uruchom go, przejdź do Więcej narzędzi i kliknij Odzyskiwanie systemu iOS.

Kliknij żądane problemy systemowe na podanych opcjach ekranu.

Więcej narzędzi

Krok 2. Podłącz iPhone'a

Po uruchomieniu programu podłącz iPhone'a do komputera za pomocą oryginalnego kabla USB i poczekaj, aż FoneDog Toolkit rozpoznaje urządzenie. Kliknij Start, aby kontynuować.

Początek

Uwaga: Na tym etapie musisz pamiętać o następujących kwestiach:

 • Jeśli iPhone został złamany w jailbreaku, zostanie przywrócony do stanu bez jailbreaka
 • Jeśli iPhone został odblokowany, zostanie zablokowany
 • Twój iPhone zostanie zaktualizowany do najnowszej wersji na iOS

Krok 3. Pobierz pakiet oprogramowania układowego

Następną częścią będzie pobranie i wyodrębnienie prawidłowego pakietu oprogramowania układowego na urządzenie iPhone, w którym należy wprowadzić poprawną markę i numer modelu. Szczegółowe informacje można znaleźć z tyłu iPhone'a.

Upewnij się, że podajesz prawidłowe informacje, w przeciwnym razie może to spowodować trwałe uszkodzenie urządzenia. Jeśli nie masz pewności, możesz przejść do trybu online i sprawdzić w witrynie Apple pełne i prawidłowe dane. Kliknij Napraw, aby kontynuować.

Pobierz

Krok 4. Napraw, pobierz i iTunes Błąd 3600 Rozwiązany

Status naprawy potrwa chwilę, ale możesz zobaczyć powiadomienie za pomocą paska postępu. FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS pobierze i rozpakuje oprogramowanie, a następnie naprawi wszystkie znalezione błędy.

W tym momencie musisz upewnić się, że masz stabilne połączenie z Internetem, a na tym etapie unikaj przerywania połączenia między telefonem iPhone a komputerem.

Po chwili zobaczysz powiadomienie, że Twój iPhone jest naprawiony i wrócił do normalnego stanu. Uruchomi się jak zwykle i wszystko będzie dobrze.

Żadne dane nie zostały usunięte podczas procesu naprawy. Teraz będziesz mieć najnowszą wersję iOS działającą na urządzeniu iPhone z nienaruszonymi wszystkimi danymi. Jeśli urządzenie nie uruchomi się ponownie, konieczne może być ponowne uruchomienie procesu.

Jeśli iPhone całkowicie się nie uruchomił, może to oznaczać potencjalny problem sprzętowy, który można zgłosić do obsługi klienta Apple.

Repare Complete

Część 3. Co robić, gdy utkniesz z ekranem „Połącz z iTunes”?

Najbardziej denerwującą częścią tego typu problemów jest niemożność korzystania z telefonu. Całkowicie pozostawia bezużyteczne urządzenie, dopóki nie zostanie naprawione. W ten sposób Twoje życie osobiste i zawodowe będzie bardzo dotknięte.

Przed panikowaniem przygotuj się na podstawowe rozwiązywanie problemów za każdym razem, gdy pojawi się błąd iTunes. Najczęstszą rzeczą, której doświadczysz, jest utknięcie w „Połącz się z iTunes„ekran.

Oto, co możesz zrobić, jeśli możesz się z tym spotkać:

 1. Uruchom ponownie iPhone'a, naciskając i przytrzymując przyciski Uśpij / Obudź i Zmniejsz głośność przez około dziesięć sekund lub do momentu wyświetlenia logo Apple. W przypadku iPhone'a 6s i wcześniejszych: użyj przycisków Uśpij / Obudź i Początek.
 2. Jeśli po ponownym uruchomieniu nadal utkniesz na „Połącz się z iTunes”, musisz ponownie zainstalować system iOS.
 3. Uruchom iTunes na swoim komputerze. Upewnij się, że używasz najnowszej wersji, w przeciwnym razie możesz najpierw zaktualizować iTunes.
 4. Podłącz iPhone'a 8 plus / 8/7 / 6s do komputera za pomocą oryginalnego kabla USB. Po połączeniu zobaczysz wyskakujące okienko: „Wystąpił problem z iPhone'em [nazwa twojego urządzenia], który wymaga aktualizacji lub przywrócenia”.
 5. Kliknij Aktualizuj, aby ponownie zainstalować tylko iOS i zachować bezpieczeństwo danych.

Część 4. Jak rozwiązać błąd iPhone'a 3600? (3 opcje)

Jeśli po zaktualizowaniu iTunes do najnowszej wersji oprogramowania nadal występuje błąd 3600, możesz wykonać następujące czynności:

Opcja 1. Zaktualizuj system operacyjny komputera

W przypadku Windows Update

Najlepszym sposobem aktualizacji komputera z systemem Windows jest włączenie automatycznych aktualizacji.

