Kontakt

Jak przenieść muzykę z iPoda do komputera za darmo

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 28 października 2019 r

iPody są świetnymi towarzyszami rozrywki. Pomagają nam cieszyć się muzyką, kiedy jej chcemy. Przechowują nasz ulubiony dźwięk w jednym urządzeniu, które możemy zabrać ze sobą wszędzie. Jedyny problem z iPodem to ograniczona pamięć. Możesz przechowywać tylko do zakupionego gigabajta. Problemem może być pamięć zewnętrzna.

Gdy iPod ma się zapełnić, może zwolnić i zapewnić mniej płynną pracę. Z tego powodu zdecydujesz się przenieś muzykę z iPoda na komputer za darmo. Używamy komputera jako kopii zapasowej naszej muzyki. Nie zadowalaj się wolno działającym odtwarzaczem iPod. Utrzymaj go w najlepszym stanie, korzystając z tych metod przesyłania muzyki:

Część 1: Przesyłanie muzyki z iPoda do komputera za darmo przez transfer telefonuCzęść 2: Przesyłanie muzyki z iPoda do komputera za darmo bez oprogramowaniaCzęść 3: Przenieś muzykę z iPoda do komputera za pomocą iTunesCzęść 4: Podsumowanie

Część 1: Przesyłanie muzyki z iPoda do komputera za darmo przez transfer telefonu

Programy innych firm są jednym z najprostszych i najszybszych sposobów swobodnego przesyłania danych z iPoda do komputera. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnemu w Internecie znalezienie najlepszego i najbardziej wydajnego w wykonaniu zadania może być wyzwaniem.

Przeniesienie telefonu FoneDog to potężne oprogramowanie, które można pobrać na wszystkie potrzeby rozwiązania transferu. Jest dostępny w opcji Bezpłatne pobieranie, dzięki czemu możesz wypróbować oprogramowanie przed zakupem. Ta aplikacja bezbłędnie importuje dane, takie jak muzyka, filmy, zdjęcia i inne multimedia do komputera. FoneDog Phone Transfer to skuteczne oprogramowanie, które umożliwia transfer z telefonu komórkowego na telefon komórkowy, z telefonu komórkowego na komputer i odwrotnie.

Darmowe pobieranie

Zapomnij o utracie danych. FoneDog Phone Transfer to aplikacja, na którą można liczyć w przypadku tworzenia kopii zapasowych i przesyłania danych. Korzystanie z FoneDog Phone Transfer jest bardzo proste i łatwe. Oto jak możesz użyć FoneDog Phone Transfer do przesyłania muzyki z iPoda do komputera:

Krok 01 - Pobierz transfer telefonu FoneDog

Znajdź aplikację FoneDog Phone Transfer, wybierz ją i pobierz. Po pobraniu aplikacji zainstaluj oprogramowanie.
Pobierz FoneDog Phone Transfer

Krok 02 - Podłącz iPoda do komputera

Uruchom aplikację FoneDog Phone Transfer. Wybierz preferowaną opcję przesyłania iPoda na komputer. Za pomocą autentycznego przewodu podłącz iPoda do komputera.
Podłącz iPoda do komputera

Krok 03 - Wybierz muzykę

Wybierz "muzyka" po lewej.
Wybierz muzykę

Krok 04 - Wybierz elementy muzyczne do przesłania

Wybierz elementy muzyczne i dotknij „Eksportuj do komputera”. Utwórz folder docelowy, w którym będzie przechowywana importowana muzyka. Eksportuj muzykę z iPoda na komputer

Przenoszenie muzyki z iPoda do komputera może być dziecinnie proste dzięki FoneDog Phone Transfer. Wypełnienie wbudowanej pamięci iPoda może być kłopotliwe i właśnie wtedy aplikacja FoneDog Phone Transfer ma ogromne znaczenie.

Część 2: Przesyłanie muzyki z iPoda do komputera za darmo bez oprogramowania

Jeśli chcesz wykopać go w starym stylu i wolisz korzystać z aplikacji, istnieje również rozwiązanie dla Ciebie. Przenoszenie muzyki z iPoda na komputer jest łatwe, wykonując następujące proste czynności:

Krok 01 - Użyj oryginalnego kabla, aby podłączyć iPoda do portu USB komputera.

Krok 02 - Kliknij pytanie „Zaufaj temu komputerowi".

Krok 03 - Nawiguj iPodem za pomocą naszej przeglądarki plików. Jeśli używasz systemu Windows, zaznacz pole „Widok”I wybierz opcję„Ukryte elementy".

