Kontakt

4 najważniejsze sposoby blokowania reklam w YouTube

Przez Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

Wiem, że za reklamy płacą Youtube aby być wolnym lub czymkolwiek, ale daj spokój, chcę oglądać niektóre filmy całkowicie bez reklam. Czy to w ogóle możliwe blokować wszelkiego rodzaju reklamy na Youtube? Daj mi znać, co o tym myślisz.

„Uwielbiam YouTube, odkąd wyszło wiele lat temu, jestem częstym użytkownikiem i wiernym towarzyszem. Mogę spędzać dni, a nawet tygodnie na YouTube i po prostu zapomnieć o wszystkim wokół. Uwielbiam teledyski, małe fragmenty winorośl, anime i mnóstwo innych rzeczy, które mogę znaleźć. Przyznaję jednak, że reklamy są naprawdę bolesne, zwłaszcza gdy oglądasz długi film.

Czy kiedykolwiek byłeś tak pochłonięty filmem, a potem nagle gracz zatrzymał się, by odciąć się od reklamy, której nie możesz przewinąć do przodu ani pominąć? To po prostu rujnuje punkt kulminacyjny i może naprawdę zepsuć całe doświadczenie oglądania. „

Odkąd Internet zaczął pokazywać filmy tu i tam, YouTube stał się gigantem w udostępnianiu wszelkiego rodzaju filmów. Nową normą stało się dla konsumentów nie tylko zwracanie szczególnej uwagi na telewizory, ale także na ich komputery, laptopy, smartfony i wiele więcej.

Z biegiem lat konsumpcja potencjalnych klientów znacznie się zmieniła, zamiast otrzymywać wiadomości z gazety, po prostu kierują się na swoją ulubioną stronę z wiadomościami. Zamiast słuchać radia, aby usłyszeć swoją ulubioną piosenkę, po prostu znajdują ją online i odtwarzają ją, kiedy tylko chcą. Zgadłeś, że zamiast oglądać telewizję, aby obejrzeć ulubione programy, przechodzą na YouTube i sprawdzają najnowsze odcinki w najbliższym dogodnym dla nich momencie.

udostępnij filmy wideo na YouTube

Udostępniaj filmy na Youtube

Tak, Internet naprawdę zmienił świat i, oczywiście, reklamy zaczęły być coraz bardziej inteligentne. Zamiast ograniczać się do telewizji, reklam radiowych, reklam drukowanych, zaczęli wchodzić do naszych domów za pośrednictwem miniaturowych reklam, które zakłócają przyjemność oglądania lub po prostu patrzą na ciebie z boku głównego ekranu.

Nie trzeba dodawać, że jest to trochę rozpraszające, a wielu użytkowników, podobnie jak ten powyżej, naprawdę woli, aby ich wolny czas był nieprzerwany. Na szczęście istnieje kilka metod, które mogą zainteresować użytkowników, w jaki sposób można uniknąć reklam na YouTube. Sprawdź poniższe opcje i sprawdź, które z nich są dla Ciebie najbardziej sensowne.

Część 1. Ochrona Twojego kanału przed reklamamiCzęść 2. Ads Block PlusCzęść 3. AdSenseCzęść 4. Pobieranie wideoPrzewodnik wideo: Odzyskiwanie danych z urządzenia iPhone

Część 1. Ochrona Twojego kanału przed reklamami

YouTube faktycznie umożliwia zablokowanie reklam z Twojego własnego kanału. Pamiętaj, że blokuje to tylko reklamy, które mogą Cię zainteresować, i przestanie się wyświetlać obok Twoich filmów, ale przynajmniej może zainteresować osoby posiadające własne kanały. Wykonaj następujące kroki, aby Ci to ułatwić:

Chroń swój kanał przed reklamami

Krok 1: Otwórz Studio twórców. Dla tych, którzy nie znają tej opcji, musisz zalogować się na swoje konto YouTube, aby zacząć od tego momentu. Zobaczysz swój profil w prawym górnym rogu, kliknij na niego, a zobaczysz „Studio twórców”, po prostu naciśnij tę opcję. Krok 2: Po upływie czasu ładowania pojawi się nowy ekran z wieloma opcjami, nie przytłocz się, jeśli jest to twój pierwszy raz. Skoncentruj się najpierw na„Kanał„opcja i znajdź”zaawansowany", aby przejść dalej. Krok 3: Tutaj znajdziesz opcję Reklamy, która zostanie automatycznie zaznaczona, pozwoli na wyświetlanie reklam obok Twoich filmów. Musisz tylko odznaczyć pole i gotowe.

