Kontakt

Jak naprawić iPad się nie włącza

Przez Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

„Mój iPad właśnie zamarł, a teraz się nie włącza! Jak mogę Napraw iPad nie chce się włączyć łatwo i szybciej? ”

Po kilku próbach włączenia iPadnadal się nie włącza, a wtedy zdajesz sobie sprawę, że coś jest nie tak z twoim urządzeniem. Możesz pomyśleć o tym, co zrobiłeś na iPadzie, aby spowodować ten problem, ale nic nie przychodzi mi do głowy. Ten problem zwykle występuje na urządzeniach iPad 2/3/4 / iPad Mini / iPad Air / iPad Pro.

Jeśli zauważysz również, że Twój iPad nie chce się włączyć, lepiej przeczytaj ten artykuł, ponieważ podamy kroki, jak napraw iPad nie chce się włączyć w tej kwestii zamiast być niespokojnym i zestresowanym.

Część 1. Co zrobić, gdy iPad się nie włączaCzęść 2. Napraw iPad nie włącza się bez utraty danychCzęść 3. Wskazówki dotyczące optymalnej wydajności bateriiPrzewodnik wideo: Jak naprawić iPad się nie włączaPart4. streszczenie

Część 1. Co zrobić, gdy iPad się nie włącza

Istnieje wiele typowych problemów, dlaczego iPad nie chce się ponownie włączyć. Oto niektóre z najbardziej znaczących przypadków:

 • IPad nie włącza się po rozładowaniu baterii. Nawet jeśli jest podłączony
 • IPad wyświetla komunikat o błędzie „Połącz z iTunes”
 • IPad jest martwy i nie będzie się w ogóle ładował

Jeśli napotykasz którykolwiek z powyższych problemów, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, które Ci udzielimy.

1.Hard Zresetuj iPada

Przed twardym zresetowaniem iPada upewnij się, że poprawnie ustawiłeś kopie zapasowe przed jego wyłączeniem i musi mieć co najmniej 20% żywotności baterii.

Aby mocno zresetować iPada: Naciśnij i przytrzymaj przyciski zasilania i ekranu głównego, aż zobaczysz logo Apple przez około 10-20 sekund.

Twardy reset iPada

Twardy reset iPada

2. Naładuj iPada

Użyj zasilacza do iPada, a nie tej samej ładowarki iPhone'a, podłączając go do źródła zasilania na około 15 minut. Jeśli po 15 minutach iPad nadal się nie włącza, ponownie wykonaj twardy reset, gdy urządzenie jest podłączone, aż pojawi się logo Apple. Jeśli iPad się nie włącza, pozostaw go podłączonym do ładowarki na 1 godzinę.

3. Przywróć iPada przez iTunes

Jeśli nic się nie stanie po wykonaniu pierwszych 2 metod, przywróć iPada przez iTunes.

 • Otwórz iTunes na komputerze
 • Najpierw podłącz oryginalny kabel USB do komputera, a drugi koniec jeszcze nie odłączaj
 • Naciśnij i przytrzymaj przycisk Home na iPadzie i delikatnie podłącz go do drugiego końca kabla błyskawicy. Przytrzymaj, aż zobaczysz ekran „Połącz z iTunes”.
 • iTunes wyświetli komunikat z napisem „iTunes wykrył iPada w trybie odzyskiwania. Musisz przywrócić tego iPada, zanim będzie można go używać z iTunes. Kliknij OK lub Przywróć
 • Poczekaj na zakończenie przywracania
Przywróć iPada przez iTunes

Przywróć iPada przez iTunes

Wykonanie tego procesu może doprowadzić do utraty danych, jednak możesz później przywrócić dane ze źródeł kopii zapasowych iTunes lub iCloud.

