Kontakt

Jak naprawić iPhone jest wyłączony Błąd połączenia z iTunes?

Przez Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 30 sierpnia 2019 r

Część 1. Co oznacza błąd „iPhone jest wyłączony, połącz się z iTunes”?Część 2. Co zrobić, gdy wystąpi ten błąd?Część 3. Najlepszy sposób na naprawienie ekranu „iPhone jest wyłączony, podłącz do iTunes” (zalecane)Przewodnik wideo: Jak naprawić iPhone Wyłączony, błąd połączenia z iTunesCzęść 4. Wnioski

Możesz usłyszeć, jak ktoś pyta: „Próbowałem wprowadzić hasło, ale potem zostałem zablokowany i gorzej, dostałem błąd„ iPhone jest wyłączony, połącz się z iTunes ”. Jak rozwiązać ten problem bez utraty danych?”.

Niektórzy mogą wyszukiwać „iPhone jest wyłączony brak połączenia z iTunes”. Lub „iTunes nie może połączyć się z iPhone'em. Brakuje wartości”. Są to jednak te same pytania.
Teraz zobaczmy, co tak naprawdę oznacza „iPhone jest wyłączony, połącz się z iTunes”.

Część 1. Co oznacza błąd „iPhone jest wyłączony, połącz się z iTunes”?

Zapomnienie kodu dostępu może doprowadzić do czegoś gorszego. iPhone, jak wiemy, ma wbudowane funkcje bezpieczeństwa, które automatycznie blokują urządzenie, gdy podejrzane są próby włamania.

Jest to całkiem niezła miara, jeśli myślimy pozytywnie, jednak może to być koszmar, gdy napotkasz ten problem i nie będziesz mieć żadnych kopii zapasowych. Wszystkie dane w iDevice zostaną całkowicie usunięte.

Pamiętaj, że hasła mogą zostać odblokowane przez hakerów w ciągu zaledwie 4 godzin przy użyciu dobrego oprogramowania. Szanse są twoje iPhone może być podatny na kradzież tożsamości, wykorzystując jedynie 10,000 XNUMX kombinacji; dlatego Apple automatycznie usuwa wszystkie dane, gdy hakerzy mają szansę odblokować iPhone'a.

Jednak nie można zablokować telefonu podczas pierwszych kilku prób. Wykonuje szereg prób takich jak:

 • 6 niepoprawnych prób: iPhone jest wyłączony. Spróbuj ponownie za 1 minutę
 • 7 niepoprawnych prób: iPhone jest wyłączony. Spróbuj ponownie za 5 minut
 • 8 niepoprawnych prób: iPhone jest wyłączony. Spróbuj ponownie za 15 minut
 • 9 niepoprawnych prób: iPhone jest wyłączony. Spróbuj ponownie za 60 minut
 • 10 niepoprawnych prób: iPhone jest wyłączony. Połącz się z iTunes

Część 2. Co zrobić, gdy wystąpi ten błąd?

Technicznie istnieją trzy opcje, które mogę zrobić, aby naprawić „iPhone jest wyłączony, połącz się z iTunes"Błąd.

Rozwiązanie 1. Czekać.

Jeśli zostaniesz zablokowany, nie zmuszaj się jak najszybciej odblokować urządzenia. Naucz się czekać i dobrze pracować, wykonując powyższe serie prób. Nie wskakuj w szum, który może tylko dotknąć sprawę.

Rozwiązanie 2. Usuń dane telefonu przez iTunes i usuń kod dostępu

Ten proces wymaga utworzenia kopii zapasowej telefonu i synchronizacji z iTunes. Wykonaj poniższe kroki, jak wykonać to rozwiązanie:

 • Podłącz iPhone'a do komputera
 • Uruchom iTunes (jeśli zostanie wyświetlony monit o podanie hasła, użyj innego komputera z tym samym zsynchronizowanym iTunes lub przejdź do Solution3, aby użyć trybu odzyskiwania)
 • Poczekaj, aż iTunes ukończy synchronizację i kopię zapasową
 • Kliknij Przywróć iPhone'a po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej
 • Na ekranie instalacyjnym iPhone'a dotknij Przywróć z kopii zapasowej iTunes
 • Wybierz najnowszy plik kopii zapasowej iTunes i poczekaj na zakończenie przywracania

Itunes Backup RestoreNapraw iPhone wyłączony Błąd połączenia z iTunes przez iTunes

Rozwiązanie 3. Użyj trybu odzyskiwania

Jeśli nie utworzyłeś żadnej kopii zapasowej iTunes lub nie skonfigurowałeś „Znajdź mojego iPhone'a” w iCloud, najlepszym sposobem na naprawienie „iPhone jest wyłączony, połącz się z iTunes błąd polega na wejściu w tryb odzyskiwania. Wykonaj poniższe kroki, aby przejść do trybu odzyskiwania:

