Kontakt

Jak wyodrębnić usunięte wiadomości z Facebooka na iOS

Przez Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

„Czy mogę przywrócić usunięte wiadomości z Facebooka na moim iPhonie?”

Wiele razy przypadkowo usuwamy ważne dane Rozmowa na Facebooku i nic nie robimy, bo tak nam powiedziano. Facebook powie ci, że nie można przywrócić usuniętych wiadomości. Po trwałym usunięciu wiadomości nie będzie można jej przywrócić, dopóki nie zostanie zarchiwizowana. Istnieją jednak inne możliwe opcje przywróć usunięte wiadomości z Facebooka na urządzeniach iOS.

W tym artykule dowiemy się, jak skutecznie przywracać usunięte wiadomości z Facebooka na urządzeniach z iOS.

Część 1. Pobierz kopię swoich danych z Facebooka, aby przywrócić informacjeCzęść 2. Odzyskaj usunięte wiadomości z Facebooka na iOS za pomocą FoneDog ToolkitCzęść 3. Jak zarchiwizować informacje z FacebookaCzęść 4. streszczenie

Część 1. Pobierz kopię swoich danych z Facebooka, aby przywrócić informacje

Pobierz informacje z Facebooka, pobierając kopięJedną z możliwych opcji przywrócenia usuniętej rozmowy na Facebooku jest pobranie kopii danych z Facebooka. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich danych na Facebooku, archiwizując pliki i przywracając je samodzielnie. Możesz pobrać inne informacje z konta Facebook oprócz wiadomości. Oto jak to zrobić:

 1. Zaloguj się na swoje konto Facebook za pomocą przeglądarki internetowej
 2. Po otwarciu Facebooka kliknij strzałkę rozwijaną obok swojego profilu i kanału informacyjnego, a następnie kliknij Ustawienia
 3. W obszarze Ogólne ustawienia konta kliknij Pobierz kopię
 4. Kliknij Start My Archive
 5. Ponownie wprowadź hasło na Facebooku, aby potwierdzić żądanie, zostanie wysłany e-mail zawierający archiwum
 6. Otwórz wiadomość e-mail i pobierz archiwum w postaci pliku zip
 7. Otwórz plik zip i wypakuj zawartość. Po otwarciu całych plików znajdź i kliknij Wiadomości. Pliki będą w formacie HTML.

W ten sposób możesz przywrócić usunięte wiadomości z Facebooka, korzystając z opcji pobierania kopii. Pobieranie kopii danych z Facebooka wymaga czasu i musisz przejrzeć inne informacje, zanim odzyskasz wiadomości. Jeśli nie jest to bardzo pilne, możesz wykonać tę opcję.

Pobierz Facebook Copy Data

Wyodrębnij informacje z Facebooka, pobierając kopię


Wskazówka: Jeśli wiadomości zostały usunięte przed archiwizacją, ich przywrócenie jest całkowicie niemożliwe.

Część 2. Odzyskaj usunięte wiadomości z Facebooka na iOS za pomocą FoneDog Toolkit

Jeśli musisz szybko odzyskać wiadomości, istnieje inny skuteczny sposób łatwego przywracania usuniętych wiadomości z Facebooka na iOS. Odbywa się to za pomocą programów do odzyskiwania, takich jak FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS. Ten program pomaga odzyskać utracone pliki, takie jak kontakty, wiadomości, wiadomości z Facebooka, zdjęcia, filmy i inne. FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS ma trzy opcje odzyskiwania, które pomogą Ci przywrócić utracone lub usunięte pliki w mgnieniu oka: „Odzyskaj z urządzenia iOS, Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes i Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud”. Aby móc przywrócić usunięte wiadomości z Facebooka, użyjemy pierwszej podanej opcji odzyskiwania, która jest „Odzyskaj z urządzenia iOS„bezpośrednio. Wykonaj poniższe kroki, jak wykonać odzyskiwanie:

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Uruchom FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery i połącz się z komputerem

Najpierw musisz pobrać i zainstalować FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS na komputerze (zgodny z systemem Windows lub Mac), a następnie po uruchomieniu kliknij pierwszą opcję odzyskiwania po lewej stronie „Odzyskaj z urządzenia iOS„. Następnie podłącz urządzenie iOS do komputera za pomocą kabla błyskawicy i poczekaj, aż program wykryje połączenie. Po wykryciu iDevice kliknij „Rozpocznij skanowanie„, aby rozpocząć odzyskiwanie.

