Kontakt

Co robić, gdy nie możesz się zalogować do WeChat na urządzeniu z Androidem

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

WeChat jest tylko jedną z wielu platform komunikacyjnych, które pokonują dystans ludzi na całym świecie.

Pojawił się w 2011 roku i od tego czasu został opracowany nie tylko jako sposób na czatowanie z ludźmi, ale także pozwala użytkownikom robić interesy, stając się aplikacją obsługującą płatności mobilne.

Służy również jako platforma mediów społecznościowych, ponieważ umożliwia użytkownikom udostępnianie tego, co nazywacie „chwilami”, tj. Zdjęć, filmów, komentarzy. Możesz nawet udostępniać muzykę. Jakie to jest świetne?

Chociaż zdarzają się problemy, tak jak w przypadku każdej innej aplikacji. Jedną z rzeczy, z którymi większość użytkowników zgłasza problemy, jest to, że nie mogą zalogować się do WeChat.

Może to wynikać z wielu czynników, może być czymś tak prostym, jak niemożność zapamiętania hasła lub mogą wystąpić błędy podczas procesu weryfikacji.

Wymieniliśmy dla Ciebie najczęstsze rzeczy, które zdarzają się, gdy jesteś nie można zalogować się do WeChat i jak je naprawić. Czytaj dalej, aby zobaczyć, który z nich działa dla Ciebie.

Część 1: Jak zalogować się ponownie, gdy zapomnisz hasła do WeChat?Część 2: Błąd weryfikacjiCzęść 3: Co zrobić, gdy twoje konto w WeChat jest zablokowane?Część 4: Problemy z użyciem kodu QR w przeglądarceCzęść 5: Nie można zalogować się do WeChat przy użyciu innego urządzeniaCzęść 6: Używanie aplikacji innej firmy do rozwiązywania problemów z logowaniem się do WeChatCzęść 7. Wniosek

Ludzie również czytająJak przenieść historię WeChat na nowy telefon?Jak przenieść WeChat na kartę SD, aby naprawić błąd braku pamięci w Androidzie?

Część 1: Jak zalogować się ponownie, gdy zapomnisz hasła do WeChat?

Przy wszystkich aplikacjach, które może mieć użytkownik, istnieje szansa, że ​​zostaną utworzone różne nazwy użytkowników i hasła. Może dojść do tego, że zapomnisz, który jest dla którego.

W takim przypadku, jeśli wyczerpałeś już wszystkie kombinacje haseł i nadal nie możesz się zalogować do WeChat, nie musisz się martwić, wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby uzyskać nowe.

Krok 1: Możesz uzyskać dostęp do WeChat, łącząc konto, więc często nie musisz wpisywać hasła. Możesz użyć adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego lub identyfikatora QQ, aby zresetować login, wystarczy postępować zgodnie z serią monitów weryfikacyjnych.

Krok 2: Jeśli nie możesz użyć połączonego konta, aby uzyskać dostęp do WeChat, możesz poprosić o nowe. Wystarczy przejść do opcji „Nie można się zalogować” na stronie logowania, a następnie wybrać „Żądanie pobrania”.

Teraz zainicjuje prośbę o informację zwrotną po przesłaniu formularza. Zostanie ono sprawdzone i w ciągu 24 godzin otrzymasz powiadomienie SMS, które poinformuje Cię, czy odwołanie zostało zatwierdzone.

Otrzymasz nowe hasło SMS-em, jeśli wszystko się sprawdzi.

Ważna uwaga: po zalogowaniu się przy użyciu nowego hasła konieczne będzie ponowne połączenie adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego lub identyfikatora QQ.

Część 2: Błąd weryfikacji

Podczas próby połączenia konta z WeChat kod weryfikacyjny zostanie wysłany na Twoje urządzenie za pośrednictwem wiadomości SMS lub e-mail. Jeśli go nie otrzymałeś, wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problem.

Krok 1: Sprawdź podane poświadczenia. Upewnij się, że podałeś poprawny numer telefonu komórkowego lub adres e-mail, cokolwiek podałeś.

Krok 2: Za pomocą funkcji zabezpieczeń możesz teraz sprawdzić, czy ustawienia blokowania w urządzeniu muszą zostać zmienione, a jeśli użyłeś e-maila do otrzymania kodu, mógł on trafić do folderu ze spamem lub innego folderu, który mógł zostać ustawiony do umieszczania wiadomości e-mail od nieznanych nadawców w archiwum.

Krok 3: Po kilkukrotnym naciśnięciu przycisku wysyłania istnieje szansa, że ​​zostanie wysłanych wiele kodów. Być może wpisujesz niewłaściwy. Łatwo to naprawić. Po prostu wyloguj się, daj mu kilka minut przed próbą przejścia przez proces weryfikacji.

Krok 4: Jeśli nie możesz odbierać żadnych wiadomości, wyłącz telefon i upewnij się, że karta SIM jest prawidłowo włożona. Jeśli to nie zadziała, możesz również spróbować włożyć kartę SIM do innego urządzenia, aby sprawdzić, czy się uda.

