Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jakie jest najlepsze odzyskiwanie danych Samsung?

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 9 lutego 2020 r

„Szukałem tego, co najlepsze Odzyskiwanie danych Samsung oprogramowanie do użycia dla mojego Samsunga Galaxy S8, ale jestem przytłoczony tyloma do wyboru. Czy możesz polecić najlepsze, aby szybko odzyskać usunięte pliki? ”

Najpierw omówmy, co powoduje utratę danych, a następnie omówimy, jak wybrać niezawodne oprogramowanie do odzyskiwania danych Samsung do odzyskiwania danych.

Wskazówka: 4 proste rozwiązania dla czarnego ekranu Samsung

Część 1. Co spowodowało utratę danych w urządzeniach Samsung?Część 2. Jak szukać najlepszego oprogramowania do odzyskiwania danych Samsung? Część 3. Jak korzystać z profesjonalnego oprogramowania Samsung do odzyskiwania danych?Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte dane z telefonu Samsung?Część 4. Wnioski.

Część 1. Co spowodowało utratę danych w urządzeniach Samsung?

Sytuacja, która spowodowała utratę danych urządzenia Samsung, jest więc bardzo szeroka oto niektóre:

1. błąd ludzki
1) przypadkowo uszkodził telefon komórkowy Samsung;
2) Usuń ważne dane przez pomyłkę.

2. Awaria sprzętu
1) Sektor jest zepsuty
2) Akumulator zapasowy jest uszkodzony.
3) Karta SD jest uszkodzona.

3. Awaria oprogramowania
1) Podczas aktualizacji do najnowszej wersji systemu operacyjnego Samsung występują problemy z niezgodnością oprogramowania
2) Błąd podczas resetowania urządzenia do ustawień fabrycznych
3) Zaatakowany przez wirusa
4) Problem z miganiem pamięci ROM
5) Wystąpił problem podczas próby urządzenia użytkownika root

Mogą istnieć inne przyczyny utraty danych na urządzeniu Samsung. Chociaż nie są one pod naszą kontrolą, możemy odzyskać przypadkowo usunięte lub utracone dane z telefonów Samsung.

Odzyskiwanie danych Samsung

Część 2. Jak szukać najlepszego oprogramowania do odzyskiwania danych Samsung?

Jeśli po raz pierwszy doświadczysz utraty danych na smartfonie lub tablecie Samsung, znalezienie odpowiedniego oprogramowania do odzyskiwania danych na urządzeniu może być trudne. Być może przeczytałeś dziesiątki recenzji i nadal nie możesz zdecydować, którą z nich pobrać.

Mając do dyspozycji mnóstwo oprogramowania, w jaki sposób zawęzisz je i dostrzeżesz najlepsze spośród nich? Pozwól nam dać ci przegląd funkcji, które powinieneś znaleźć w towarze Oprogramowanie do odzyskiwania danych Samsung.

 • Skuteczność

Świetne oprogramowanie jest dobre w tym, co robi. Musi mieć udokumentowane osiągnięcia w zakresie dostarczania wyników. W przypadku oprogramowania do odzyskiwania danych muszą mieć wysoki wskaźnik powodzenia odzyskiwania. Powinny one być w stanie szybko odzyskać utracone pliki z urządzeń Samsung. Jednym ze sposobów ich zauważenia jest poszukiwanie oprogramowania z wysokimi ocenami i pozytywnymi recenzjami w wielu witrynach.

 • Dostępne narzędzia do odzyskiwania

Niezależnie od tego, czy utraciłeś dane w pamięci wewnętrznej telefonu, czy na karcie microSD, oprogramowanie do odzyskiwania danych musi być w stanie je odzyskać. Muszą być również dostępne opcje obsługi zarówno działających, jak i uszkodzonych urządzeń Samsung. Poszukaj oprogramowania, które idzie o krok dalej i robi więcej niż odzyskiwanie danych Samsung Jeśli zamierzasz pobrać oprogramowanie, dlaczego nie zdobyć takiego, które zapewni Ci większą wartość niż inne?