Część 2. Napraw iPad nie włącza się bez utraty danych

Jeśli nie naprawiłeś iPada po serii powyższych problemów, zastanów się, czy nie możesz znaleźć innych metod. Do Napraw iPad nie chce się włączyć problem bez utraty danych; musisz użyć specjalnego programu, który profesjonalnie naprawi system iOS, jednocześnie upewniając się, że dane nie zostaną usunięte.

FoneDog Toolkit, czyli odzyskiwanie systemu iOS można łatwo naprawić iPad nie włącza problemu bez powodowania utraty danych. To profesjonalne oprogramowanie było w stanie rozwiązać różne problemy systemowe, takie jak:

Aby lepiej nauczyć się korzystać FoneDog Toolkit - odzyskiwanie systemu iOS, wykonaj poniższy samouczek dla majsterkowiczów (zrób to sam):

Krok 1: Pobierz, zainstaluj i uruchom FoneDog Toolkit - odzyskiwanie systemu iOS

Po pierwsze, musisz pobrać FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Uruchom program po zakończeniu instalacji. Wybierz opcję „Odzyskiwanie systemu” spośród opcji na ekranie, a następnie podłącz iPada za pomocą oryginalnego kabla błyskawicy. Kliknij 'Początek„aby rozpocząć naprawę.

Uruchom odzyskiwanie systemu iOS

Uruchom odzyskiwanie systemu iOS - krok 1

Krok 2: Wprowadź i pobierz pakiet oprogramowania układowego

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to wprowadzić odpowiednie informacje o urządzeniu na iPadzie. Ma to na celu zezwolenie na program FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS aby pobrać odpowiedni pakiet oprogramowania układowego niezbędny do Napraw iPad nie chce się włączyć problem. Program zainstaluje najnowszą wersję systemu iOS, klikając przycisk „Pobierz” po prawidłowym wprowadzeniu wszystkich informacji.

Pobierz pakiet oprogramowania

Pobierz pakiet oprogramowania układowego - krok 2

Krok 3: Zaczekaj, napraw i zakończ!

Kiedy pozwolisz FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS aby naprawić iPada, głęboko naprawi wszystkie niezbędne błędy systemowe na iPadzie. Wystarczy teraz cierpliwie czekać, aż naprawa się zakończy.

Proces zakończony

Proces zakończony - krok 3

Po zakończeniu naprawy iPad uruchomi się ponownie i wróci do normy.

Część 3. Wskazówki dotyczące optymalnej wydajności baterii

Oto kilka skutecznych wskazówek, jak oszczędzać żywotność baterii i unikać szybszego rozładowania baterii.

 • Wyłącz Bluetooth, gdy nie jest potrzebny. Aby to zrobić, wybierz Ustawienia> Bluetooth> włącz lub wyłącz
 • Wyłącz Usługi lokalizacyjne, jeśli nie są wymagane. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia> Prywatność
 • Wyłącz odświeżanie aplikacji w tle. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Odświeżanie aplikacji w tle
 • Dostosowanie jasności ekranu. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia> Wyświetlacz i jasność
 • Wyłącz powiadomienia push. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia> Powiadomienia

Aby dalej sprawdzić, które spośród ustawień aplikacji i telefonu zużywają więcej czasu pracy baterii, przejdź do Ustawień, a następnie Baterii i sprawdź te aplikacje, które musisz wyłączyć lub zminimalizować.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Jak naprawić iPad się nie włącza

Part4. streszczenie

Dbanie o iPada jest niezbędne, zwłaszcza gdy zdajesz sobie sprawę, że występują pewne problemy, które nie powodują żadnych objawów. Tak jak to zrobić Napraw iPad nie chce się włączyć problem, w którym właśnie dowiedzieliśmy się, że może się to nagle zdarzyć. Możemy myśleć, że to tylko prosty problem, ale może to prowadzić do poważnego problemu z iOS. Dobra rzecz, FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS sprawiło, że naprawa jest łatwiejsza i szybsza niż nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej. Wystarczy pobrać program i pozwolić mu wykonać pracę za Ciebie.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 111 oceny)

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.