połączony

Krok 2. Skanuj, przeglądaj i odzyskuj wiadomości z Facebooka na urządzeniu z systemem iOS

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS przeskanuje teraz całe urządzenie iOS, więc może to chwilę potrwać. Po zakończeniu skanowania zobaczysz wyświetlanie wszystkich plików odzyskanych po lewej stronie ekranu programu. W programie Messenger przewiń i znajdź usunięte wiadomości z Facebooka. Gdy zobaczysz potrzebne wiadomości, zaznacz je osobno, a następnie kliknij „wyzdrowieć”, aby pobrać i zapisać wiadomości na komputerze. Upewnij się, że utworzyłeś nowy folder na komputerze, aby mieć do niego łatwy dostęp później.


Odzyskaj usunięte wiadomości Ios

Podgląd i przywracanie wiadomości z Facebooka na urządzeniu z systemem iOS - krok

Dzięki takim programom jak FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS! Teraz nie musisz się martwić, jak przywrócić usunięte informacje z Facebooka na urządzeniach z iOS. Możesz także odzyskać zdjęcia i filmy z Facebooka za pomocą tego programu.

Część 3. Jak zarchiwizować informacje z Facebooka

Archiwizuj informacje na FacebookuNajlepszym sposobem uniknięcia przyszłych incydentów usunięcia rozmowy na Facebooku jest ich zarchiwizowanie. Jeśli nie chcesz widzieć wiadomości w skrzynce odbiorczej, możesz łatwo ukryć je, archiwizując, aby w razie potrzeby móc przywrócić wiadomości w przyszłości. Oto pełne kroki, jak zarchiwizować wiadomości na Facebooku:

 1. Naciśnij przycisk Początek na urządzeniu z systemem iOS
 2. Znajdź żądane wiadomości do zarchiwizowania
 3. Naciśnij i przytrzymaj rozmowę
 4. Kliknij "Dowiedz się więcej„spośród podanych opcji
 5. Stuknij Archiwum

Archiwum wiadomości na Facebooku

Archiwizuj wiadomości z Facebooka na swoim urządzeniu z systemem iOS

Aby wyświetlić zarchiwizowane wiadomości na Facebooku:

 1. Idź do Wiadomości
 2. Kliknij Więcej
 3. Kliknij Zarchiwizowane, ekran załaduje zarchiwizowane rozmowy
 4. Znajdź rozmowę, którą chcesz wyświetlić lub przeczytać
 5. Możesz wybrać, aby wyświetlić lub przywrócić zarchiwizowaną wiadomość do skrzynki odbiorczej

Aby cofnąć archiwizację

 1. Wybierz żądaną wiadomość, którą chcesz cofnąć archiwizację
 2. Kliknij opcję Działania
 3. Kliknij Cofnij archiwizację
 4. Wątek zostanie przeniesiony do skrzynki odbiorczej

O ile nie porozmawiasz ponownie z osobą, którą zarchiwizowałeś, rozmowa zostanie automatycznie przeniesiona do skrzynki odbiorczej.

Wyświetl niezarchiwizowane wiadomości na Facebooku

Aby wyświetlić zarchiwizowane informacje na Facebooku

Część 4. streszczenie

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS jest gwarantowany ze 100% stopą odzysku, z dostępną podglądem, oferuje również 30-dniowy bezpłatny okres próbny! Facebook nie ma oficjalnego sposobu na przywrócenie usuniętych wiadomości, ale tylko archiwizuje rozmowy, które chcesz ukryć lub umożliwić pobranie kopia własnych danych na Facebooku. Praktycznie ogłosili, że nie przechowują wiadomości na swoich serwerach, więc gdy usuniesz rozmowę, zostanie ona trwale usunięta. Jednak wraz ze wzrostem programów naprawczych takich jak FoneDog Toolkit - odzyskiwanie danych iOS, teraz możesz wygodnie przywracać usunięte wiadomości z Facebooka, podłączając tylko iDevice i pozwalając programowi na pełne skanowanie w poszukiwaniu usuniętych wiadomości i innych plików. Oprócz wiadomości na Facebooku możesz także odzyskać kontakty, wiadomości, Wiadomości i załączniki WhatsApp, zdjęcia, filmy, I wiele więcej. FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS jest również kompatybilny z najnowszym iPhone X, iPhone 8 i 8 Plus.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.4 / 5 (na podstawie 89 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.