Kontakt

Rozwiązania, gdy Twój iPhone napotka śmierć na czerwonym ekranie

Autorstwa: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 17 grudnia 2019 r

Spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy napotkaliśmy błędy tu i tam z naszymi urządzeniami Apple. Podczas gdy Apple jest renomowaną firmą, jeśli nie jednym z najbardziej znanych producentów elektroniki, ich produkty również cierpią na sporadyczny błąd. Faktem jest, że każde urządzenie jest podatne na problemy wynikające z wadliwego działania sprzętu, problemów z oprogramowaniem lub niewłaściwego użytkowania przez konsumentów - ustalono to. Jednak faktem jest, że w celu przeciwdziałania tym problemom istnieją firmy i zespoły wsparcia technicznego, które pomogą Ci przetrwać. Dlatego też my w FoneDog istnieje - aby zapewnić wsparcie i informacje potrzebne do zwalczania ewentualnych błędów.

Dzisiaj będziemy patrzeć na dość powszechny i ​​przerażający błąd, który może się przytrafić iPhone'owi, błąd czerwonego ekranu lub też niesławnie znany jako Red Screen of Death. Rzeczywiście sama nazwa brzmi groźnie, ale udowodnimy, że to wszystko szczeka niż ugryzienie. Aby poznać jego prawdziwą naturę, zacznijmy od informacji o tym, do czego prowadzi błąd. Poznanie, z czym mamy do czynienia, znacznie ułatwia naprawienie problemu - przejdźmy więc do tego!

Część 1. Co to jest czerwony ekran śmierci i co go spowodowałoCzęść 2. Wspólne metody naprawy czerwonego ekranu śmierciCzęść 3. Metoda wejścia w tryb DFU (trudność) i jak wyjść z trybu DFUCzęść 4. Najłatwiejsze, najbardziej wydajne i oszczędzające czas rozwiązanie: Korzystanie z FoneDog - Odzyskiwanie systemu iOSCzęść 5. Przewodnik wideo: Jak rozwiązać problem śmierci na czerwonym ekranie iPhone'a?Część 6. Wnioski i zalecenia

Część 1. Co to jest czerwony ekran śmierci i co go spowodowało

Co to jest czerwony ekran śmierci?

Jak wcześniej wspomniano, ten problem z czerwonym ekranem został hojnie nazwany Czerwonym Ekranem Śmierci - i być może nie bez powodu. Podobnie jak niebieski ekran śmierci, który może pojawić się na komputerach, oba wywołują panikę, jakby wydarzyło się coś poważnego. Na szczęście prawda jest całkowitym przeciwieństwem dla iPhone'a w porównaniu z komputerem, ponieważ łatwo jest naprawić sytuację - przez większość czasu.

Czerwony ekran śmierci to częsty problem, który zdarza się dość często wśród użytkowników urządzeń z systemem iOS. Może to nastąpić kilka miesięcy po zakupie lub po wyjęciu z pudełka. To, co się dzieje, jest dość oczywiste, ekran zmienia kolor na całkowicie czerwony, a następnie następuje losowe ponowne uruchomienie.

Co spowodowało pojawienie się czerwonego ekranu?

Skoro już wiemy o błędzie, co dokładnie spowodowało jego wystąpienie? Odpowiedź można znaleźć w kilku przypadkach, które wymienimy tutaj. Pamiętaj, że może to być spowodowane problemami z oprogramowaniem lub sprzętem.

 1. Wadliwa lub źle ustawiona szuflada karty SIM lub antena może powodować wyświetlanie czerwonego ekranu śmierci.
 2. Wystąpił problem związany z oprogramowaniem (z dowolnego źródła), w którym wymagana jest aktualizacja systemu iOS.
 3. Bateria iPhone'a może być uszkodzona lub uszkodzona.

Napraw Iphone śmierci na czerwonym ekranie

Napraw błąd iPhone'a na czerwonym ekranie

Część 2. Wspólne metody naprawy czerwonego ekranu śmierci

Teraz, gdy znamy najważniejsze punkty problemu i dlaczego się pojawia, jedyne, co pozostało, to naprawić. Zauważ, że każda z tych metod jest możliwą poprawką, ale w przypadku, gdy jedna z nich nie działała, nie poddawaj się, ponieważ jest dostępnych więcej. Pod koniec zaprezentujemy naszą wewnętrzną poprawkę, która w razie potrzeby zaoszczędzi ci bólu głowy i czasu. A zatem, dzięki naszej nowo zdobytej wiedzy, przejdźmy teraz do eliminacji tego Czerwonego Ekranu Śmierci na zawsze?

