Kontakt

Jak wykonać kopię zapasową zdjęć z iPhone'a na komputer w 5 łatwych sposobach

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 30 sierpnia 2019 r

Chciałem kopie zapasowe zdjęć z iPhone'a na komputer. W ten sposób miałbym kopię wszystkich moich zdjęć i mogłem z łatwością dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Jaki jest najwygodniejszy sposób kopie zapasowe zdjęć z iPhone'a na PC? Mam nadzieję, że możesz mi pomóc. Z góry dziękuję.

Poniższy przewodnik pokaże Ci pięć sposobów kopie zapasowe zdjęć z iPhone'a na PC.

Część 1. Najlepszy sposób na tworzenie kopii zapasowych zdjęć z iPhone'a na PCPrzewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową zdjęć z iPhone'a na PCCzęść 2. Twórz kopie zapasowe zdjęć z iPhone'a na PC za pomocą Eksploratora WindowsCzęść 3. Twórz kopie zapasowe zdjęć z iPhone'a na PC za pomocą aplikacji ZdjęciaCzęść 4. Twórz kopie zapasowe zdjęć z iPhone'a na PC za pomocą iTunesCzęść 5. Twórz kopie zapasowe zdjęć z iPhone'a na PC za pomocą iCloudCzęść 6. Wniosek

Ludzie również czytająRozwiązany! Rozwiązania dotyczące tworzenia kopii zapasowych zdjęć na iCloudJak wykonać kopię zapasową iPhone'a na komputerze

Część 1. Najlepszy sposób na tworzenie kopii zapasowych zdjęć z iPhone'a na PC

Działa najlepiej dla użytkowników systemów Windows XP, Vista, 7, 8 i 10, którzy chcą wygodnego sposobu tworzenia kopii zapasowych zdjęć z iPhone'a na PC i jednoczesnego przywracania ich na swoich urządzeniach w razie potrzeby. Jeśli zastanawiałeś się, czy jest jakiś sposób do tworzenia kopii zapasowych zdjęć z iPhone'a na PC bez konieczności włączania iCloud lub przechodzenia przez czasochłonne tworzenie kopii zapasowych, to masz szczęście. Kopia zapasowa i przywracanie danych w FoneDog iOS umożliwia tworzenie kopii zapasowych wszelkiego rodzaju zdjęć z iPhone'a na PC. Tworzy kopie zapasowe zdjęć w ciągu kilku minut bez pogorszenia ich rozdzielczości lub jakości. Jest również bardzo łatwy w użyciu. Na wypadek, gdybyś chciał wykonać kopię zapasową zdjęć na innym telefonie iPhone lub iPadzie, możesz skorzystać z funkcji iOS Backup Restore. Spowoduje to automatyczne przeniesienie kopii zapasowej na inne urządzenie bez konieczności ręcznego tworzenia kopii zapasowych plików.Aby rozpocząć, pobierz bezpłatnie FoneDog iOS Backup and Restore Toolkit próbować.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1: Uruchom oprogramowanie i podłącz iPhone'a do komputera

Uruchom FoneDog iOS Toolkit. Za pomocą złącza USB podłącz iPhone'a do komputera. Wybierz iOS Data Backup & Restore kontynuować.

tworzenie kopii zapasowych i przywracania

Krok 2. Wybierz tryb kopii zapasowej

Ponieważ chcesz wykonać kopię zapasową zdjęć, wybierz iOS Data Backup. Jeśli chcesz wykonać regularną kopię zapasową, wybierz Standardowa kopia zapasowa.

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje zdjęcia, wybierz Szyfrowana kopia zapasowa. Ten tryb zablokuje plik kopii zapasowej hasłem.

Po wybraniu preferowanego trybu kliknij Początek.

