Kontakt

Jak odzyskać świąteczne wspomnienia: filmy i zdjęcia

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

„Właśnie straciłem wszystkie zdjęcia i filmy z mojego iPhone'a. Niektóre z nich pochodziły z naszej rodzinnej podróży zeszłego Bożego Narodzenia. Chociaż w tym sezonie wakacyjnym znów wyjeżdżamy z kraju, odzyskanie moich starych zdjęć i filmów oznaczałoby dla mnie świat. Mam nadzieję, że istnieje sposób na ich odzyskanie. ”

Część 1. Usunięte świąteczne filmy i zdjęciaCzęść 2. Czy kopia zapasowa może zapisać moje świąteczne wspomnienia?Część 3. Jak odzyskać wspomnienia świąteczne, od filmów po zdjęcia, za pomocą odzyskiwania danych FoneDog iOSPrzewodnik wideo: Jak odzyskać zdjęcia i filmy z iPhone'aCzęść 4. Wniosek

Część 1. Usunięte świąteczne filmy i zdjęcia

Twoje filmy i zdjęcia zawierają specjalne i niezapomniane wspomnienia. A jeśli zdarzy ci się zgubić te, które przypominają ci ostatnią szczęśliwą Boże Narodzenie, musisz czuć się przygnębiony i pozbawiony świątecznego ducha. Ale zanim stracisz wszelką nadzieję, najpierw wypróbuj następujące wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów:

 1. Ponowne uruchomienie urządzenia. Zrób to, naciskając przycisk zasilania, aż pojawi się suwak. Przeciągnij go w prawo, aby wyłączyć urządzenie. Włącz ponownie.
 2. Sprawdź ostatnio usunięty album. Po prostu przejdź do Albumu i otwórz folder Ostatnio usunięte. Zobaczysz zdjęcia i filmy, które zostały usunięte w ciągu ostatnich 30 dni.
 3. Odkryj zdjęcia i filmy. Możliwe, że ukryłeś niektóre swoje pliki. Aby je odkryć, przejdź do aplikacji Zdjęcia> Albumy> Ukryty album> Oznacz zdjęcia i filmy> Odkryj

Jeśli powyższe sugestie nie były dla Ciebie, nie martw się. Istnieją inne sposoby rozwiązania problemu. Ten post nauczy Cię, jak odzyskać świąteczne wspomnienia w postaci filmów i zdjęć.

Zdjęcia z rolki aparatuOdzyskaj wspomnienia świąteczne: filmy i zdjęcia

Część 2. Czy kopia zapasowa może zapisać moje świąteczne wspomnienia?

Apple stale opracowuje nowe funkcje i aktualizacje, aby poprawić komfort użytkowania. Do zarządzania zdjęciami i filmami użytkownicy iPhone'a, iPada i iPoda Touch mogą skorzystać z biblioteki zdjęć iCloud. Przesyła filmy i zdjęcia w pełnej rozdzielczości. W chmurze pliki w telefonie są zastępowane mniejszymi wersjami. W ten sposób oszczędzasz miejsce. Wszelkie zmiany wprowadzone w zdjęciach na dowolnym urządzeniu z iOS odzwierciedlają się w iCloud. Udostępnianie zdjęć iCloud pomaga również udostępniać te pliki rodzinie i znajomym.

Jeśli włączyłeś automatyczną synchronizację, wszystkie zdjęcia i filmy są natychmiast przesyłane za każdym razem, gdy urządzenie jest podłączone do Internetu. Jest dostępny bezpłatnie z 5 GB miejsca, ale możesz go zwiększyć do 2 TB przy minimalnym koszcie.

Jeśli masz włączoną synchronizację z iCloud Photo Library, to dobra wiadomość. Nie podłączaj jednak urządzenia do Internetu. Spowodowałoby to również usunięcie plików z chmury.

Rozwiązanie nr 1: Pobierz kopię zapasową na swoje urządzenie.

 1. Najpierw musisz najpierw wyłączyć bibliotekę zdjęć iCloud. Oto jak:

iOS 10.3 lub nowszy

Iść do Ustawienia > [Twoje imię] > iCloud > Grafika > Wyłącz bibliotekę zdjęć iCloud

iOS 10.2 lub wcześniejszy

Iść do Ustawienia > iCloud > Grafika > Wyłącz bibliotekę zdjęć iCloud

 1. Po wyłączeniu biblioteki zdjęć iCloud możesz podłączyć urządzenie do Internetu.
 2. Zmierzać do Ustawienia i dotknij nazwy urządzenia.
 3. Wybierz iCloud I wybierz Grafika
 4. W opcjach wybierz Pobierz i zachowaj oryginały.

Rozwiązanie nr 2: Uzyskaj dostęp do swoich zdjęć i filmów online.

 1. W przeglądarce komputera przejdź do icloud.com.
 2. Zaloguj się przy użyciu swojego Apple ID i hasła.
 3. Wybierz Grafika. Spowoduje to wyświetlenie wszystkich potrzebnych zdjęć i filmów.

Chociaż tworzenie kopii zapasowych filmów i zdjęć w iCloud jest świetne, nie masz 100% pewności, że możesz je odzyskać. Fantastyczną funkcją iCloud jest przesyłanie plików niemal natychmiast. Ale może to być twoja zmora, ponieważ usuwanie jest również synchronizowane. Jeśli podłączyłeś urządzenie do Internetu i zdałeś sobie sprawę, że pliki zostały utracone zbyt późno, istnieje prawdopodobieństwo, że zostały one usunięte z chmury.