Win8.1

 1. Przeciągnij ekran od prawego rogu lub skieruj mysz do prawej dolnej części ekranu i przesuń wskaźnik w górę.
 2. Kliknij Ustawienia
 3. Przejdź do Zmień ustawienia komputera
 4. Kliknij Aktualizuj i odzyskiwanie
 5. Kliknij Windows Update. Aby zaktualizować ręcznie, kliknij Sprawdź teraz.
 6. Kliknij Wybierz sposób instalacji aktualizacji i przejdź do Ważne aktualizacje
 7. Kliknij Zainstaluj aktualizacje automatycznie (zalecane)
 8. Kliknij opcję Przekaż mi zalecane aktualizacje w ten sam sposób, w jaki otrzymuję ważne aktualizacje w obszarze Zalecane aktualizacje
 9. Wybierz opcję Przekaż mi aktualizacje innych produktów Microsoft podczas aktualizacji systemu Windows w ramach usługi Microsoft Update
 10. Kliknij Zastosuj

Win10

 1. Kliknij Start lub ikonę Microsoft Windows
 2. Kliknij Ustawienia, a następnie kliknij Aktualizuj i zabezpieczenia
 3. Kliknij aktualizację systemu Windows. W celu ręcznej aktualizacji kliknij Sprawdź aktualizacje.
 4. Wybierz Opcje zaawansowane i kliknij Wybierz sposób instalacji aktualizacji
 5. Kliknij Automatycznie (zalecane)

Aktualizacja systemu Mac OS

 1. Przejdź do App Store na komputerze Mac, aby sprawdzić dostępność aktualizacji oprogramowania
 2. Kliknij Aktualizacje na pasku narzędzi
 3. Kliknij przycisk Aktualizuj, gdy jest dostępny, i kontynuuj pobieranie i instalację

Zaktualizuj komputer

Opcja 2. Zrób dobry restart na komputerze i telefonie iPhone

Uruchom ponownie iPhone'a i komputer, aby odświeżyć systemy. Po uruchomieniu ponów proces przywracania w iTunes.

Opcja 3. Sprawdź ustawienia komputera i oprogramowanie zabezpieczające

Jeśli nie możesz otworzyć iTunes z powodu błędu 3600 iTunes, następnie spróbuj rozwiązać problem z oprogramowaniem zabezpieczającym innej firmy zainstalowanym na komputerze.

 1. Sprawdź, czy data, godzina i strefa czasowa komputera są ustawione poprawnie
 2. Zaloguj się jako Administrator, a nie jako użytkownik lub gość
 3. Upewnij się, że na komputerze działa tylko jedno oprogramowanie zabezpieczające, aby uniknąć konfliktów, takich jak Błąd iTunes 3600 (błąd iPhone 3600)
 4. Tymczasem tymczasowo wyłącz zaporę, aby kontynuować proces przywracania. Może być konieczne tymczasowe usunięcie innego oprogramowania zabezpieczającego.

Przewodnik wideo: szczegółowe kroki, aby naprawić błąd iTunes 3600.

Część 5. Wnioski.

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS sprawia, że ​​korzystanie z telefonu jest kompletne. To świetny partner do wszelkiego rodzaju skomplikowanych sytuacji i problemów Błąd iPhone'a 3600 (błąd iTunes 3600).

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS naprawia również inne problemy systemowe, takie jak Tryb DFU i zapętlanie przy starcie, itp., które utrudniają maksymalne wykorzystanie telefonu iPhone.

Odzyskiwanie systemu FoneDog iOS również odradza iPhone'a, iPada, iPoda touch i rozwiązuje problem biały ekran, Recovery Mode, czarny ekran i czerwony ekran śmierci.

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS naprawia tylko błąd przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa wszystkich danych. Podziel się tą dobrą wiadomością ze znajomymi!

Taki praktyczny artykuł, udostępnij go i daj znać innym.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

me2019-05-05 14:41:11

ten program to totalne bzdury, nie można naprawić urządzenia bez płacenia tym dupkom.

obraz recenzenta

Ach2019-03-05 14:05:31

な お ら な か っ た ぞ

obraz recenzenta

oof2019-03-15 00:02:31

utknął na 99%

obraz recenzenta

FoneDog2019-06-24 07:14:32

Cześć, lepiej spróbować ponownie, jeśli zestaw narzędzi zatrzyma się podczas procesu. Jeśli masz więcej pytań, zostaw wiadomość tutaj lub skontaktuj się z Centrum pomocy. Dziękuję Ci.

obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.4 / 5 (na podstawie 77 oceny)

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.