Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak przenieść kontakty (i inne pliki) z iCloud lub iPhone'a na Androida

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2019 r

Bardzo długo korzystałem z produktów Apple. Mój przyjaciel podarował mi smartfona z Androidem w prezencie. Teraz prawie chcę używać urządzeń z Androidem zamiast produktów Apple. Problem w tym, że chcęprzenieś ważne pliki, w tym kontakty z mojego iCloud i iPhone'a, do mojego urządzenia z Androidem. Jak mam to zrobic?

~ Nowy użytkownik urządzenia z Androidem

Część I: WprowadzenieCzęść II: Przenoszenie kontaktów (lub różnych typów plików) z iCloud lub iPhone'a na Androida (i odwrotnie)Część III: Inne metody stosowane podczas przesyłania kontaktów z iCloud i / lub iPhone'a na AndroidaCzęść IV: Wnioski

Część I: Wprowadzenie

W świecie urządzeń mobilnych wiodą dwa systemy operacyjne: iOS Apple i oczywiście Android. Te dwa systemy operacyjne dominują w świecie mobilnego systemu operacyjnego. Są użytkownicy, którzy kochają produkty Apple i system iOS, który jest z nimi związany. Są też użytkownicy, którzy preferują urządzenia z Androidem.

Jest jednak jeden problem. Co się stanie, jeśli zmienisz system operacyjny? Co jeśli chcesz zmienić produkty Apple na urządzenia z Androidem? A jeśli chcesz zmienić urządzenia z Androidem na produkty Apple. Jak przenosisz wszystkie dane z jednego rodzaju systemu operacyjnego na drugi?

Cóż, masz szczęście, że jesteś w tym poście. W tym artykule dowiesz się, jak przenieść kontakty (i inne typy plików) z iCloud i / lub iPhone'a na Androida. Pokażemy Ci wiele sposobów, jak to zrobić. Zacznijmy.
Przenieś kontakty Icloud na Androida Wprowadzenie

Część II: Przenoszenie kontaktów (lub różnych typów plików) z iCloud lub iPhone'a na Androida (i odwrotnie)

W tej sekcji przyjrzymy się przesyłaniu plików między dwoma typami urządzeń, które korzystają z tych dwóch systemów operacyjnych. Zacznijmy od Androida na iOS.

Aby przesłać pliki z Androida na pliki Apple, najpierw wykonaj kopię zapasową plików z urządzenia z Androidem na komputerze. Następnie musisz przywrócić go do produktu iOS. Dzięki temu musisz wykorzystać Android Data Backup & Restore przez FoneDog. Tu są Zalety oraz instrukcje korzystania z produktu:

* Masz możliwość wyboru plików lub danych, których kopię zapasową chcesz utworzyć, a nawet przywrócić. Ponadto możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć.

* Umożliwia tworzenie kopii zapasowych aplikacji urządzenia. Dodatkowo zawarta jest również zawartość tych aplikacji.

* Masz możliwość podglądu pliku kopii zapasowej i zawartości tego pliku kopii zapasowej.

* Masz możliwość selektywnego przywracania danych, które chcesz przywrócić na dowolnym urządzeniu, które chcesz.

* Obsługuje wiele urządzeń z Androidem, w tym ponad osiem tysięcy (8000+).

* To jest bardzo bezpieczne. Jesteś jedynym, który może uzyskać dostęp do twoich plików kopii zapasowych i danych w nich zawartych.

* Twoje dane będą zawsze bezpieczne. Nie musisz się martwić, że Twoje dane zostaną zastąpione.

* Masz możliwość skorzystania z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Oznacza to, że możesz naprawdę korzystać z najlepszych narzędzi do tworzenia kopii zapasowych i przywracania bez konieczności wcześniejszej zapłaty.

* Kopie zapasowe danych są tworzone w doskonałej jakości bezstratnej.

Oto kroki, jak korzystać z kopii zapasowej i przywracania danych Androida:

Krok 01 - Przejdź do Strona internetowa FoneDog.