Metoda 1: Trudne resetowanie telefonu iPhone (łatwa trudność)
Po pierwsze, zaczniemy od dość prostej metody, która może być wszystkim, co kiedykolwiek będzie potrzebne. Jest to w zasadzie potrzeba twardego resetu telefonu iPhone. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami.

W przypadku iPhone'a w wersji 6 i starszych:

 1. Naciśnij i przytrzymaj „Przycisk zasilania„i”Przycisk Home”telefonu iPhone jednocześnie przez około 10 sekund.
 2. Gdy zauważysz, że ekran staje się czarny, zwolnij oba przyciski.
 3. Następnie naciśnij „Przycisk zasilania' i przytrzymaj, aż pojawi się logo Apple, a następnie zwolnij.
 4. Twój iPhone teraz zrestartuje się. Po ponownym uruchomieniu powinieneś zauważyć, że iPhone działa teraz normalnie.

W przypadku iPhone'a w wersji 7 i 7 Plus:

 1. Naciśnij i przytrzymaj „Przycisk zasilania„i”Ciszej”na iPhonie jednocześnie przez około 10 sekund.
 2. Gdy zauważysz, że ekran staje się czarny, zwolnij oba przyciski.
 3. Następnie naciśnij „Przycisk zasilania”i przytrzymaj, aż pojawi się logo Apple, a następnie zwolnij.
 4. Twój iPhone 7 lub 7 Plus uruchomi się ponownie. Po ponownym uruchomieniu powinieneś zauważyć, że iPhone działa teraz normalnie.

Metoda 2: Wyjmowanie i wkładanie kieszeni karty SIM (łatwa trudność)

Ta metoda polega na sprawdzeniu, czy czerwony ekran śmierci jest związany z problemem sprzętowym. Czasami taka poprawka jest wszystkim, co jest wymagane, a jeśli tak, to masz szczęście. Bez dalszych ceregieli powinieneś to zrobić.

 1. Wystarczy użyć igły, spinacza biurowego lub narzędzia do wyjmowania tacy, które Apple zatwierdziło do wyjmowania tacy SIM.
 2. Wyczyść tacę karty SIM i upewnij się, że jest wolna od brudu lub gruzu.
 3. Ponownie włóż tacę karty SIM i przetestuj iPhone'a.

Miejmy nadzieję, że gdybyś był jednym z tych szczęśliwych, rozwiązałoby to wszystko i możesz nadal korzystać z iPhone'a bez obaw.

Główne problemy z Iphone 6 i jak je naprawić 4_748

Jak naprawić niebieski ekran śmierci w urządzeniu iPhone?

Niezależnie od tego, czy właśnie zaktualizowałeś system do najnowszej wersji iOS 10, czy używasz iPhone'a w zwykły dzień, problem z niebieskim ekranem nadal może być zaskoczeniem i może uniemożliwić Ci całkowite korzystanie z urządzenia mobilnego. Nazywany również „niebieskim ekranem śmierci”.
Zobacz więcej - Napraw niebieski ekran śmierci

Część 3. Metoda wejścia w tryb DFU (trudność) i jak wyjść z trybu DFU

Metoda 3: Wejście w tryb DFU (trudność) i jak wyjść z trybu DFU

Aby przejść od drugiej do ostatniej metody, przejdziemy do najgłębszych części naszego urządzenia z iOS - trybu DFU. Jest to uważane za najtrudniejszą metodę, ponieważ wymaga dobrego wyczucia czasu i przygotowania. Jeśli wolisz nie przejmować się długą procedurą, możesz pominąć. Jeśli masz pewność, pozwalasz nam przeprowadzić Cię przez ten proces.
Przygotowanie