Krok 04 - Otwórz „iPod_Control"I"muzyka" teczka. Nie zobaczysz ukrytych elementów, jeśli krok 03 nie zostanie wykonany.

Krok 05 - Wybierz folder muzyczny i przeciągnij go w wybrane miejsce na komputerze. Wykonanie tych kroków spowoduje przeniesienie utworów z iPoda na komputer.

Przesyłanie muzyki z iPoda nie zawsze wymaga iTunes. Powyżej wspomniane pokazuje, jak po prostu przeciągnij i upuść przenieś muzykę z iPoda na komputer za darmo. Jest to wygodny sposób na przenoszenie iPoda.
Przenieś muzykę z iPoda do komputera za darmo

Część 3: Przenieś muzykę z iPoda do komputera za pomocą iTunes

Zaletą korzystania z urządzeń iPhone jest usprawnienie dostępu. Możesz uzyskać muzykę i inne formy multimediów za pomocą iTunes. Oczywiście chcielibyśmy cieszyć się naszą muzyką na wszystkich naszych urządzeniach. Tutaj pomaga mieć iTunes. Oto sposoby przesyłania muzyki z iPoda do komputera:

Krok 01 - Podłącz iPoda do komputera za pomocą oryginalnego kabla.

Krok 02 - Na komputerze otwórz iTunes. W przypadku aktualizacji postępuj zgodnie z instrukcjami, aby ją wykonać.

Krok 03 - Po zakończeniu aktualizacji zaznacz Plik i przejdź do Urządzeń. Kliknij opcję „Przenieś zakupy z iPhone'a".

Krok 04 - Pozwól na zakończenie procesu transferu. Długość czasu przesyłania różni się w zależności od liczby urządzeń i wielkości pliku.

Krok 05 - Przejdź do „Ostatnio dodane w iTunes".

Krok 06 - sprawdź i wybierz muzykę, którą chcesz przenieść.

Krok 07 - W prawym dolnym rogu wybranego utworu zaznacz „Pobierz" Ikona.

Krok 08 - Poczekaj na zakończenie pobierania i powinieneś cieszyć się muzyką przesłaną na komputer.

Masz to! Korzystanie z iTunes do przenieś muzykę z iPoda na komputer. Kolejny łatwy i szybki sposób na zapewnienie odtwarzania muzyki w wybranym urządzeniu.
Przenieś muzykę z iPoda do komputera za pomocą iTunes

Część 4: Podsumowanie

Istnieje wiele sposobów przesyłania muzyki z iPoda do komputera. Jednym z najbardziej wydajnych jest korzystanie z FoneDog Phone Transfer. W porównaniu do innych aplikacji, FoneDog Phone Transfer oferuje łatwy i szybki transfer utworów i muzyki na komputer lepiej i bardziej efektywnie. Możesz także bezproblemowo przesyłać pliki z dodanymi funkcjami. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać i zainstalować aplikację, która dostarczy ją zgodnie z obietnicą. Wykonaj transfer plików w dowolnym momencie dzięki większej liczbie funkcji.

Darmowe pobieranie

Skorzystaj z wygodniejszego i wydajniejszego wyboru, pobierz i wypróbuj FoneDog Phone Transfer. Jakkolwiek chcesz przenieść swoje pliki, FoneDog Phone Transfer to zapewni. Istnieją również inne metody przesyłania muzyki, o których mowa powyżej. Ostatecznie wybór należy do ciebie. Cokolwiek ci pasuje. Wypróbuj te wskazówki i powiedz nam, jak Ci się udało.

Podziel się swoimi przemyśleniami i pomysłami, zostawiając komentarz. Bardzo chcielibyśmy usłyszeć twój wkład. Więcej wspaniałych wskazówek, sztuczek, technik i informacji o gadżetach, aplikacjach i technologii; odwiedź nas na STRONIE INTERNETOWEJ.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo transferu telefonu

Przeniesienie telefonu

Przesyłaj dane z iPhone'a, Androida, iOS i komputera do dowolnego miejsca bez żadnych strat dzięki FoneDog Phone Transfer. Takich jak zdjęcia, wiadomości, kontakty, muzyka itp.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 64 oceny)

Logo transferu telefonu

Przeniesienie telefonu

Przesyłaj dane z iPhone'a, Androida, iOS i komputera do dowolnego miejsca bez żadnych strat dzięki FoneDog Phone Transfer. Takich jak zdjęcia, wiadomości, kontakty, muzyka itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.