Krok 02 - Pobierz zestaw narzędzi FoneDog na tej stronie. Możesz zapłacić za to z góry lub uzyskać bezpłatny okres próbny.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 03 - Otwórz zestaw narzędzi FoneDog na swoim komputerze.

Krok 04 - Upewnij się, że inne narzędzia do tworzenia kopii zapasowych nie działają podczas otwierania FoneDog i korzystania z niego.
Fonedog Main

Krok 05 - Wybierz opcję Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida.

Krok 06 - Podłącz urządzenie z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Upewnij się, że tryb o nazwie Debugowanie jest włączony we wspomnianym smartfonie lub tablecie z Androidem.

Jeśli Twoje urządzenie z Androidem ma numer wersji 4.0 lub nowszy, zostanie wyświetlone specjalne okno podręczne. Naciśnij OK w tym oknie podręcznym, aby potwierdzić, że chcesz aktywować tryb debugowania.
Aby zezwolić na debugowanie USB

Krok 07 - Zestaw narzędzi FoneDog musi już wykryć twoje urządzenie. Jeśli tak się stanie, kliknij opcję Kopia zapasowa danych urządzenia. W normalnych przypadkach FoneDog ustawia różne typy skanowanych plików. Nadal jednak możesz wybrać typ danych, których kopię zapasową chcesz utworzyć.
Wybierz Dane do kopii zapasowej

Krok 08 - Naciśnij Start, jeśli już wybrałeś różne typy danych, których kopię zapasową chcesz utworzyć. Teraz rozpocznie się proces tworzenia kopii zapasowej. Upewnij się, że nie usuwasz połączenia między urządzeniem z Androidem a komputerem. Nie używaj również urządzenia z Androidem. Nie usuwaj również danych podczas tworzenia kopii zapasowej.
Tworzenie kopii zapasowych plików

Krok 09 - Naciśnij OK po zakończeniu procesu tworzenia kopii zapasowej. Teraz masz możliwość sprawdzenia danych lub zawartości plików kopii zapasowej. Możesz także przywrócić dane, których kopię zapasową utworzono na innym urządzeniu.
Zakończono tworzenie kopii zapasowej

Oto jak to zrobić (tj. Przywrócić dane na inne urządzenie):

Krok 10 - Otwórz ponownie zestaw narzędzi FoneDog.

Krok 11 - Wybierz kopię zapasową i przywracanie danych Androida.

Krok 12 - Wybierz Przywracanie danych urządzenia.
Kopia zapasowa i przywracanie

Krok 13 - FoneDog nie wyświetli różnych plików kopii zapasowych. Wybierz plik kopii zapasowej, który chcesz przywrócić.
Wybierz Pliki kopii zapasowej do przywrócenia

Krok 14 - Wybierz typy danych, które chcesz przywrócić. Następnie wybierz określone dane, które chcesz przywrócić.

Krok 15 - Kliknij Przywróć, aby rozpocząć proces przywracania.
Wybierz pliki do przywrócenia

Krok 16 - Aby rozpocząć proces przywracania plików, naciśnij OK.

Krok 17 - Poczekaj na zakończenie procesu przywracania. Upewnij się, że nie usuwasz połączenia między urządzeniem z Androidem a komputerem. Nie używaj również urządzenia z Androidem. Nie usuwaj również danych podczas tworzenia kopii zapasowej. Ponadto nie należy używać narzędzia do zarządzania telefonem lub urządzeniem podczas procesu.

Krok 18 - Upewnij się, że cały proces został zakończony, sprawdzając, czy FoneDog pokazał ci potwierdzenie zakończenia procesu.
Ukończono przywracanie kopii zapasowej

Z drugiej strony, jeśli chcesz przenieść z iOS na urządzenia z Androidem, musisz użyć FoneDog's iOS Data Backup & Restore. Funkcje tego są prawie takie same jak w narzędziu Android Data Backup & Restore narzędzia FoneDog. Kroki, aby z niego skorzystać, są prawie takie same.

