Kontakt

Jak odzyskać utracone lub brakujące pliki multimedialne na urządzeniach z systemem iOS

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 21 sierpnia 2019 r

Próbowałem więc zwolnić miejsce w telefonie, przenosząc muzykę i zdjęcia na 2 dyski zewnętrzne. Kiedy poszedłem i ukończyłem go dziś wieczorem, muzyka w Itunes nie będzie odtwarzana. Większość plików mówi: „utworu nie można odtworzyć, ponieważ nie można znaleźć oryginalnego pliku, a dysk zewnętrzny zawiera tylko zdjęcia. Więc jak mogę odzyskać pliki muzyczne z dysku zewnętrznego? A przy okazji, niektóre nie są Są to pliki do pobrania.

Czy lubisz robić zdjęcia na iPhonie? Czy masz dużo zdjęć, które uwielbiasz udostępniać w mediach społecznościowych? Czy masz ważne i cenione zdjęcia rodziny, przyjaciół i bliskich na swoim urządzeniu? Czy masz mnóstwo filmów pobranych na urządzenie, aby móc je później obejrzeć? Czy masz swoje ulubione piosenki i albumy na swoim urządzeniu? Prawdopodobnie odpowiedziałeś „TAK” na wszystkie te pytania, prawda?

Ale czy jesteś przygotowany na najgorsze rzeczy, które mogą się zdarzyć? Jeśli nie, ten artykuł pomoże ci przejść przez jedną z najtrudniejszych i najbardziej niewygodnych rzeczy, które mogą się zdarzyć użytkownikowi urządzenia z systemem iOS.

Więc co jest najgorsze, co może się zdarzyć? W Twoim telefonie może stać się wiele złych rzeczy. Może spaść na ziemię i pęknąć. Może się zgubić i już nigdy więcej go nie znajdziesz. Ktoś może to ukraść. Może się zepsuć. Wirus lub złośliwe oprogramowanie może go zanieczyścić. Pliki mogą być uszkodzone. Pliki i dane mogą zostać utracone.

Dziś używamy naszych telefonów do prawie wszystkiego. Dawno minęły czasy, kiedy wciąż potrzebowałeś filmu, robiąc zdjęcia lub nagrywając filmy i chodząc do sklepu muzycznego, aby kupić najnowszy album ulubionego artysty. Teraz możemy łatwo używać naszych urządzeń mobilnych do robienia rzeczy, które zwykle robiliśmy w dawnych czasach. Szczególnie w przypadku iPhone'a uwielbiamy korzystać z jego potężnych i wysokiej jakości funkcji. Do robienia zdjęć i publikowania ich na Instagramie, oglądania najnowszego odcinka ulubionego programu lub zagłuszania ulubionych piosenek.

Ale czasami zdarza się nieuniknione i tracisz wszystkie swoje pliki multimedialne. Utrata danych to jedna z najgorszych rzeczy, które mogą przytrafić się tobie lub każdemu użytkownikowi urządzenia z systemem iOS. Nikt i żaden typ danych nie jest bezpieczny przed utratą danych. Jeśli coś takiego nigdy ci się nie przytrafiło, jesteś bardzo szczęśliwym człowiekiem.

Jakie są przyczyny utraty danych, o które pytasz? W rzeczywistości istnieje wiele rzeczy, które mogą prowadzić do utraty danych. Na przykład wirus mógł zanieczyścić twoje urządzenie lub nieświadomie wprowadziłeś złośliwe oprogramowanie, które usunęło lub zniszczyło twoje dane. Są też różne powody. Być może nieświadomie skasowałeś swoje dokumenty, błąd ludzki jest w rzeczywistości najczęstszą przyczyną utraty danych. Możliwe, że przypadkowo przywróciłeś urządzenie do jego stanu ustawienia fabryczne. Przyczyną może być także aktualizacja iOS. Istnieje wiele powodów, dla których dzieje się tego rodzaju niefortunne zdarzenie, o czym wspomnieliśmy tutaj, to tylko kilka z wielu przyczyn utraty danych. Utrata danych ma również dość niefortunne konsekwencje. Twoje urządzenie może ulec uszkodzeniu lub uszkodzeniu. Może być ktoś z doświadczeniem w naprawie i / lub naprawie urządzenia. Ale czy wiesz, że możesz to naprawić samodzielnie?

Jest to w rzeczywistości jeden z najbardziej narzekanych problemów dla użytkowników iOS. Szczególnie, jeśli nie masz zwyczaju częstego tworzenia kopii zapasowych plików.

W czasie tego wydarzenia wiele osób często korzysta z Internetu w celu uzyskania odpowiedzi na swoje pytania. Pytamy internet o metody, za pomocą których możemy skutecznie odzyskać utracone dane. Często zadajemy pytania typu „Pomóż nagle, aby wszystkie moje zdjęcia zaginęły?” lub „Jak mogę odzyskać pobrane filmy?„„Czy jest jakiś sposób na odzyskanie muzyki na moim iPhonie?„Wiele razy ludzie nieuchronnie poddają się, próbując odzyskać swoje cenne dane. Wynika to głównie z tego, że nie mają najmniejszego pojęcia o tym, jak odzyskać te dane. Na szczęście w tym artykule podzielimy się z Tobą, jak to zrobić.

