Kontakt

Jak mogę przywrócić kontakty na Androidzie

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

"Jak mogę przywrócić kontakty na Androidzie?? Kontakty na urządzeniu z Androidem są naprawdę ważne. Zawiera imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, firmę i wiele innych.

W pewnym momencie tę listę kontaktów zapisaną na urządzeniu z Androidem można łatwo usunąć jednym kliknięciem, dlatego tworzenie kopii zapasowej danych jest najlepszym sposobem na zachowanie tych ważnych treści na urządzeniu z Androidem.

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz przywrócić kontakty z kopii zapasowej Androida, odpowiedź na to pytanie brzmi: tak! Możesz przywrócić kontakty na Androidzie za pomocą FoneDog Android Backup and Restore. ”

Porady:

Część 1. Jak przywrócić kontakty z kopii zapasowych AndroidaCzęść 2. Jak szybko i skutecznie odzyskać usunięte kontaktyCzęść 3. Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić na AndroidzieCzęść 4. Wnioski

FoneDog Android Data Toolkit może ci pomóc przywracanie kontaktów Androida. To oprogramowanie może pomóc w selektywnym tworzeniu kopii zapasowych danych Androida na komputerze za pomocą jednego kliknięcia. Może także pomóc w utworzeniu kopii zapasowej wszystkich aplikacji i danych aplikacji.

FoneDog Android Backup Backup and Restore może obsługiwać ponad 8000 urządzeń z Androidem. Za pomocą tego oprogramowania możesz łatwo przeglądać wszystkie dane kopii zapasowej przed ich przywróceniem, aby upewnić się, że masz odpowiednie elementy.

Jest również bezpieczny w użyciu, ponieważ nie zastąpi innych danych z urządzenia z Androidem i że tylko Ty będziesz mieć dostęp do swoich danych. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie na swoim komputerze i zacznijmy przywracanie kontaktów Androida za pomocą FoneDog Android Backup and Restore.

Część 1. Jak przywrócić kontakty z kopii zapasowych Androida

Korzystając z FoneDog Android Backup and Restore, możesz łatwo wykonać kopię zapasową wszystkich kontaktów i wybrać kontakty, które chcesz przywrócić na urządzeniu z Androidem. Oto proste kroki, aby przywrócić kontakty na Androidzie.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Krok 1: Uruchom oprogramowanie FoneDog Toolkit

Pobierz, a następnie uruchom program na swoim komputerze i upewnij się, że nie masz uruchomionej żadnej aplikacji do tworzenia kopii zapasowych oprócz FoneDog.

Fonedog Main

Krok 2: Podłącz urządzenie z Androidem do komputera

Na ekranie komputera kliknij „Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida”, a następnie podłącz urządzenie z Androidem do komputera. Po podłączeniu urządzenia z Androidem upewnij się, że masz włączone debugowanie USB.

Będziesz mógł zobaczyć wyskakujące okienko na urządzeniu z Androidem, jeśli używasz wersji 4.0 OS i stuknij „OK”.

Pozwól na debugowanie USB

Krok 3: Wybierz opcję kopii zapasowej

Po pomyślnym wykryciu urządzenia FoneDog przez urządzenie z Androidem wybierz przycisk „Kopia zapasowa danych urządzenia”.

Następnie program przeskanuje wszystkie typy plików, które znajdują się na urządzeniu z Androidem. Nadal możesz selektywnie wybrać dane do przywrócenia w dalszej części, więc nie musisz się martwić.

Kopia zapasowa i przywracanie

Krok 4: Wybierz pliki kontaktów, które chcesz utworzyć kopię zapasową

Z opcji pokazanej na ekranie możesz wybrać „Kontakty”, a następnie kliknąć „Początek". Program rozpocznie cały proces skanowania. Proces ten może zająć trochę czasu w zależności od rozmiaru pliku. Zawsze pamiętaj, aby nie odłączać urządzenia od komputera.

Nie używaj go ani nie usuwaj niczego na urządzeniu z Androidem podczas całego procesu, ponieważ jeśli to zrobisz, wpłynie to na wydajność programu.

Wybierz Dane do kopii zapasowej

Krok 5: Wykonano kopię zapasową!