Wybierz tryb kopii zapasowej

Krok 3: Wybierz zdjęcia do kopii zapasowej

Oprogramowanie wyświetli teraz listę typów plików, których kopię zapasową można wykonać. Aby przenieść wszystkie zdjęcia, sprawdź Grafika i Zdjęcia App. naciśnij Dalej aby rozpocząć tworzenie kopii zapasowej. Poczekaj na zakończenie tworzenia kopii zapasowej

wybierz typ plików do kopii zapasowej

Uwaga:

Jeśli chcesz przywrócić kopię zapasową w przyszłości, możesz po prostu wybrać Przywracanie danych iOS z menu głównego iOS Data Backup & Restore.

Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową zdjęć z iPhone'a na PC

W tym filmie możesz nauczyć się, jak selektywnie tworzyć kopie zapasowe zdjęć z iPhone'a na PC za pomocą kilku prostych kroków.

Część 2. Twórz kopie zapasowe zdjęć z iPhone'a na PC za pomocą Eksploratora Windows

Działa najlepiej dla: osób, których komputer działa na wcześniejszych wersjach systemu Windows. Dla użytkowników systemu Windows korzystanie z Eksploratora Windows jest prawdopodobnie najprostszym sposobem przesyłania zdjęć i tworzenia kopii zapasowych na komputerze. Zaletą tej metody jest to, że działa ona również na starszych komputerach i laptopach z systemem Windows. Eksplorator Windows może jednak wykryć tylko zdjęcia z rolki aparatu. Są to zdjęcia wykonane za pomocą iPhone'a. Inne obrazy w Bibliotece zdjęć i Strumieniu zdjęć, zsynchronizowane zdjęcia i te z udostępniania iCloud nie mogą zostać przeniesione. Istnieją dwa sposoby korzystania z Eksploratora Windows. Zanim przejdziemy dalej, podłącz iPhone'a do komputera i najpierw odblokuj telefon.

Opcja 1: Użyj funkcji Autoodtwarzanie

 1. Po podłączeniu iPhone'a do komputera poczekaj, aż pojawi się okno Autoodtwarzania.
 2. Wybierz Zaimportuj obrazy i filmy.
 3. Z dostępnych opcji wybierz Przeglądaj, organizuj i grupuj elementy do zaimportowania jeśli po raz pierwszy przesyłasz zdjęcia z telefonu iPhone. Jeśli nie, wybierz Zaimportuj teraz wszystkie nowe przedmioty, Kliknij na Więcej opcji wybierz folder, w którym chcesz zapisać zdjęcia i naciśnij OK.
 4. Kliknij Dalej. Jeśli wybrałeś Przeglądaj, organizuj i grupuj elementy do zaimportowania, zostaniesz poproszony o wybranie żądanych zdjęć. Trafienie import kontynuować.
auto-play-to-backup-photos-to-computer

Jeśli okno Autoodtwarzania nie pojawi się, możesz spróbować skorzystać z Opcji 2.

Opcja 2. Uzyskaj dostęp do iPhone'a jako aparatu cyfrowego

 1. Uruchomić Mój komputer i poczekaj, aż iPhone pojawi się w kategorii Urządzenia przenośne. Kliknij go, gdy się pojawi.
 2. Zobaczysz teraz wszystkie foldery na swoim iPhonie. Poszukaj tam swoich zdjęć. Zdjęcia zwykle można znaleźć pod Pamięć wewnętrzna > DCIM.
 3. Kliknij jedno zdjęcie i przytrzymaj Ctrl klawisz, aby wybrać wiele zdjęć. Możesz także wybrać całe foldery. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Skopiuj swój. Otwórz folder na komputerze, w którym chcesz zapisać zdjęcia. Kliknij prawym przyciskiem myszy i naciśnij makaron.
access-iphone-camera-to-copy-photos

Część 3. Twórz kopie zapasowe zdjęć z iPhone'a na PC za pomocą aplikacji Zdjęcia

Działa najlepiej dla: użytkowników iPhone'ów, których komputer działa w najnowszym systemie Windows 10.