Opcja 1: Wykonaj kopię zapasową plikówOpcja 2: Użyj FoneDog Toolkit, aby odzyskać utracone media lub brakujące plikiPrzewodnik wideo: Jak odzyskać utracone dane lub brakujące pliki na iPhonie

Opcja 1: Wykonaj kopię zapasową plików

Jedna wskazówka: zawsze miej kopię zapasową plików. Jest to najprostszy sposób na uniknięcie utraty danych, a także może pomóc w przypadku utraty danych. W ten sposób możesz łatwo odzyskać swoje pliki po utracie danych. Jeśli tego nie zrobiłeś, oto wygodny przewodnik na temat tego, jak skutecznie je odzyskać.

Najlepszym, najłatwiejszym i najszybszym sposobem na odzyskanie utraconych danych jest skorzystanie z programu do odzyskiwania danych.

Na rynku istnieje ogromna ilość oprogramowania do odzyskiwania danych. Jednak należy zachować ostrożność, czasem możesz potrzebować trochę pieniędzy. Jednak wydane pieniądze będą tego warte, ponieważ jest to pewna metoda odzyskiwania plików.

Opcja 2: Użyj FoneDog Toolkit, aby odzyskać utracone media lub brakujące pliki

Oczywiście twój wybór powinien być Zestaw narzędzi FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS. FoneDog iOS Data Recovery zyskał szerokie uznanie. Użytkownicy urządzeń z systemem iOS uważają go za najlepszy program do odzyskiwania utraconych danych. Jest również powszechnie uważany za najlepszy na rynku program do odzyskiwania danych iOS i używany przez wielu użytkowników iPhone'a i iPada. Ma mnóstwo entuzjastycznych recenzji.

Zestaw narzędzi FoneDog - iOS Data Recovery jest wyposażony do wyszukiwania i odzyskiwania utraconych danych w gadżecie iOS. Jest w stanie odzyskać utracone dane na trzy sposoby, za pomocą urządzenia z systemem iOS, kopii zapasowej iTunes i kopii zapasowej iCloud. Ma zdolność do odzyskiwania szerokiej gamy danych, takich jak zdjęcia, wiadomości, filmy, kalendarze, kontakty, muzyka, historia połączeń, notatki, zakładki, dane aplikacji i inne. Jest również przyjazny dla użytkownika i dość łatwy w użyciu.

Podczas korzystania z FoneDog iOS Data Recovery utracone dane nie są tak naprawdę utracone.

Oto sposoby odzyskiwania utraconych danych Odzyskiwanie danych FoneDog iOS. Ale najpierw musisz go najpierw zainstalować.

PIERWSZA METODA: Bezpośrednie odzyskiwanie utraconych plików na iPhonie

Krok 1: Zainstaluj i połącz

 1. Najpierw musisz podłączyć urządzenie iOS do komputera.
 2. Otwórz program.

Krok 2: Wybierz opcję

Wybierz "Odzyskiwanie danych„a następnie wybierz„Odzyskaj z urządzenia iOS".

Krok 3: Rozpocznij skanowanie

 1. Wybierz 'Rozpocznij skanowanieprzycisk ".
 2. Po zakończeniu skanowania zobaczysz podgląd plików.

Krok 4: Wybierz pliki do odzyskania

Wybierz pliki, które chcesz odzyskać, a następnie możesz je odzyskać.

DRUGA METODA: Odzyskiwanie plików za pomocą kopii zapasowej iTunes

1. Wybierz „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes”.

2. Wybierz żądane pliki kopii zapasowej, a następnie wybierz opcję „Rozpocznij skanowanie”, aby wyodrębnić jego zawartość.

3. Wybierz pliki, które chcesz pobrać po zakończeniu skanowania.

4. Kliknij „Odzyskaj”, a Twoje pliki mogą być teraz odzyskane.

Krok 1

Kroki

Krok 2

Kroki

Krok 3,4

Kroki

TRZECIA METODA: odzyskiwanie plików za pomocą kopii zapasowej iCloud

Krok 1: Zaloguj się do konta iCloud

 1. Wybierz "Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud".
 2. Twoje konto iCloud musi być zalogowane.

Krok 2: Wybierz Backup iCloud

 1. Lista plików kopii zapasowej pojawi się po zalogowaniu.
 2. Wybierz swoje urządzenie.

Krok 3: Pobierz pliki

 1. Pobierz pliki, a następnie wyodrębnij je.
 2. Wyodrębnij plik kopii zapasowej, klikając przycisk Skanuj.

Krok 4: Odzyskaj utracone pliki

 1. Po zakończeniu skanowania zobaczysz pliki w pliku kopii zapasowej.
 2. Wybierz pliki, które chcesz pobrać, i kliknij „wyzdrowieć„. Teraz będzie można go odzyskać na urządzeniu z systemem iOS lub na komputerze.

Przewodnik wideo: Jak odzyskać utracone dane lub brakujące pliki na iPhonie

Zobaczysz? Czy to nie było dość łatwe? Nie musisz się martwić o swoje zdjęcia, filmy i muzykę. Pamiętaj tylko, aby użyć FoneDog Data Recovery.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 72 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.