 • Podłącz iPhone'a do komputera
 • Uruchom iTunes
 • Po podłączeniu wykonaj wymuszony restart na iPhonie
  • W przypadku iPhone'a X, 8 i 8 Plus: szybko naciśnij i zwolnij przycisk zwiększania głośności. Naciśnij i szybko zwolnij przycisk zmniejszania głośności, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny, aż pojawi się ekran trybu odzyskiwania.
  • W przypadku iPhone'a 7 i 7 Plus: szybko naciśnij i przytrzymaj przyciski boczne i zmniejszania głośności. Przytrzymaj przyciski, aż pojawi się ekran trybu odzyskiwania.
  • W przypadku iPhone'a 6S i wcześniejszych: Delikatnie naciśnij i przytrzymaj przyciski Początek i Góra. Trzymaj je, aż pojawi się ekran trybu odzyskiwania.
 • Wybierz Przywróć z wyskakującego ekranu z prośbą o aktualizację lub przywróć urządzenie
 • Następnie iTunes pobierze oprogramowanie kompatybilne z twoim urządzeniem. Może to zająć około 15 minut. Następnie iPhone wyjdzie z trybu odzyskiwania i konieczne będzie powtórzenie kroków 2 i 3.
 • Poczekaj na zakończenie procesu, a następnie skonfiguruj iPhone'a

Przełącz Iphone w tryb odzyskiwaniaPrzełącz iPhone'a w tryb odzyskiwania

Część 3. Najlepszy sposób na naprawienie ekranu „iPhone jest wyłączony, podłącz do iTunes” (zalecane)

Powyższe rozwiązania nie są w rzeczywistości wykonalne dla tych, którzy nie mają kopii zapasowych. Po usunięciu danych z telefonu poniosą ogromną utratę danych. Istnieje jednak inne zalecane rozwiązanie, które nie pozwoli łatwo puścić zawartości telefonu. FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS (Naprawic) pozwala naprawićiPhone jest wyłączony, połącz z iTunes błąd w ciągu zaledwie kilku minut i bez usuwania zawartości telefonu.

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS naprawia różne problemy systemowe, takie jak: Tryb odzyskiwania, Tryb DFU, biały ekran zapętla się przy starcie, Połącz z iTunes i nie tylko. Ten program rozwiązuje tylko problemy systemowe bez powodowania dalszej utraty danych. Naprawia również inne problemy, takie jak: Kody błędów iTunes, biały, pusty, czarny i niebieski ekran, naklejone na logo Apple, zamrażanie i awaria systemu iOS.

Aby dowiedzieć się, jak korzystać FoneDog Toolkit - odzyskiwanie systemu iOS, sprawdź poniższe przewodniki:

Krok 1. Pobierz, zainstaluj i uruchom FoneDog Toolkit - iOS System Recovery

Pobierz i zainstaluj program FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS a następnie uruchom go zaraz po.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Wybierz opcję naprawy

Krok 2. Podłącz iPhone'a do komputera

Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą oryginalnego kabla USB. Poczekaj, aż program automatycznie rozpozna i wykryje iPhone'a.

Początek

Krok 3. Pobierz pakiet oprogramowania iOS

Kolejny krok będzie wymagał pobrania i zainstalowania prawidłowego pakietu oprogramowania iOS dla iPhone'a. Konieczne będzie podanie poprawnych danych wymaganych przez program, takich jak numer modelu i wersja oprogramowania iPhone'a. Po wprowadzeniu poprawnych informacji kliknij „Pobierz" kontynuować.

Pobierz

Pobierz pakiet oprogramowania układowego iOS - krok 3

Krok 4. Poczekaj na zakończenie procesu

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS rozpocznie odzyskiwanie systemu i potrwa kilka minut, zanim zostanie zakończone. Po zakończeniu naprawy na ekranie zobaczysz powiadomienie, a urządzenie uruchomi się normalnie.

I to wszystko! Naprawiłeś „iPhone jest wyłączony, połącz z iTunes błąd bez utraty danych. Jest to możliwe tylko dzięki pomocy FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS.

Repare Complete

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Jak naprawić iPhone Wyłączony, błąd połączenia z iTunes

Część 4. Wnioski

Kopie zapasowe są naprawdę potrzebne w przypadkach takich jak ten błąd „IPhone jest wyłączony, połącz z iTunes” zdarzyć. Jak zawsze przypominamy wszystkim użytkownikom, aby zawsze dbali o dane telefonu, jeśli nie chcesz mieć żadnych problemów. Jeśli jednak trochę się spóźnisz, FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS będzie tam, aby uratować i uratować twoje urządzenie.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 82 oceny)

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.