Część 3: Co zrobić, gdy twoje konto w WeChat jest zablokowane?

Istnieją trzy sposoby odblokowania konta WeChat i odzyskania dostępu.

Metoda 1: Odinstaluj aplikację z urządzenia, a następnie zainstaluj ją ponownie. (upewnij się, że pochodzi z oficjalnych platform, takich jak App Store i Google Play)

Metoda 2: Jeśli masz dodatkowe wtyczki na urządzeniu lub emulatorze Androida, może to wpłynąć na aplikacje uruchomione na telefonie. Wyłącz wszystko, co może powodować zakłócenia.

Metoda 3: Tak jak każda inna platforma, WeChat nie zezwala na udostępnianie lub publikowanie za pomocą aplikacji przemocy, obraźliwych lub nieodpowiednich treści.

Jeśli więc wystąpił przypadek, że możesz udostępnić coś, co narusza jego zasady dotyczące tego, Twoje konto może zostać zablokowane.

Możesz zrobić recenzję. Również gdy inny użytkownik zgłosi twoje konto, może to być przyczyną jego zablokowania.
Nie można się zalogować Błąd logowania Wechat

Część 4: Problemy z użyciem kodu QR w przeglądarce

Nie musisz mieć telefonu, aby korzystać z aplikacji. Można również uzyskać do niego dostęp za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze, skanując kod QR.

Jest to kolejny sposób na zalogowanie się na konto, jeśli nie masz powiązanego z nim e-maila lub telefonu lub nie pamiętasz hasła. Mogą się przy tym pojawiać błędy, ale czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak się obejść i rozwiązać.

Krok 1: Sprawdź, czy Twoja przeglądarka ma zaktualizowaną wersję. Posiadanie starego może spowodować, że komputer nie będzie w stanie poprawnie rozpoznać i przeskanować kodu.

Krok 2: Upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe. Albo używasz telefonu, albo komputera, obie metody wymagają dostępu do Internetu, aby uzyskać dostęp do aplikacji.

Krok 3: Jeśli Twój telefon nie wykrywa kodu QR na ekranie, możesz wprowadzić zmiany w jego ustawieniach. Czasami ekran jest albo zbyt jasny, albo zbyt ciemny, co zmienia sposób, w jaki aparat telefonu wykrywa kod.

Część 5: Nie można zalogować się do WeChat przy użyciu innego urządzenia

Nie ma jeszcze jednoznacznego wyjaśnienia, dlaczego niektórzy użytkownicy napotykają problem z zalogowaniem się na swoje konto przy użyciu innego urządzenia. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem byłoby przesłanie raportu.

Aby to zrobić, przejdź do strony logowania, kliknij „Nie można się zalogować”, a następnie wykonaj kroki, aby poprosić o przesłanie nowego hasła.

Spowoduje to zainicjowanie kontroli w celu weryfikacji konta wraz z raportem o problemie. Po zatwierdzeniu wniosku otrzymasz nowe hasło wysłane na Twój numer telefonu lub adres e-mail w ciągu 24 godzin.

Część 6: Używanie aplikacji innej firmy do rozwiązywania problemów z logowaniem się do WeChat

Jeśli żaden z wyżej wymienionych podstawowych kroków nie zadziałał, może być konieczne przeprowadzenie dokładnej kontroli systemu pod kątem oprogramowania lub sprzętu telefonu.

Może to monitować o zresetowanie, aby sprawdzić, czy to rozwiąże problem. Być może myślisz, że jest to nieco drastyczne, ale często przywrócenie ustawień fabrycznych rozwiązuje większość problemów związanych z nieprawidłowym działaniem aplikacji.

Kłopotliwe, tak. Ponieważ istnieje szansa, że ​​nie będziesz w stanie zapisać wszystkich swoich danych lub, co najgorsze, możesz już zresetować urządzenie bez tworzenia kopii zapasowej całej zawartości urządzenia.

Nie musisz się zbytnio martwić, ponieważ mamy najlepszą aplikację, która pomoże Ci przejść przez całą sprawę. The FoneDog Toolkit-Android Backup i przywracanie danych jest oceniany jako najczęściej używane narzędzie innej firmy, które daje zadowalające wyniki w zakresie rozwiązywania większości znanych problemów związanych z oprogramowaniem lub sprzętem.

Obsługuje ponad 8000 + typy urządzeń z Androidem i jest bezpieczny w użyciu. Nie wspominając o tym, że jest bezpieczny, co oznacza, że ​​można wykonać kopię zapasową nawet danych aplikacji. Dowiedz się więcej o tym, jak korzystać z funkcji zestawu narzędzi, które mogą pomóc Ci zalogować się ponownie na swoje konto WeChat.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1: Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit

Po zakończeniu procesu instalacji uruchom Toolkit. (Ważne jest, aby żadna inna aplikacja lub narzędzie do tworzenia kopii zapasowych nie było uruchomione podczas korzystania z zestawu narzędzi)
Fonedog Main

Krok 2: Podłącz urządzenie z Androidem do komputera

Przed całkowitym podłączeniem urządzenia (upewnij się, że używasz działającego i oryginalnego kabla USB) wybierz „Android Backup and Restore”.

