Kontakt

Jak zarejestrować odzyskiwanie danych FoneDog dla Androida

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2019 r

FoneDog Toolkit dla Androida ma trzy główne funkcje: Odzyskiwanie danych Androida, Wydzielanie uszkodzonych danych Androida oraz Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida. Masz dostęp do 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej wszystkich trzech funkcji w zestawie narzędzi. Tak więc, jeśli masz przyjemne i satysfakcjonujące doświadczenie próbne na FoneDog Android Data Recovery, możesz rozważyć zakup i zarejestrowanie produktu FoneDog do późniejszego użytku przez całe życie.

Teraz przejdźmy do kroków rejestracji FoneDog Android Data Recovery w FoneDog Toolkit dla Androida, który chcesz mieć dożywotnią obsługę.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

DWIE ścieżki dostępu do strony rejestracji:

  1. Wejdź bezpośrednio na stronę rejestracji

Po zainstalowaniu i uruchomieniu FoneDog Toolkit dla Androida na twoim komputerze, możesz zobaczyć stronę domową FoneDog Toolkit jak poniżej. Następnie porusz myszą i pozostań na klucz ikona na kilka sekund: Zarejestruj ten produkt. Kliknij tę ikonę, ponieważ jest to bezpośredni wpis na stronę rejestracji.
Android Zarejestruj się jako główny

  1. Wejdź na stronę rejestracji za pomocą listy menu

To samo na stronie głównej FoneDog Toolkit dla Androida na komputerze, ponownie porusz myszą i kliknij Menu ikona, czwarta ikona pokazana z trzema słupkami liczącymi od prawej górnej strony. Następnie wybierz Zarejestrować... i wejdź na stronę rejestracji.
Android Zarejestruj Menu Zarejestruj

W dalszej części zostaną szczegółowo opisane kroki rejestracji w FoneDog Toolkit - Android Data Recovery.

Uwaga: Wybierz określony produkt, który chcesz kupić, klikając Kup teraz link na stronie. Zachowaj ostrożność i potwierdź zakupiony produkt jeszcze raz przed dokonaniem płatności, ponieważ po płatności otrzymasz wiadomość e-mail z kodem rejestracyjnym lub kodem licencyjnym. Jeden produkt ma jeden odpowiedni kod rejestracyjny. Co więcej, Twoje informacje i bezpieczeństwo podczas zakupu są gwarantowane, dlatego nie martw się o kwestię bezpieczeństwa.

Część I. Rejestracja do odzyskiwania danych AndroidaCzęść druga. Rejestracja na ekstrakcję uszkodzonego AndroidaCzęść III. Rejestracja do kopii zapasowej i przywracania danych Androida

Część I. Rejestracja do odzyskiwania danych Androida


Istnieją 30-dniowe bezpłatne okresy próbne na FoneDog Android Data Recovery: nie można wyświetlić podglądu zdjęć w pełnym rozmiarze lub nie można odzyskać plików, podczas gdy zarejestrowana wersja FoneDog Android Data Recovery nie ma żadnych ograniczeń podczas podglądu zdjęć i odzyskiwanie plików oraz bezpłatna pomoc techniczna i aktualizacja. Aby uzyskać lepsze wrażenia z odzyskiwania danych w systemie Android, wystarczy zarejestrować się.

Krok 1. Wpisz swój adres e-mail

Wpisz adres e-mail użyty do zakupu produktu FoneDog Android Data Recovery w Adres e-mail Kolumna.

Krok 2. Wpisz swój kod rejestracyjny

Ponieważ po zapłaceniu za ten produkt otrzymasz wiadomość e-mail z kodem rejestracyjnym, skopiuj i wklej kod w Kod rejestracyjny Kolumna.

Krok 3. Zakończ rejestrację

Wypełniając później adres e-mail i kod rejestracyjny, kliknij Zarejestruj się aby zakończyć rejestrację w FoneDog Android Data Recovery. „Gratulacje!” zostanie wyświetlony komunikat informujący o pomyślnym zarejestrowaniu Android Data Recovery na ekranie.

Porady: Jeśli niestety nie powiedzie się, sprawdź, czy adres e-mail jest wpisany poprawnie, czy kod rejestracyjny lub kod licencji odpowiada zakupionemu produktowi. Możesz także kliknąć przycisk Wsparcie link w kolorze niebieskim poniżej kolumny Kod rejestracyjny, aby uzyskać pomoc.
Android Zarejestruj odzyskiwanie danych

Jak już wspomniano w pierwszym akapicie, w FoneDog Toolkit dostępne są trzy główne funkcje. Dlatego możesz chcieć wiedzieć, jak zarejestrować się na pozostałe dwie funkcje: Uszkodzony ekstrakcja danych systemu Android oraz Android Backup and Restore. Kroki podano poniżej.

