Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak odzyskać utracone (usunięte) dane z Samsung Galaxy S9 / S9 +

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 9 lutego 2020 r

Ten przewodnik pokaże Ci wszystko jak odzyskać utracone (usunięte) dane z Samsung Galaxy S9 / S9+.

„Dostałem S9 Plus, jak tylko został wydany. Byłem bardzo podekscytowany jego użyciem i mogłem przenieść wszystkie moje pliki ze starego S8 na nowy telefon. Przypadkowo usunąłem wczoraj wideo z ceremonii ukończenia szkoły przez mojego syna i bardzo chcę je odzyskać. Niestety, oddałem mój stary telefon kuzynowi i sformatowałem go, zanim mu go wręcziłem. Czy nadal mogę odzyskać ten film? ”

WSKAZÓWKA:

Część 1. Samsung Galaxy S9 i S9 PlusCzęść 2. Przyczyny utraty i usunięcia danych z Samsung Galaxy S9 / S9 Plus.Część 3. Jak bezpiecznie odzyskać utracone i usunięte dane z Samsung Galaxy S9 / S9 PlusPrzewodnik wideo: po prostu odzyskaj usunięte dane z Samsung Galaxy S9 / S9 +Część 4. Wnioski.

Część 1. Samsung Galaxy S9 i S9 Plus

Samsung Galaxy S9 Plus

Wszyscy ścigają się, aby zdobyć najnowsze Samsung Galaxy S9 i S9 Plus. Wygląd zewnętrzny telefonów wykazuje podobne podobieństwo do ich poprzedników S8 i S8 Plus.

To, co poniżej, pokazuje jednak, że są to lepsze i mądrzejsze wersje. Samsung zwrócił uwagę na to, czego wcześniej nie robili dobrze, i poprawił ich poprzednich headlinerów.

Obie S9 i S9 Plus mogą się pochwalić kamerą o dużej mocy, która działa wyjątkowo dobrze w warunkach słabego oświetlenia. To nie jest magia, ale działająca technologia podwójnej apertury. AR Emoji, funkcja przekształcająca twoje zdjęcie w awatara 3D, to zabawny dodatek. Możliwa jest także funkcja wideo Super Slow-mo. Rozdzielczość wideo ma jednak wiele do zrobienia.

Warto również zwrócić uwagę na ulepszoną biometrię. Technologia inteligentnego skanowania telefonu łączy skaner tęczówki Samsunga z rozpoznawaniem twarzy. Poprawiło to dokładność tych dwóch funkcji, ale wiele można zrobić, aby pokonać Face ID firmy Apple.

Skaner linii papilarnych jest teraz również bardziej dostępny, znajduje się tuż pod aparatem. Nie zapomnijmy o ich zestrojonych głośnikach stereo z AKG. Obsługują Dolby Atmos i są słyszalnie głośniejsze. S9 Plus uzyskuje przyspieszenie dzięki czipom 10 nm, dzięki czemu możesz płynnie wykonywać wiele zadań jednocześnie.

Jedną z jego głównych zalet jest imponujący 6.2-calowy wyświetlacz nieskończoności. Z drugiej strony S9 ma taki sam rozmiar jak jego starszy odpowiednik. Oczywiście lepsze funkcje przekładają się na wyższą cenę.

Stwierdzenie, że S9 i S9 Plus są jak dotąd najlepszymi telefonami z Androidem, jest przedmiotem dyskusji. Musimy jednak przyznać kredyt tam, gdzie jest to konieczne. Samsung zdecydowanie ulepszył swoją grę dzięki nowym i ekscytującym funkcjom umieszczonym w zwykłych eleganckich i wodoodpornych telefonach.

Samsung Galaxy S9

Część 2. Przyczyny utraty i usunięcia danych z Samsung Galaxy S9 / S9 Plus.

Nowe gwiazdy Samsunga to najpotężniejsze telefony tej marki, ale utrata danych może nadal wpływać na użytkowników. W rzeczywistości utrata danych jest powszechna i nie oszczędza żadnych urządzeń. Może być to spowodowane przez jedną z następujących przyczyn:

Awarie systemu

Uszkodzenie karty SD

Zalania

wirusy

Błąd ludzki lub po prostu przypadkowe usunięcie

Jeśli jesteś dumnym nowym użytkownikiem S9 lub S9 Plus, nie musisz się martwić utratą plików. Istnieje wiele sposobów odzyskać utracone dane z Samsung Galaxy. Jeśli wykonujesz kopie zapasowe, to świetnie. Musisz po prostu przywrócić kopię zapasową lub pobrać pliki.

Odzyskiwanie Samsung S9
Samsung Galaxy Data Recovery

Część 3. Jak bezpiecznie odzyskać utracone i usunięte dane z Samsung Galaxy S9 / S9 Plus

Jeśli nie przechowujesz kopii zapasowych, spróbuj odzyskać dane z telefonu komórkowego Samsung za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych innej firmy, takiego jak FoneDog Android Data Recovery.

Uwaga: Ale najpierw powstrzymaj się od używania telefonu. Najlepiej, jeśli przełączysz telefon w tryb samolotowy. Zapobiega to odbieraniu przez telefon nowych wiadomości i połączeń oraz uzyskiwaniu nowych danych z aplikacji. Mogą one potencjalnie zastąpić usunięte pliki. Po zastąpieniu nie można odzyskać plików.