Aplikacja Zdjęcia to oprogramowanie dostępne w systemie Windows 10, które porządkuje wszystkie zdjęcia w jednym miejscu. Ta aplikacja ułatwia także edycję zdjęć i udostępnianie. Został zaprojektowany do współpracy z kontem OneDrive. Jeśli nie masz, nie martw się. Nadal możesz używać programu do tworzenia kopii zapasowych zdjęć. Powinieneś zobaczyć aplikację Zdjęcia w menu Start komputera. Aby umożliwić aplikacji znajdowanie zdjęć z iPhone'a, upewnij się, że masz najnowszą wersję iTunes na swoim komputerze. Jednak nie będzie wymagane uruchomienie iTunes.

 1. Podłącz iPhone'a do komputera.
 2. Uruchom Grafika aplikacja na komputerze.
 3. W prawym górnym rogu okna kliknij import.
 4. Domyślnie aplikacja importuje wszystkie dostępne zdjęcia. Jeśli chcesz wykonać kopię zapasową tylko kilku zdjęć, po prostu kliknij te, których nie chcesz importować. Spowoduje to usunięcie zaznaczenia tych zdjęć.
 5. Trafienie KONTUNUUJ aby rozpocząć przesyłanie zdjęć do aplikacji Zdjęcia.
aplikacja do tworzenia kopii zapasowych zdjęć na zdjęciach

Część 4. Twórz kopie zapasowe zdjęć z iPhone'a na PC za pomocą iTunes

Działa najlepiej dla: osób, które mają najnowszą wersję iTunes zainstalowaną na swoim komputerze. Jeśli chcesz korzystać z iTunes, zaleca się, aby najpierw uporządkować albumy na iPhonie. Utwórz nowy folder i wykonaj kopię zapasową albumów zawierających żądane zdjęcia w tym folderze. W ten sposób łatwiej będzie ci go poszukać, a następnie wykonaj poniższe czynności.

 1. Podłącz iPhone'a do komputera.
 2. Uruchom iTunes i poczekaj, aż pojawi się ikona iPhone'a. Zobaczysz go w górnej części okna. Kliknij na to.
 3. Na lewej karcie naciśnij Grafika.
 4. Zaznacz pole dla Synchronizuj zdjęcia i kliknij menu rozwijane poniżej. naciśnij Wybierz folder. W nowym oknie, które się pojawi, poszukaj właśnie utworzonego folderu. Kliknij go i wybierz znajdujące się w nim podfoldery lub albumy.
 5. Trafienie zastosować aby rozpocząć tworzenie kopii zapasowej. Ten przycisk znajduje się w prawym dolnym rogu okna.
backup-photos-using-itunes

Część 5. Twórz kopie zapasowe zdjęć z iPhone'a na PC za pomocą iCloud

Działa najlepiej dla: użytkowników iPhone'a, którzy włączyli synchronizację iCloud i Photo Stream na swoim urządzeniu.

Ta metoda wymaga zsynchronizowania zdjęć iPhone'a z iCloud. Możesz to zrobić, przechodząc do ustawień telefonu, aby włączyć iCloud i włączyć Photo Stream. Po aktywowaniu tych dwóch twoja kopia zapasowa twoich zdjęć zostanie automatycznie zapisana w iCloud, ilekroć będziesz mieć połączenie z Internetem.

Część 6. Wniosek

Istnieje wiele sposobów na wykonać kopię zapasową zdjęć z iPhone'a na komputerze, ale tylko kopia zapasowa i przywracanie danych FoneDog iOS może to zrobić bez utraty żadnych zdjęć. Skoro już o tym wiesz, dlaczego też nie wykonać kopii zapasowej innych plików? Oprogramowanie obsługuje także wiadomości, kontakty, audio, wiadomości WhatsApp, zakładki Safari i notatki.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo iOS Data Backup & Restore

iOS Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych na komputerze i selektywnie przywróć dane iOS z kopii zapasowych.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 65 oceny)

Logo iOS Data Backup & Restore

iOS Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych na komputerze i selektywnie przywróć dane iOS z kopii zapasowych.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.