Część druga. Rejestracja na ekstrakcję uszkodzonego Androida


Ograniczenia występują również, gdy masz 30-dniową bezpłatną wersję próbną FoneDog Broken Android Data Extraction: niepowodzenie w odzyskiwaniu plików z uszkodzonego telefonu, podczas gdy zarejestrowana wersja FoneDog Broken Android Data Extraction nie oferuje żadnych ograniczeń podczas odzyskiwania plików z uszkodzonych telefonów .

Aby zarejestrować się w aplikacji FoneDog Broken Data Extraction, wystarczy zarejestrować się w usłudze Android Data Recovery.

Krok 1. Wpisz adres e-mail

Wpisz adres e-mail, którego użyłeś do zakupu produktu FoneDog Uszkodzony ekstrakcja danych Androida w Adres e-mail Kolumna.

Krok 2. Wpisz kod rejestracyjny

Potwierdź, że otrzymałeś wiadomość e-mail z kodem rejestracyjnym po zapłaceniu za produkt. Następnie skopiuj i wklej kod w Kod rejestracyjny Kolumna.

Krok 3. Zakończ rejestrację

Stuknij Zarejestruj się aby zakończyć rejestrację w aplikacji FoneDog Broken Android Data Extraction po wpisaniu adresu e-mail i kodu rejestracyjnego. „Gratulacje!” wiadomość poinformuje Cię, że udało Ci się zarejestrować na ekranie uszkodzony ekstrakcję danych Androida.
Wyodrębnianie danych rejestru systemu Android

Pamiętaj: Podany pusty adres e-mail jest prawidłowy, a kod rejestracyjny pasuje do produktu.

Część III. Rejestracja do kopii zapasowej i przywracania danych Androida


Możesz również skorzystać z 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej FoneDog Android Backup & Restore. Nie masz jednak dostępu do przywracania danych. Musisz zarejestrować się w FoneDog Android Data Backup & Restore, aby uzyskać przywrócenie bez ograniczeń oraz bezpłatną pomoc techniczną i aktualizację. Oto kroki, aby zarejestrować narzędzie poniżej.

Krok 1. Wpisz swój adres e-mail

Wpisz adres e-mail użyty do zakupu produktu FoneDog Android Data Backup & Restore w Adres e-mail Kolumna.

Krok 2. Wpisz swój kod rejestracyjny

Ponieważ po zapłaceniu za ten produkt otrzymasz wiadomość e-mail z kodem rejestracyjnym, skopiuj i wklej kod w Kod rejestracyjny Kolumna.

Krok 3. Zakończ rejestrację

Wypełniając później adres e-mail i kod rejestracyjny, kliknij Zarejestruj się aby zakończyć rejestrację w FoneDog Android Backup & Restore. „Gratulacje!” wiadomość powie o sukcesie w rejestrowaniu kopii zapasowej i przywracaniu danych Androida na ekranie.
Android Zarejestruj kopię zapasową i przywracanie danych

Mam nadzieję, że lepiej wykorzystasz swoje telefony z Androidem za pomocą FoneDog Data Recovery. Wreszcie dziękuję za wsparcie!

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

J2019-08-05 15:56:34

Root 手機 手機 不 小心 "回復 原廠 設定" 還能 用 這 軟體 夠 救回 照片 丶 影片 嗎 了? 一定 一定 裝 裝 Android root 嗎? 一直 一直 scale 不成功 , 要 我 裝 手機 Android root? 是否 是 因為 是 PC 試用 版故 {android 數據 恢復} 不能 praca!

obraz recenzenta

FoneDog2019-08-06 08:05:49

您好 , , 是 因為 恢復 原廠 設定 而 刪除 的 的 , 軟件 並 不能 幫助 幫助 數據 恢復。 您 可以 可以 一些 以前 的 數據 備份 來 找回 數據。。。。

obraz recenzenta

dupa2019-04-06 07:43:45

jeśli dane whatapps nie zostały skopiowane do icould i zostały usunięte. zginęła również karta SIM w telefonie (model Samsung note3), czy nadal możesz odzyskać dane przez swojego fonoga?

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Toolkit

Zestaw narzędzi Android

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu i tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 74 oceny)

Logo Android Toolkit

Zestaw narzędzi Android

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu i tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.