Korzystając z FoneDog Android Samsung Data Recovery, możesz bezpiecznie odzyskać utracone i usunięte dane z S9 / S9 Plus. Oprogramowanie jest wolne od wirusów i wolne od ryzyka. Ma najwyższy wskaźnik powodzenia odzyskiwania w branży i słuszne jest stosowanie najlepszych w tej dziedzinie.

Aby rozpocząć, przygotuj kabel Samsung USB i pobierz FoneDog Android Data Recovery na swój komputer.

Można go pobrać za darmo, aby spróbować. Zanurzmy się od razu przywrócić dane z Samsung Galaxy S9 / S9 + za pomocą Fonedog Toolkit.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Podłącz swój Samsung Galaxy S9 / S9 Plus do komputera.

Uruchom oprogramowanie i podłącz telefon do komputera. Aby to zrobić, użyj kabla USB.

Połącz Androida z komputerem

Krok 2. Włącz debugowanie USB.

Aby umożliwić dostęp oprogramowania do usuniętych plików, musisz aktywować debugowanie USB. Sprawdź telefon w celu wyświetlenia monitu związanego z debugowaniem USB. Stuknij OK, jeśli widzisz. Jeśli nie, wykonaj poniższe czynności.

Porady:

Na S9 lub S9 Plus otwórz Ustawienia.

Stuknij Informacje o telefonie.

Naciśnij kilkakrotnie Numer kompilacji, aż zobaczysz monit „Jesteś w trybie programisty”.

Wróć do Ustawień i dotknij Opcje programisty.

Wybierz debugowanie USB i dotknij OK.

W oprogramowaniu pojawi się okno dialogowe. Kliknij OK.

Pozwól na debugowanie USB

Krok 3. Wybierz typy plików.

Po pomyślnym wykryciu telefonu przez oprogramowanie powinna zostać wyświetlona lista typów plików.

Są to typy danych, które oprogramowanie może odzyskać. Oprogramowanie sprawdzi dla ciebie wszystkie typy, ale możesz odznaczyć te, których nie chcesz odzyskać.

Kliknij Dalej, aby kontynuować. Spowoduje to, że oprogramowanie przeskanuje telefon w poszukiwaniu plików. Może to potrwać kilka minut.

Wybierz Typ pliku

Krok 4. Wyświetl podgląd i odzyskaj usunięte dane z Samsung Galaxy S9 / S9 +.

Po zakończeniu skanowania zobaczysz, że pliki są uporządkowane według typów. Pojawią się istniejące i usunięte dane.

Możesz je przeglądać jeden po drugim. Zaznacz przedmioty, które chcesz odzyskać. Możesz także pobrać wszystkie pliki, zaznaczając wszystkie pola obok typów plików.

Aby przywrócić dane z Samsunga, kliknij Wyzdrowieć.

Naciśnięcie tego przycisku spowoduje zapisanie plików na komputerze. Możesz łatwo przenieść je na swój telefon. Po prostu podłącz go do komputera.

Odzyskaj Whatsapp na PC

Ludzie też czytali:

Przewodnik wideo: po prostu odzyskaj usunięte dane z Samsung Galaxy S9 / S9 +

Brzmi dobrze? Zobaczmy ten film, a przekonasz się, że naprawa danych jest bardzo prosta.

Część 4. Wnioski.

Stawianie czoła utracie danych może być frustrujące w przypadku telefonu nowego i uważanego za najlepszy Samsunga. Nie martw się, FoneDog Android Data Recovery jest tutaj, aby uratować dzień. Obsługuje szeroki zakres danych. Niezależnie od tego, czy właśnie straciłeś swoje zdjęcia i filmy, czy też brakuje niektórych kontaktów i wiadomości, FoneDog może zakończyć zadanie za Ciebie. Działa również na komputerach Mac i Windows.

Oto kilka rad. Regularnie wykonuj kopie zapasowe swoich plików. Możesz korzystać z przestrzeni dyskowej w chmurze, takiej jak Dysk Google lub oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych, takiego jak FoneDog Android Data Backup and Restore. Jeśli pojawi się nowa aktualizacja telefonu, grozi Ci również utrata plików. Należy zabezpieczyć swoje pliki, wykonując ich kopię zapasową. Jest lepiej, niż przepraszam, prawda?

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Allison2019-04-25 08:21:37

Spróbuję, powiedział mój przyjaciel o aplikacji ..

obraz recenzenta

Nic2019-04-03 14:01:21

Cześć, Po ciągłym monitowaniu o zainstalowanie najnowszej aktualizacji zaplanowałem aktualizację na 02:00. Ostatniej nocy poszedłem spać o 00:40, ustawiłem budzik na 06:00 i mój telefon działał dobrze. Obudziłem się o 05:30, aby zająć się moim 7-miesięcznym dzieckiem i zauważyłem w telefonie następujący komunikat: Pamięć urządzenia uszkodzona. Partycja danych została uszkodzona. Musisz zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych. Spowoduje to usunięcie wszystkich twoich danych. Wygląda na to, że nie ma żadnych opcji, ale zresetuj i nie jestem przygotowany na zresetowanie urządzenia i utratę wszystkich zdjęć i filmów mojej córki. Przed aktualizacją nie miałem problemów z telefonem i jestem bardzo wkurzony. Proszę mi doradzić, w jaki sposób mogę odzyskać zdjęcia i filmy i sprawić, by telefon działał. Pozdrawiam, Nic

obraz recenzenta

linus2019-04-22 01:25:16

mamy ten sam problem (Samsung S9), byliśmy w ogólnej usłudze odzyskiwania danych, ale nie mieli żadnego rozwiązania, nie ma tam żadnych ekspertów Samsung ?! dzięki

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 108 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.