Nie martw się. Musisz wypróbować kolejne rozwiązanie, najłatwiejsze i jak dotąd najbardziej skuteczne.

Icloud WebOdzyskaj wspomnienia świąteczne wideo i zdjęcia z iCloud

Część 3. Jak odzyskać wspomnienia świąteczne, od filmów po zdjęcia, za pomocą odzyskiwania danych FoneDog iOS

Jeśli wszystko inne zawiedzie, lepiej pobierz Odzyskiwanie danych FoneDog iOS. Dzięki 3 opcjom odzyskiwania masz swobodę wyboru, który najbardziej Ci odpowiada.

Z kopią zapasową lub bez niej każdy użytkownik urządzenia z systemem iOS może obejść utratę danych. Wystarczy kliknąć przycisk pobierania.

Opcja 1: Odzyskiwanie wideo i zdjęć bezpośrednio z iPhone'a.

Kiedy to zrobić: jeśli jesteś typem, który nie wykonuje kopii zapasowych, ta metoda jest dla Ciebie.

 1. Podłącz iPhone'a, iPada lub iPoda Touch do komputera.
 2. Po uruchomieniu oprogramowania wybierz Odzyskaj z urządzenia iOS z dostępnych opcji. Kliknij Rozpocznij skanowanie kontynuować.
 3. Wszystkie znalezione pliki zostaną wyświetlone. Spójrz na zawartość Rolka z aparatu, Stream, Photo Library.
 4. Zaznacz pliki, które chcesz przywrócić, i naciśnij wyzdrowieć.

Powiązany przewodnik:
iPhone X Recovery: Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a X.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Odzyskaj usunięte filmy iOSOdzyskaj zdjęcia i filmy z iPhone'a

Opcja 2: Odzyskaj świąteczne filmy i zdjęcia z kopii zapasowej iCloud.

Kiedy to zrobić: jeśli zsynchronizujesz urządzenie z iCloud, ta metoda zadziała. Należy jednak pamiętać, że niektóre pliki mogą nie pojawiać się w usunięciu, które zostało już odzwierciedlone w kopii zapasowej.

 1. Wybierz Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud z lewej zakładki. Nastąpi przekierowanie do okna logowania iCloud. Wprowadź swój identyfikator Apple ID i hasło.
 2. Oprogramowanie wyświetli wszystkie dostępne pliki kopii zapasowych iCloud. Wybierz jeden i kliknij Pobierz.
 3. Pojawi się wyskakujące okno. Masz wybrać typy plików, które chcesz wyodrębnić z plików kopii zapasowej iCloud. Kleszcz Rolka z aparatu, Stream, Photo Library. Trafienie Dalej.
 4. Oprogramowanie wyświetli podgląd wszystkich odpowiednich plików. Przejrzyj je i wybierz zdjęcia i filmy, które chcesz odzyskać. Kliknij wyzdrowieć aby rozpocząć pobieranie.

Przeczytaj także:
Odzyskiwanie iCloud: jak odzyskać usuniętą historię połączeń z iCloud

Pobieranie kopii zapasowej IcloudOdzyskaj świąteczne filmy i zdjęcia z iCloud

Opcja 3: Odzyskaj wspomnienia świąteczne z kopii zapasowej iTunes.

Kiedy to zrobić: Działa to najlepiej dla użytkowników, którzy wykonują kopię zapasową za pomocą iTunes. Konieczne jest regularne tworzenie kopii zapasowych. To gwarantuje, że nawet twoje ostatnie pliki zostaną zapisane.

 1. Z przedstawionych metod odzyskiwania wybierz Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes. Spowoduje to wyświetlenie wszystkich plików kopii zapasowej iTunes zapisanych na komputerze. Kliknij wybrany plik i naciśnij Rozpocznij skanowanie.
 2. Oprogramowanie wyodrębni wszystkie pliki z kopii zapasowej. Po zakończeniu zobaczysz wszystkie pliki w oknie. Kliknij Rolka z aparatu, Stream, Photo Library jeden po drugim i przejrzyj zawarte w nim pliki. Określ, które chcesz przywrócić, a które nie.
 3. Zaznacz pola wyboru i kliknij wyzdrowieć.

Kompletny przewodnik:
Odzyskiwanie iTunes: Jak przeglądać pliki kopii zapasowej iTunes

Odzyskaj zdjęcia Itunes na PCOdzyskaj wspomnienia świąteczne z iTunes Backup

Przewodnik wideo: Jak odzyskać zdjęcia i filmy z iPhone'a

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 4. Wniosek

Po skorzystaniu z FoneDog iOS Data Recovery jesteśmy pewni, że będziesz w stanie odzyskać świąteczne wspomnienia, czyli filmy i zdjęcia. Uważamy, że pobieranie plików nie musi być trudne. W rzeczywistości staraliśmy się, aby był to punkt kompleksowej obsługi dla Ciebie. Możesz także przywracać wiadomości, kontakty, dzienniki połączeń, dokumenty, wiadomości WhatsApp, notatki, historię i zakładki Safari, a nawet wiadomości głosowe. I tak dalej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach oprogramowania, pobierz je na swój komputer.

Mamy nadzieję, że oprogramowanie nie pozwoli Ci stać się Grinch i sprawi, że będziesz cieszyć się jeszcze bardziej wyjątkowymi wspomnieniami świątecznymi w tym roku!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.4 / 5 (na podstawie 96 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.