 • zgodność

Sprawdź, czy Twoje urządzenie Samsung i jego wersja na Androida są obsługiwane przez oprogramowanie. Niektóre nie są już kompatybilne ze starymi modelami, a inne mogą nie być w stanie obsłużyć najnowszych na rynku. Zalecamy wybranie oprogramowania obsługującego największą liczbę urządzeń. W ten sposób, jeśli kupisz nowy telefon, nadal będziesz mógł korzystać z oprogramowania.

 • Obsługiwane typy plików

Wybierz narzędzie do odzyskiwania, które jest w stanie przywrócić jak najwięcej typów danych. Należą do nich kontakty, wiadomości i załączniki, historia połączeń, obrazy, filmy, pliki audio i dane z aplikacji takich jak WhatsApp.

 • Bezpieczeństwo

Każdy, kto ma telefon, chce zachować prywatność swoich danych. Poszukaj oprogramowania do odzyskiwania danych, które chroni twoje pliki - zarówno istniejące, jak i usunięte - przed nieupoważnionymi osobami. Musi być wolny od wirusów i złośliwego oprogramowania. Co najważniejsze, pliki urządzenia Samsung muszą pozostać nienaruszone i chronione podczas procesu odzyskiwania.

 • Pomoc techniczna

Szybka obsługa klienta jest koniecznością. Jeśli masz pytania techniczne dotyczące oprogramowania, z łatwością powinieneś skontaktować się z firmą za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu na żywo. Ważne informacje i często zadawane pytania muszą być łatwo dostępne na ich stronie internetowej, aby odpowiedzieć na Twoje wątpliwości.

Ludzie również czytająJak odzyskać usunięte zdjęcia z galerii AndroidaTop 5 Samsung Backup Software na PC w 2018 roku do pobrania za darmo

W oparciu o powyższe kryteria, FoneDog Android Data Recovery pasuje do rachunku, który jest uważany za najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na rynku. możesz zapytać, dlaczego i jak może być tak dobrze, ok, podajmy powody.

Część 3. Jak korzystać z profesjonalnego oprogramowania Samsung do odzyskiwania danych?

Niektóre doskonałe funkcje FoneDog Android Data Recovery :

 • FoneDog ma najwyższy wskaźnik powodzenia odzyskiwania w przemyśle
 • Oferujemy więcej niż tylko odzyskiwanie danych. Zapewniamy następujące opcje:
 1. Android Data Recovery do pobierania plików z działających urządzeń z Androidem
 2. Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida odzyskać dane z uszkodzonych urządzeń
 3. Android Data Eraser aby pozbyć się poufnych plików, które chcesz całkowicie wyeliminować
 4. Root systemu Android zrootować urządzenie i uzyskać jak najwięcej z Androida za pomocą jednego kliknięcia
 • Nasze oprogramowanie obsługuje ponad 6000 urządzeń z Androidem, w tym najnowszego Samsunga S8 i Note 8. Można go zainstalować na komputerach Mac i Windows.
 • Nasze usługi odzyskiwania danych obejmują wszystkie typy plików, w tym kontakty, dzienniki połączeń, wiadomości, audio, wideo, galerię, bibliotekę zdjęć, dokumenty, a nawet wiadomości i załączniki WhatsApp
 • Nasz interfejs jest zabezpieczony i tylko Ty masz dostęp do swoich danych. Twoje dane pozostają bezpieczne i żadne nie zostaną nadpisane podczas procesu skanowania i odzyskiwania. Nasz zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na twoje pytania.

  Nasza usługa e-mailowa w ciągu jednego dnia roboczego zapewni, że na wszystkie Twoje pytania odpowiedzą w ciągu 24 godzin. Przeczytaj nasze artykuły i obejrzyj nasze filmy wideo, aby uzyskać szczegółowe samouczki na temat odzyskiwania różnych typów plików z urządzeń z Androidem i iOS. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Oto szczegółowe kroki, aby przywrócić dane Samsunga za pomocą zestawu narzędzi FoneDog.