Część III: Inne metody stosowane podczas przesyłania kontaktów z iCloud i / lub iPhone'a na Androida

Metoda 01: Aplikacje chmurowe

Czy korzystasz z aplikacji opartych na chmurze? Należą do nich Spotify, Facebook i Gmail. Cóż, to dobrze. Nie musisz przenosić się z jednego urządzenia na drugie.

Musisz po prostu zainstalować te aplikacje w chmurze. Następnie musisz wprowadzić nazwę użytkownika i związane z nim hasło. Umożliwia to rozpoczęcie lub otwarcie tego, w którym wcześniej przerwałeś. Przenoszenie plików z jednego typu urządzenia na drugi jest nieco trudne. Ale omówimy to w poniższych sekcjach.

Metoda 02: Przeniesienie kontaktów z iCloud na Androida

Najpierw musisz się upewnić, że masz konto Google. Nie masz? Cóż, to łatwe. Możesz po prostu zarejestrować się, aby utworzyć bezpłatne konto Google. Tak naprawdę potrzebujesz tego konta Google, aby robić prawie każdą rzecz na urządzeniu z Androidem.

Następnie należy wykonać kopię zapasową telefonu iPhone. Następnie powinieneś zalogować się do swojego iCloud konto przez iCloud.com. Naciśnij Kontakty. Wybierz konkretne kontakty, które chcesz przenieść. Lub możesz wybrać wszystkie kontakty, jeśli chcesz.

Kliknij ikonę, która wygląda jak koło zębate. Znajduje się to w lewym dolnym rogu ekranu. Kliknij opcję Eksportuj vCard. Po kliknięciu tej opcji wybrane kontakty zostaną wyeksportowane jako format Vcard.

Następnie zaloguj się na swoje konto Gmail. Naciśnij Gmail, a następnie Kontakty. Opcja faktycznego importowania kontaktów zostanie wyświetlona na pasku bocznym po lewej stronie. Naciśnij tę opcję. Wybierz rzeczywisty plik vCard, który wyeksportowałeś jakiś czas temu.

Teraz Google zrobi to, czego potrzebujesz. Jak widać, zarówno Google, jak i iCloud bardzo łatwo eksportują i importują kontakty z jednej platformy na drugą.

Przenieś kontakty Icloud na Android Icloud

Metoda 03: Przeniesienie kalendarza z urządzenia z systemem iOS na urządzenie z systemem Android

Proces przenoszenia kalendarza z urządzenia z systemem iOS na urządzenie z systemem Android jest dość skomplikowany. Nie jest to jednak nauka o rakietach i każdy może ją łatwo wykonać. Najpierw musisz odwiedzić iCloud na swoim urządzeniu iPhone.

Aby transfer mógł się odbyć, musisz najpierw uruchomić aplikację o nazwie Kalendarz. Po lewej stronie ekranu pasek boczny wyświetla różne kalendarze, które masz na liście. Każdy kalendarz będzie miał małą ikonę połączenia bezprzewodowego tuż obok niego.

Naciśnij tę małą ikonę sieci bezprzewodowej, aby uruchomić menu udostępniania kalendarza. Twoim celem jest stworzenie publicznego kalendarza. To zostanie następnie zaimportowane do kalendarza Google. Aby to osiągnąć, musisz nacisnąć Kalendarz publiczny. Po czym pojawi się link. Skopiuj link, który widzisz.

Uruchom zupełnie nową kartę lub okno przeglądarki. Wklej właśnie skopiowany link. Nie naciskaj jeszcze Enter. Sprawdź cały link. Znajdź słowo „webcal” i zmień je na „http”. Po wykonaniu tej czynności naciśnij Enter.

Do tego momentu używany komputer pobierze plik kalendarza z rozszerzeniem „.ics”. Ponadto nazwa pliku, który zobaczysz, będzie bardzo długa i niezrozumiała. Powtarzaj każdy krok, który zrobiłeś, aż zrobisz to dla każdego kalendarza, który chcesz przenieść.