Zostaniesz poproszony o zezwolenie na debugowanie USB. Oznacza to, że zezwalasz na kopiowanie aplikacji przez USB. Kliknij "OK".
Połącz Androida z komputerem

Krok 3: Opcja tworzenia kopii zapasowej urządzenia

Po wykryciu urządzenia przez zestaw narzędzi wybierz „Kopia zapasowa danych urządzenia”. To zainicjuje proces tworzenia kopii zapasowej danych z urządzenia na komputer, domyślnie cała zawartość zostanie sprawdzona, ale możesz wybrać, które dane chcesz zachować i wykonać kopię zapasową.

Umożliwiłoby to odtajnienie urządzenia poprzez usunięcie niepotrzebnych plików, których już nie używasz ani nie potrzebujesz.
Kopia zapasowa i przywracanie

Krok 4: Finalizowanie typu danych do kopii zapasowej

Nie będziesz miał trudności z przeszukaniem wszystkich danych zawartych w urządzeniu. Ponieważ jest podzielony na kategorie, możesz łatwo wybrać, które z nich chcesz utworzyć. Gdy będziesz pewien, kliknij "Początek".

Nie odłączaj urządzenia, aby uniknąć przerwania procesu i spowodowania dodatkowego problemu. Może to potrwać kilka minut w zależności od ilości danych przechowywanych na urządzeniu z Androidem.
Wybierz Dane do kopii zapasowej

Krok 5: Zakończono tworzenie kopii zapasowej

Po zakończeniu procesu kliknij "OK", możesz teraz szczegółowo wyświetlić wszystkie kopie zapasowe plików.
Zakończono tworzenie kopii zapasowej

Krok 6: Rozpocznij przywracanie

Jeśli utworzyłeś kilka plików kopii zapasowych, możesz przejrzeć każdy z nich, aby upewnić się, że przywrócisz te, których faktycznie potrzebujesz, w tym przypadku najnowszy utworzony będzie idealnym wyborem.

Będzie to domyślny plik, który zobaczysz po kliknięciu „Przywracanie danych urządzenia”.
Kopia zapasowa i przywracanie

Krok 7: Wybierz pliki do przywrócenia

Po wybraniu pliku kopii zapasowej zobaczysz każdą zawartość skategoryzowaną na podstawie typu pliku, podobnie jak podczas tworzenia kopii zapasowej.

Ułatwi to również dalsze filtrowanie danych, które chcesz zachować. Skuteczny sposób organizowania rzeczy, które mają zostać ponownie wprowadzone na urządzeniu.

Po upewnieniu się, że dokonałeś wyboru, kliknij "Przywracać". Aby przepchnąć i autoryzować proces, kliknij "OK". Ponownie najlepiej byłoby poczekać i nie dotykać urządzenia, gdy trwa proces przywracania.

Po zakończeniu zestaw narzędzi powiadomi Cię.
Wybierz pliki do przywrócenia

Część 7. Wniosek

Czasami prosty błąd, taki jak błędna pisownia hasła i upewnienie się, że podałeś prawidłowe dane uwierzytelniające, powoduje, że problem zniknie.

Często zdarza się, że użytkownicy mają problemy z logowaniem się do WeChat. Zespół pomocy technicznej opracował podstawowe poprawki tego problemu, często działające, ale w niektórych przypadkach nie chcemy, abyś całkowicie stracił nadzieję i zrezygnował.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Właśnie dlatego FoneDog Toolkit-Android Backup i przywracanie danych powstał. Funkcje tego narzędzia pozwalają ci być własnym wsparciem technicznym, czekając na odpowiedź z Centrum pomocy WeChat (lub w niektórych przypadkach, jeśli nawet ci nie pomogli).

Jeśli chodzi o to, że musisz upewnić się, że nieprawidłowe działanie aplikacji ma coś wspólnego z samym urządzeniem, a resetowanie jest ostatnią deską ratunku, funkcja tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych ułatwi ci przechowywanie wszystkiego na urządzeniu. jak było wcześniej (nawet dane aplikacji zostaną zabezpieczone).

Podczas przywracania plików na urządzeniu żadne dane nie zostaną zastąpione. Jest bezpieczny i gwarantuje 100% sukcesu oceń za każdym razem. Pobierz zestaw narzędzi już dziś i poznaj niesamowite funkcje, które ma dla Ciebie.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Maximiliano colamussi2019-06-17 18:37:15

Hola no me llegan los saludos en wechat

obraz recenzenta

Lukas Steinkolk2019-06-04 23:54:46

Hallo ich wurde warum auch immer gesperrt bei my chat, habe ein iPhone 8. habe mein Passwort vergessen und wurde gesperrt. Habe aber kein freund bei my chat der den Messager 6 monate hat und mich entsperren könnte. Meine frage wie komm ich konto mwin?

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 108 oceny)

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.