Po utworzeniu kopii zapasowej możesz teraz kliknąć „OK”, a następnie możesz przeglądać swoje dane jeden po drugim.

Zakończono tworzenie kopii zapasowej

Krok 6: Wybierz pliki kopii zapasowej do przywrócenia

Po wybraniu opcji „Przywracanie danych urządzenia” FoneDog domyślnie wyświetli najnowszą kopię zapasową. Będziesz także mieć możliwość wyboru innych plików kopii zapasowych z oprogramowania.

Wybierz Pliki kopii zapasowej do przywrócenia

Krok 7: Wybierz kontakty, które chcesz odzyskać na urządzeniu z Androidem

Najpierw musisz wybrać dane, które chcesz przywrócić na urządzenie z Androidem. Z wyboru po lewej stronie ekranu wybierz „Kontakty”. Po wybraniu pliku, który chcesz przywrócić, po prostu kliknij przycisk „przywracać”, a następnie program rozpocznie proces.

Następnie program poprosi o potwierdzenie. Po prostu kliknij „OK”. W tym procesie nie odłączaj urządzenia z Androidem ani nawet nie otwieraj z niego żadnych aplikacji.

Powiadomienie pojawi się na ekranie po zakończeniu procesu przywracania.

Wybierz pliki do przywrócenia

Część 2. Jak szybko i skutecznie odzyskać usunięte kontakty

Jeśli nie masz kopii zapasowych, aby odzyskać usunięte kontakty na urządzeniu z Androidem, możesz użyć Fonedog Odzyskiwanie danych Androida bezpośrednio odzyskać. Oto ogólne kroki szybkiego i wydajnego odzyskiwania usuniętych kontaktów.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Krok # 1: Uruchom program Fonedog

Uruchom narzędzie FoneDog Android do odzyskiwania danych, a następnie podłącz urządzenie do komputera za pomocą

Kabel USB.

Podłączanie

Krok # 2: Skanuj kontakty

Z listy plików wyświetlanych na ekranie wybierz „Kontakty”, a następnie kliknij "Kolejny" przycisk. Następnie program rozpocznie skanowanie wszystkich kontaktów na urządzeniu z Androidem.

Wybierz kontakty

Krok # 3: Daj dostęp do programu

Chwyć urządzenie z Androidem, a na ekranie pojawi się wyskakujące okienko. W wyskakującym oknie na ekranie stuknij „Zezwól” lub „Udziel” lub „Autoryzuj”, aby program miał pełny dostęp do wyodrębnienia kontaktów.

Pozwól superużytkownikowi

Krok # 4: Wyświetl podgląd i przywróć kontakt

Po zakończeniu programu wyodrębnij wszystkie kontakty z urządzenia z Androidem. Z listy widocznej po lewej stronie ekranu wybierz „Kontakt".

Możesz teraz przeglądać je jeden po drugim. Możesz także zobaczyć usunięte kontakty, które zostaną podświetlone na czerwono, a istniejące kontakty na niebiesko.

Zaznacz wszystkie kontakty, które chcesz przywrócić. Po wykonaniu tej czynności po prostu kliknij przycisk „wyzdrowiećPrzycisk ".

Odzyskaj kontakty do komputera

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Część 3. Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić na Androidzie

Część 4. Wnioski

Korzystanie z FoneDog Android Backup and Restore jest bardzo łatwe, ale bardzo skuteczne w przywracaniu i tworzeniu kopii zapasowych wszystkich ważnych danych na urządzeniu z Androidem. Może przywracać i tworzyć kopie zapasowe wszystkich danych, takich jak kontakty, wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, a także aplikacje i dane aplikacji.

Ten program jest również kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami z Androidem. Kopia zapasowa wszystkich danych znajdujących się na urządzeniu z Androidem to świetny pomysł, ponieważ na wypadek problemów z urządzeniem z Androidem, które spowodują usunięcie wszystkich danych, możesz uzyskać łatwo je skopiować.

Zapewni to bezstresowe i swobodne poczucie, że nie będziesz się martwić, jeśli stracisz jakiekolwiek dane z urządzenia z Androidem.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 86 oceny)

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.