Następnie przejdź do telefonu z Androidem. Następnie zaloguj się do swojego kalendarza Google, a następnie naciśnij Inne kalendarze. Znajduje się na pasku bocznym w lewej części. Naciśnij wyświetloną strzałkę rozwijaną. Wybierz opcję Importuj kalendarz.

Po wykonaniu tej czynności wybierz wcześniej pobrany plik ics. Naciśnij Importuj. Gdy to zrobisz, wydarzenia będą. Następnie dodaj do wybranego kalendarza Google.

Jest to szczególnie ważne, jeśli masz wiele kalendarzy Google. Musisz wykonać powyższe kroki w kółko, aż zaimportujesz każdy posiadany kalendarz.

Metoda 04: Przeniesienie czatu SMS i WhatsApp z iPhone'a lub iOS na Androida

Jeśli chodzi o przesyłanie wiadomości tekstowych z iMessage i / lub WhatsApp, musisz to zrobić za pomocą narzędzia innej firmy. W ten sposób możesz przenieść wiadomości tekstowe z iPhone'a na urządzenie z Androidem.

Narzędzie, którego zalecamy używać, to FoneDog's iOS Data Backup & Restore. Za pomocą tego narzędzia możesz wykonać kopię zapasową wiadomości z iPhone'a, a następnie przywrócić ją na urządzeniu z Androidem.

Z drugiej strony możesz użyć narzędzia FoneDog do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych Androida, aby zrobić odwrotnie. W ten sposób możesz przenosić wiadomości z Androida na urządzenia iPhone.

Metoda 05: Przeniesienie wiadomości e-mail z iCloud na Androida

Najlepszym sposobem zarządzania wiadomościami e-mail iCloud na urządzeniu z Androidem jest aplikacja poczty zainstalowana fabrycznie w produkcie Apple. Robisz to, wykorzystując dostęp IMAP z konta Apple. Z drugiej strony, jeśli korzystasz z dostępu SMTP, wysyłanie wiadomości e-mail przy użyciu starego adresu Apple jest nadal możliwe.

Metoda 06: Przeniesienie dokumentów iCloud

Czy przechowujesz dane, takie jak pliki na swoim koncie iCloud? Cóż, możesz łatwo uzyskać dostęp do tych dokumentów i uzyskać je, logując się na swoje konto iCloud iCloud.com. Następnie naciśnij iCloud Drive.

Następnie wybierz konkretny folder aplikacji. Należy jednak pamiętać, że istnieją typy plików (np. Dokumenty Pages), które nie działają lub nie są obsługiwane przez programy nie utworzone przez Apple.

Te zastrzeżone formaty typów plików muszą zostać przekonwertowane na format RTF lub nawet Microsoft Word w aplikacji Pages, zanim zostaną faktycznie przeniesione z iCloud do formatu urządzenia z Androidem.

Metoda 07: Radzenie sobie z zakładkami

Ponownie najlepszym sposobem przesyłania zakładek jest usługa iCloud.

Krok 01 - Użyj swojego iPhone'a.

Krok 02 - Przejdź do Ustawień.

Krok 03 - Przejdź do iCloud.

Krok 04 - Upewnij się, że Safari jest aktywowane.

Krok 05 - Przejdź do komputera (bez względu na to, czy jest to komputer PC, czy Mac).

Krok 06 - Uruchom iCloud dla Windows (dla komputerów z systemem Windows) lub uruchom Preferencje systemowe, a następnie przejdź do iCloud (dla urządzeń Mac). Następnie zrób to samo. BTW, możesz uzyskać iCloud dla Windows w tym Link tutaj.

Na początku chcemy się upewnić, że zakładki w naszym urządzeniu iPhone są w rzeczywistości zsynchronizowane z zakładkami naszych komputerów PC lub Mac z systemem Windows. Na komputerze z systemem Windows następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to nacisnąć Zakładka.