 1. Koniecznie musisz to zrobić kopia zapasowa wszystkie twoje dane. Nie możemy tego wystarczająco podkreślić, ponieważ niektórzy użytkownicy mogli o tym zapomnieć i stracili cenne kontakty i wspomnienia. Alternatywnie istnieje na to rozwiązanie, ale możemy to omówić później.
 2. Upewnij się, że jesteś gotowy, aby rozpocząć proces. Oznacza to jasne, że i robisz tę naprawę przez stabilny obszar, w którym przerwy w dostawie prądu i tym podobne nie będą miały wpływu na Internet lub komputer.
 3. Zapoznaj się z przyciskami na iPhonie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
 4. Przygotuj kabel błyskawicy USB Apple lub dowolny kabel USD zatwierdzony przez Apple.
 5. Aby przejść do trybu DFU, musisz poprawnie liczyć sekundy. Aby to zrobić, możesz użyć stopera.

Jak wejść w tryb DFU (iPhone 6, iPod lub iPad)

 1. Pobierz iTunes na swój komputer i upewnij się, że jest zaktualizowany.
 2. Podłącz urządzenie iPhone lub iOS i upewnij się, że jest bezpiecznie podłączone.
 3. Wyłącz urządzenie iPhone lub iOS. Ponieważ nie widzimy ekranu, użyj przycisku Zasilanie i Strona główna. Naciśnij i przytrzymaj, aż się wyłączy.
 4. Przytrzymaj przycisk zasilania przez 3 sekundy. Pamiętaj, że to musi być dokładne.
 5. Przytrzymaj palec na przycisku zasilania, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk Home.
 6. Przytrzymaj oba przyciski dokładnie przez 10 sekund. W tym momencie zwolnij tylko przycisk zasilania.
 7. Przytrzymaj przycisk Home przez kolejne 5 sekund.
 8. Zauważysz teraz, że ekran jest całkowicie czarny. To jest sygnał, że wszedłeś w tryb DFU <

Dodatkowym wskaźnikiem jest to, że na twoim komputerze otrzymałeś wiadomość z iTunes, informującą, że wszedłeś w „Tryb odzyskiwania”. Ponieważ ekran jest czarny, w rzeczywistości jest to tryb DFU.

Jak wejść w tryb DFU (iPhone 7, iPhone 7 Plus)

 1. Uruchom iTunes i otwórz go na swoim komputerze.
 2. Podłącz swój iPhone 7 lub 7 Plus za pomocą kabla Apple USB, dostawcy lub kabla zatwierdzonego przez Apple.
 3. Wyłącz iPhone'a 7 lub 7 Plus. Musimy to zrobić, naciskając i przytrzymując przyciski zasilania i zmniejszania głośności, aż całkowicie się wyłączy.
 4. Po wyłączeniu telefonu naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez 3 sekundy.
 5. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności jednocześnie z przyciskiem zasilania.
 6. WAŻNE: Trzymaj oba przyciski dokładnie przez 10 sekund. Pamiętaj, żeby mieć rację.
 7. Zwolnij tylko przycisk zasilania i trzymaj palec na przycisku zmniejszania głośności przez kolejne 5 sekund na kropce.
 8. Zauważysz teraz, że ekran pozostaje czarny. Jesteś teraz w trybie DFU.

Wskazówki 1: Jeśli nie możesz wejść w tryb DFU po raz pierwszy, nie martw się, próbuj dalej! Wskazówki2:

Po przejściu w tryb DFU

Teraz, gdy jesteś w trybie DFU, pozostało Ci tylko przejść do iTunes i wybrać „Przywracanie iPhone„. Poczekaj, aż proces się zakończy, a urządzenie z iOS powinno już działać poprawnie.

Alternatywna metoda wejścia w tryb DFU (wszystkie urządzenia z systemem iOS)

Czasami potrzebna jest alternatywna metoda, ponieważ przyciski mogą być uszkodzone lub w tym przypadku ekran nie jest widoczny, ponieważ jest czerwony. Jeśli powyższe nie zadziałało, podamy tutaj alternatywną metodę. Wykonaj następujące kroki.