Jeszcze raz pamiętaj, że spowoduje to unieważnienie reklam towarzyszących Twojemu filmowi, a jeśli coraz więcej osób odznaczy to pole, będziemy oglądać coraz mniej reklam przy każdej wizycie w YouTube.

creator-studio-on-youtube

Chroń swój kanał przed reklamami

Chociaż jest to świetne i wszystko, nie jest jeszcze w 100% pełnym dowodem. Jeśli chcesz zablokować reklamy, możesz przejść do następnych opcji.

Część 2. Ads Block Plus

Do tej pory powinieneś słyszeć o Adblock Plus, zwłaszcza jeśli chcesz powstrzymać te nieznośne reklamy przed wejściem w czas oglądania. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć to bezpłatne rozszerzenie i dodać je do przeglądarki, aby uniknąć większości reklam.

Brzmi dość łatwo i jest raczej kompatybilny z większością przeglądarek dostępnych obecnie na rynku. Łatwo jest zrozumieć, dlaczego zyskał dość silny, widząc, że prawie każdy może go używać. Pamiętaj jednak, że jeśli planujesz dodać to do swojego telefonu komórkowego z Androidem, możesz nie być w stanie go znaleźć w Google Zagraj w sekcję, ponieważ została zbanowana.

To nie powstrzymało dobrych ludzi w Adblock Plus od oferowania go z ich strony internetowej, gdzie można po prostu pobrać go z ich strony internetowej i kontynuować. Teraz, zakładając, że nie jesteś w pełni zadowolony z Adblock Plus lub nadal czujesz, że nie jest to właściwe dla możesz przejść do następnej opcji.

reklamy adblock-plus-to-block-ads

Adblock Plus zatrzymuje reklamy na Youtube

Część 3. AdSense

AdSense to program, który może również blokować filmy z Twojego kanału i po prostu potrzebuje członkostwa, aby pomóc Ci wykorzenić te czasochłonne reklamy.

AdSense Block Ads na Youtube


Krok 2: znajdź „Zezwalaj i blokuj reklamy„karta i wybierz”Host treści„z paska bocznego. Krok 3: Stamtąd możesz wprowadzić ogólny zakaz typu reklam, które chcesz zablokować, lub jeśli masz określone reklamy, które możesz zablokować na swoim kanale YouTube, możesz znaleźć linki do tych reklam i umieść je tam, aby się nie wyskoczyły.

Uwaga: Pamiętaj, że zaktualizowanie zmian wprowadzonych za pomocą AdSense może potrwać kilka godzin, może nawet cały dzień.

adsense-block-ads-on-youtube

AdSense Block Ads na Youtube

Idąc dalej, jeśli żadna z opcji nadal nie działa dla Ciebie lub nadal uważasz, że nie jest to dla Ciebie opcja, istnieje inny wybór, który może być idealny.

Część 4. Pobieranie wideo

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Gdy pobierasz film z YouTube, na szczęście nie pobierasz żadnych reklam obok niego. To sprawia, że ​​jest to bardzo kuszące dla wielu użytkowników, a dodatkowa korzyść z możliwości oglądania w dowolnym momencie bez pomocy Internetu jest dużym plusem dla wielu osób.

Istnieje wiele sposobów pobierania filmów z YouTube, ale jedną znaną metodą jest użycie konwertera wideo FoneDog, który rzeczywiście może pobrać i sformatować dowolny film według potrzeb. The FoneDog Video Converter jest również w stanie utrzymać rozdzielczość wideo bez wpływu na wideo. Nawet usunięte filmy z urządzenia telefonicznego można odzyskać Filmy lub zdjęcia od FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS. Proszę przejść do naszej strony internetowej po więcej szczegółów.

Przewodnik wideo: Odzyskiwanie danych z urządzenia iPhone

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 74 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.