Następnie naciśnij Opcje. Następnie musisz wybrać Firefox lub Chrome. Naciśnij Zastosuj, a następnie Połącz. Zostaniesz teraz poproszony o pobranie rozszerzenia iCloud Bookmarks dla wybranej przeglądarki. To rozszerzenie będzie w stanie zsynchronizować zakładki z Safari z Chrome lub Firefox.

Co jeśli wybierzesz Chrome? Cóż, kolejne kroki nie są tak skomplikowane:

Krok 01 - Uruchom komputer z systemem Windows.

Krok 02 - Zaloguj się do konta Google używanego na Androida. Następnie zakładki są automatycznie synchronizowane.

Co jeśli masz urządzenie Mac? Oto co powinieneś zrobić:

Krok 01 - Uruchom Chrome.

Krok 02 - Naciśnij chromowane menu (ikona hamburgera). Znajduje się w prawej części ekranu.

Krok 03 - Wybierz zakładki.

Krok 04 - Wybierz opcję Importuj zakładki i ustawienia.

Krok 05 - Wybierz Safari jako rzeczywiste źródło.

Ludzie również czytająNajlepsze rozwiązanie do odzyskiwania usuniętych kontaktów na urządzeniu z AndroidemJak odzyskać kontakty z urządzenia z Androidem z uszkodzonym ekranem

Co powiesz na Firefox? Cóż, jest to trochę trudniejsze zarówno dla komputerów z systemem Windows, jak i Mac. Oto, co powinieneś zrobić dla urządzeń Mac:

Krok 01 - Otwórz Firefox.

Krok 02 - Wybierz zakładki.

Krok 03 - Naciśnij Pokaż wszystkie zakładki.

Krok 04 - Naciśnij ikonę gwiazdki na pasku narzędzi. Wyświetla to opcje importu oraz kopii zapasowej.

Krok 05 - Wybierz opcję Importuj dane z innej przeglądarki.

Krok 06 - Wybierz Safari.

Krok 07 - W przypadku urządzeń z systemem Windows PC i Mac naciśnij menu Narzędzia przeglądarki Firefox.

Krok 08 - Wybierz Skonfiguruj synchronizację.

Krok 09 - Zaloguj się na swoje konto Firefox. Dzieje się tak, jeśli masz już własne konto. Jeśli go nie masz, utwórz nowe konto Firefox.

Krok 10 - Uruchom Firefox na swoim smartfonie.

Krok 11 - Wybierz Opcje.

Krok 12 - Wybierz Synchronizuj.

Krok 13 - Wybierz Sparuj urządzenie. Pozwala to przenieść zakładki na Firefox w telefonie.

Metoda 08: Przesyłanie zdjęć i filmów z systemu iOS na urządzenia z systemem Android

Upewnij się, że korzystasz z aplikacji o nazwie Zdjęcia Google na swoim urządzeniu iOS. Jeśli to zrobisz, wszystko będzie łatwe, zwłaszcza jeśli aktywujesz automatyczne kopie zapasowe Google.

Możesz pobrać aplikację Zdjęcia Google (na Androida) w sklepie Google Play. Lub może być faktycznie wstępnie zainstalowany również na nowym urządzeniu. Po otrzymaniu aplikacji musisz najpierw przejść przez konfigurację. Następnie będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz.

Pobierz aplikację Zdjęcia Google tutaj


Istnieje ręczny sposób robienia tych rzeczy. Musisz przenieść zdjęcia z iPhone'a na urządzenie Android, przeciągając każdy pojedynczy obraz, a następnie upuszczając go. Jest to możliwe w przypadku komputera z systemem Windows. Oto jak to zrobić:

Krok 01 - Podłącz iPhone'a do komputera z systemem Windows za pomocą kabla USB.

Krok 02 - Uruchom Mój komputer na komputerze z systemem Windows.

Krok 03 - Sprawdź ikonę iPhone'a.

Krok 04 - Otwórz ten folder iPhone'a.

Krok 05 - Znajdź folder o nazwie DCIM.