  Krok 1. Uruchom Android Data Recovery i podłącz swoje urządzenie z Androidem.

  Po znalezieniu najlepszego oprogramowania do odzyskiwania danych dla urządzenia Samsung pobierz je na swój komputer. Zacznij korzystać z instrukcji poniżej. Uruchom oprogramowanie i podłącz smartfon lub tablet Samsung do komputera kablem USB.

  Połącz Androida z komputerem

  Krok 2. Włącz debugowanie USB.

  Pojawi się monit o włączenie debugowania USB. Jest to wymagany proces, aby umożliwić bezpośrednie połączenie między urządzeniem a komputerem. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami w zależności od systemu operacyjnego urządzenia.

  Dla Androida 4.2 lub nowszego

  1. Wybierz Ustawienia
  2. Kliknij O telefonie
  3. Kliknij Numer kompilacji kilka razy, aż pojawi się monit „Jesteś w trybie programisty”.
  4. Wróć do Ustawienia
  5. Wybierz Opcje programistyczne
  6. Kliknij debugowanie USB

  Dla Androida 3.0 do 4.1

  1. Wybierz Ustawienia
  2. Kliknij Opcje programistyczne
  3. Wybierz debugowanie USB

  Po wykonaniu powyższych kroków dotknij OK na oprogramowanie do odzyskiwania systemu Android i OK na urządzeniu Samsung.

  Pozwól na debugowanie USB

  Krok 3. Wybierz typy plików do skanowania.

  Oprogramowanie pokaże różne typy plików, które można odzyskać. Możesz wybrać wszystkie lub tylko odpowiednie, aby skrócić proces skanowania. Zaznacz pola żądanych typów danych i kliknij Dalej.

  Wybierz Typ pliku

  Krok 4. Selektywnie przywróć pożądane pliki.

  Po zakończeniu skanowania oprogramowanie wyświetli określone pliki, które udało mu się znaleźć na twoim urządzeniu. Interfejs umożliwia ich podgląd przed ich odzyskaniem. Wybierz pliki według zaznaczając pola obok plików. Kliknij wyzdrowieć aby zapisać pliki na komputerze. Możesz uzyskać dostęp do przywróconych plików, klikając Otwórz folder.

  Odzyskaj zdjęcia do komputera

  Dlaczego więc nie zostawić pracy ekspertowi? Korzystaj tylko z najlepszego oprogramowania do odzyskiwania danych Samsung, aby przywrócić je do końca. Pierwsze 30 dni minęło, więc nie masz nic do stracenia!

  Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

  Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte dane z telefonu Samsung?

  Chcesz odzyskać dane z telefonu Samsung S8? Trafiłeś we właściwe miejsce. Dowiedz się więcej o wszystkich czynnościach poniżej, klikając filmy.

  Część 4. Wnioski.

  Utrata danych może nastąpić w mgnieniu oka, ale bardzo łatwo można je odzyskać za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych. Nie ślepo pobieraj żadnych narzędzi znalezionych w Internecie. Uważaj na oprogramowanie, które może powodować więcej problemów z wirusami i gorsze straty danych.

  Zostaw komentarz

  Komentarz

  Komentarz ()
  obraz autora

  Nathan E. Malpass

  Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

  Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

  Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

  Logo Android Data Recovery

  Android Data Recovery

  Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

  Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

  Jak ci się podoba ten artykuł?

  Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

  CIEKAWYDULL

  Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

  PROSTYTRUDNY

  Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

  Oceń ten artykuł: Doskonały

  Ocena: 4.8 / 5 (na podstawie 107 oceny)

  Logo Android Data Recovery

  Android Data Recovery

  Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

  Darmowe pobieranie

  FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.