 1. Utwórz folder na pulpicie lub w dowolnym miejscu i nazwij go Redsn0w.
 2. Znajdź i pobierz najnowszą wersję Redsn0w. Zwykle znajduje się w folderze Pobrane po zakończeniu pobierania.
 3. Znajdź i pobierz najnowsze oprogramowanie iOS dla swojego urządzenia iOS. Umieść go w miejscu, w którym można go łatwo znaleźć.
 4. Uruchom i rozpakuj plik zip Redsn0w do utworzonego folderu Redsn0w.
 5. Uruchom aplikację (.exe). Może być konieczne kliknięcie przycisku „Uruchom jako administrator' potwierdzać.
 6. W interfejsie kliknij przycisk „Extrasprzycisk ".
 7. Następnie kliknij przycisk "DFU IPSWprzycisk ".
 8. Program poprosi o wybranie pliku IPSW - to oprogramowanie, które pobrałeś jakiś czas temu.
 9. Zezwól na uruchomienie procesu i potwierdź przyciskiem „OK”po zakończeniu. Wynik utworzonego pliku powinien zaczynać się od ENTER_DFU_.
 10. Uruchom iTunes. Należy pamiętać, że wersja powinna być również aktualna.
 11. Wybierz urządzenie iOS, gdy pojawi się na karcie Urządzenie.
 12. Kliknij kartę Podsumowanie.
 13. W systemie Mac: Przytrzymaj klawisz Opcja i kliknij Przywróć. W systemie Windows: Przytrzymaj klawisz Alt lub Shift i kliknij Przywróć.
 14. Wybierz utworzony plik IPSW. Powinien zaczynać się od ENTER_DFU_.

Pozwól na uruchomienie procesu. Rezultatem będzie czarny ekran na urządzeniu z systemem iOS. Udało ci się teraz wejść w tryb DFU!

Ludzie również czytająTryb DFU: podstawy i jego funkcjeKompletny przewodnik: Jak naprawić iPhone zablokowany w trybie odzyskiwania

* Pamiętaj, że oprogramowanie układowe może się różnić w zależności od urządzenia z systemem iOS, więc pobierz to odpowiednie dla posiadanej wersji i żądanej wersji (jeśli obniżasz lub aktualizujesz). Należy pamiętać, że rozszerzenie pliku to (.ipsw). * Należy pamiętać, że byłby to dobry moment na utworzenie kopii zapasowej plików przy otwartym interfejsie iTunes.

Jak wyjść z trybu DFU

W przeciwieństwie do przejścia do trybu DFU, wyjście jest dość łatwe.

Wszystko, co musisz zrobić, to najpierw odłączyć urządzenie iOS, a następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania i przycisk Home przez 10 sekund.

Alternatywnie, w przypadku iPhone'a 7 i iPhone'a 7 Plus byłby to przycisk zmniejszania głośności zamiast przycisku Home. To samo dotyczy urządzenia z systemem iOS, które weszło w tryb DFU alternatywną metodą.

Logo Apple powinno pojawić się jako wskaźnik, że uruchamia się ponownie i pomyślnie wychodzi z trybu DFU.

Mamy nadzieję, że warto było poświęcić czas, ponieważ urządzenie powinno być teraz gotowe do pracy. Jeśli jednak nadal nie będziesz przejmować się tą metodą, nasza ostateczna metoda jest najlepsza, jaką mamy do dyspozycji. Jest szybki, łatwy i drobiazgowy w usuwaniu wszystkich błędów i problemów - idealny dla osób w podróży!

Część 4. Najłatwiejsze, najbardziej wydajne i oszczędzające czas rozwiązanie: Korzystanie z FoneDog - Odzyskiwanie systemu iOS

W tym miejscu FoneDog - odzyskiwanie systemu iOS staje się całkowicie łatwe. Ważne jest również, aby pamiętać, że ta metoda NIE będzie ingerować w twoje dane. Ogromna zaleta! Oto kroki, które należy wykonać, aby wyprowadzić iPhone'a z Czerwonego ekranu śmierci i powrócić do stanu gotowości:

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Krok 1. Pobierz, zainstaluj i uruchom FoneDog Toolkit

Pobierz, zainstaluj i uruchom FoneDog - Odzyskiwanie systemu iOS. Po uruchomieniu programu sprawdź, czy nasz łatwy w obsłudze interfejs jest widoczny na ekranie.