Krok 06 - Otwórz ten folder. To miejsce, w którym znajdują się zdjęcia w telefonie.

Krok 07 - Wybierz zdjęcia.

Krok 08 - Przeciągnij je do folderu na komputerze z systemem Windows.

Krok 10 - Odłącz iPhone'a od komputera z systemem Windows.

Krok 11 - Podłącz urządzenie (Android).

Krok 12 - Uruchom ponownie komputer.

Krok 13 - Znajdź folder swojego telefonu z Androidem i otwórz go.

Krok 14 - Wybierz folder, w którym chcesz umieścić obrazy lub możesz utworzyć nowy folder i zmienić jego nazwę.

Krok 15 - Przeciągnij zdjęcia z komputera do tego nowego folderu.

Krok 16 - Poczekaj na zakończenie procesu.

Możliwe jest również połączenie urządzenia z Androidem i iPhone'a z komputerem PC, a następnie przeciągnięcie plików z jednego urządzenia na drugie. Ale najlepiej postępować zgodnie z naszymi wskazówkami powyżej. Po pierwsze, zapewnia całkowicie nową kopię zapasową zdjęć na komputerze z systemem Windows.
Przenieś kontakty Icloud na Androida

Co jeśli masz urządzenie Mac? Cóż, to trochę inaczej. Chociaż pomysł jest identyczny. Zamiast uruchamiać Mój komputer, musisz otworzyć Image Capture, aby zaimportować różne zdjęcia.

Po wykonaniu tej czynności możesz po prostu podłączyć posiadane urządzenie z systemem Android i przeciągnąć obrazy z folderu folderu Zdjęcia na urządzenie z Androidem. Możesz też przeciągnąć go z miejsca, w którym faktycznie umieściłeś zdjęcia.

Metoda 09: Przenoszenie muzyki z iOS na urządzenia z Androidem

Przenoszenie muzyki z jednego miejsca do drugiego (tj. Z iOS na urządzenia z Androidem) jest trochę trudne. Musisz zainstalować zarówno Google Music MAnager, jak i Apple iTunes. Najpierw przejdźmy do iTunes.

W tej chwili potrzebujesz, aby upewnić się, że każda część pliku muzycznego znajduje się w komputerze. Czy widzisz małą ikonę chmury ze strzałką skierowaną w dół?

Oznacza to, że nie zostało to jeszcze pobrane. Ponadto musisz upewnić się, że cała zakupiona muzyka jest również uwzględniona. Prawdopodobnie możesz to zrobić, wykonując poniższe czynności:

Krok 01 - Przejście do preferencji.

Krok 02 - Przechodzenie do sklepu.

Krok 03 - Przejście do pokazania iTunes w zakupach w chmurze.

Czy masz wszystko na swoim miejscu? Cóż, to dobrze. Teraz wykonaj poniższe czynności:

Krok 01 - Najpierw musisz uruchomić Google Music Manager.

Krok 02 - Przejdź do strony konfiguracji.

Krok 03 - Po drugim kroku wybierz Prześlij utwory do Google Play.

Krok 04 - Wybierz źródło jako iTunes.

Krok 05 - Poczekaj, aż Google Music Manager zakończy cały proces.

Część IV: Wnioski

Przenoszenie kontaktów z iCloud na urządzenia z Androidem jest bardzo łatwe. Dotyczy to również innych typów plików. Możesz wykonać niektóre z nich ręcznie lub użyć narzędzia o nazwie FoneDog's iOS Data Backup & Restore OR FoneDog's Android Data Backup & Restore. Mam nadzieję, że odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie, jak przenieść kontakty z iCloud na Androida!FoneDog's iOS Data Backup & Restore:

Oprócz oprogramowania zalecanego powyżej zalecamy również korzystanie z niego Przeniesienie telefonu FoneDog która specjalizuje się w przesyłaniu danych między różnymi urządzeniami.


Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

FoneDog's Android Data Backup & Restore:

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 72 oceny)

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.