Wybierz Odzyskiwanie systemu iOS

Pobierz FoneDog Toolkit-Step1

Krok 2. Połącz urządzenie z komputerem

Podłącz urządzenie iOS do komputera kablem USB. Potwierdź, że zestaw narzędzi FoneDog mógł wykryć twoje urządzenie, wybierz Odzyskiwanie systemu iOS i kliknij „Początek'.

Początek

Podłącz Computer-Step2

Krok 3. Pobierz pakiet oprogramowania układowego

Twoje urządzenie iOS zostanie ponownie automatycznie wykryte. Oprogramowanie wewnętrzne można zaktualizować, klikając „Pobierz"

Pobierz

Pobierz pakiet oprogramowania układowego - krok 3

Krok 4. Rozpoczęcie naprawy problemu śmierci na czerwonym ekranie iPhone'a

Odzyskiwanie rozpocznie się natychmiast. Jak zapewne zauważyłeś, Twój iPhone zaczął działać tak, jak powinien, bez jasnego czerwonego koloru. Pozwól FoneDog - odzyskiwanie systemu iOS, aby zakończyć proces.

naprawy

Naprawianie problemu śmierci na czerwonym ekranie - Krok 4

Krok 5. Zakończono naprawę problemu

Skończone! Możesz teraz normalnie korzystać z urządzenia z systemem iOS. Jak widać, dzięki FoneDog cała praca została wykonana za Ciebie. Nie musisz już przechodzić przez długie procesy.
Robi wszystko, od pełnego odzyskiwania systemu po odzyskanie cennych danych po naprawę tych irytujących restartów i błędów. Wszystko czego potrzebujesz to komputer lub laptop. Ułatwiliśmy też szybsze wykonanie wszystkich poprzednich wersji! Odzyskiwanie systemu FoneDog iOS to najlepszy wybór, aby naprawić problem śmierci iPhone'a na czerwonym ekranie.
Powiązany samouczek:
Jak naprawić biały ekran śmierci na urządzeniach iPhone
Przyczyny czarnego ekranu śmierci i jak go naprawić

Naprawa zakończona

Zakończono naprawę problemu z Red Screen-Step5

Część 5. Przewodnik wideo: Jak rozwiązać problem śmierci na czerwonym ekranie iPhone'a?

Teraz, gdy doświadczyłeś korzystania z wewnętrznego oprogramowania FoneDog - iOS System Recovery, mogłeś pomyśleć, że nigdy nie będzie tak łatwo. Cóż, tak naprawdę jest! Dotyczy to każdego aspektu każdego dostępnego oprogramowania.

Część 6. Wnioski i zalecenia

Jak wspomniano wcześniej, jeśli zapomniałeś wykonać kopię zapasową danych za pośrednictwem iTunes lub nawet iCloud, nie musisz się martwić! FoneDog zapewnia inne rozwiązanie na ten wypadek, w którym możemy odzyskać wszystkie utracone dane za pomocą prostej aplikacji o nazwie FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS.

Tak, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje urządzenie iOS zawsze działało w szczytowym momencie i utrzymywało Twoje dane dla siebie. Mając to na uwadze, powiedz nam, że nie będziesz musiał nigdy więcej odwiedzać warsztatu naprawy telefonu komórkowego, zwłaszcza jeśli szukasz taniej alternatywy innej niż Apple.

Twoje dane byłyby zagrożone, ale korzystanie z tego programu rozwiązuje wszystkie problemy i zagrożenia bezpieczeństwa. Pamiętaj, że wszystkie nasze produkty są zgodne z tym samym schematem, są łatwe w użyciu i liczne w celu zapewnienia wszelkiego rodzaju naprawy lub naprawy. Można pojąć wszystkie możliwości i wsparcie otrzymane podczas korzystania z nich Produkt FoneDog. Powiedziawszy to, zachęcamy do korzystania z naszego produktu.

Możesz rozpocząć od okresu próbnego, aby sprawdzić i naprawić swoje bezpośrednie błędy, aby zobaczyć, jak skuteczne jest nasze oprogramowanie. Przekonasz się również, dlaczego jest to uwielbiane przez wszystkich naszych klientów ze względu na łatwy w obsłudze interfejs użytkownika i funkcje. Dlaczego więc nie spróbujesz dzisiaj, obiecujemy, że nie pożałujesz!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 71 oceny)

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.