Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak naprawić Bricked iPhone lub iPad po aktualizacji iOS 10

Przez Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia 2019 r

Jak naprawić Bricked iPhone lub iPad po aktualizacji iOS 10? Nawet jeśli aktualizacja iPhone'a lub iPada do najnowszej wersji iOS 10 jest ekscytująca, ponieważ jest on wyposażony w nowe funkcje, które mogą poprawić sposób korzystania z urządzenia Apple.

Ale jeśli aktualizujesz urządzenie za pomocą aktualizacji oprogramowania OTA, istnieje szansa, że ​​podczas aktualizacji napotkasz problemy, które spowodują, że Twój telefon „murowane”, Co oznacza, że ​​Twoje urządzenie całkowicie nie będzie działać. Jeśli teraz tego doświadczasz, być może zobaczysz zablokowane logo Apple na ekranie telefonu lub po prostu pokazuje czarny ekran ze wskazaniem proszącym o podłączenie urządzenia do iTunes.

Problemy te z pewnością utrudniają aktualizację systemu iOS 10, a co gorsza, sprawiają, że Twój telefon jest całkowicie bezużyteczny. Ale zabierzmy się do pracy - sprawdź, jak możemy rozwiązać ten problem i przywrócić do życia Twojego ukochanego iPhone'a lub iPada.

Część 1: Możliwe przyczyny uzyskania „zamurowanego” urządzenia AppleCzęść 2: Wspólne rozwiązanie problemu „iOS 10 Bricked My iPhone”Część 3: Aktualizacja do najnowszego iOS 10 za pomocą iTunesCzęść 4: Naprawianie zamurowanego iPhone'a lub iPada za pomocą FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOSCzęść 5: Przewodnik wideo: Jak naprawić Bricked iPhone'a lub iPada po aktualizacji iOS 10Część 6: Wniosek

Część 1: Możliwe przyczyny uzyskania „zamurowanego” urządzenia Apple

Być może zastanawiasz się, dlaczego Twoje urządzenie iPhone lub iPad uległo uszkodzeniu podczas aktualizacji systemu iOS 10. Istnieją dwa możliwe przyczyny dlaczego aktualizacja iOS 10 powoduje tę usterkę:

A. Problem z aktualizacją oprogramowania uznany przez Apple Inc.

Powołując się na ten artykuł z gazety The Guardian, Apple Inc. został powiadomiony o krótkim problemie dotyczącym aktualizacji oprogramowania iOS 10, który miał miejsce w ciągu godziny po wydaniu w zeszłym roku, dotykając kilku użytkowników, którzy w pierwszej kolejności zapoznali się z najnowszą wersją iOS ten czas. Jeśli uzyskałeś tę wersję systemu iOS, najlepiej jest uzyskać najnowszą aktualizację systemu iOS 10 - wersję 10.3.1 od tego pisania.

B. Urządzenie Apple nie jest kompatybilne z uaktualnieniem systemu iOS 10

Otrzymanie najnowszej wersji systemu iOS 10 oferuje mnóstwo nowych i ekscytujących funkcji, które można dodać lub ulepszyć na urządzeniu z systemem iOS. Jednak nie wszystkie urządzenia Apple Inc. są wymienione jako zgodne z najnowszą wersją. Jeśli nie sprawdziłeś kompatybilności telefonu z wersją iOS 10 przed wykonaniem aktualizacji, może to być jeden solidny powód, dla którego Twój telefon został zepsuty. Aby dowiedzieć się, które urządzenia i modele są kompatybilne z wersją iOS 10, czy nie, przeczytaj poniższe pozycje (kliknij link, aby uzyskać źródło):

Urządzenia Apple kompatybilne z iOS 10

 • Wszystkie wersje iPhone'a 5 - od iPhone'a 5, 5C i 5S
 • iPhone SE
 • Wszystkie wersje iPhone'a 6 - od iPhone'a 6, 6Plus, 6s i 6sPlus.
 • iPad Pro (modele 9.7 cala i 12.9 cala)
 • iPad Air i iPad Air 2
 • iPad 4th Pokolenie
 • Wszystkie wersje iPada Mini, począwszy od iPada Mini 2, 3 i 4
 • iPod Touch 6th Pokolenie

Urządzenia Apple, które NIE są kompatybilne z iOS 10

 • iPad z wyświetlaczem Retina (3rd Generacja) i wszystkie starsze 9.7-calowe modele iPada
 • iPad Mini 1st Pokolenie
 • iPod Touch 5th Pokolenie
 • Wszystkie starsze modele iPhone'a do momentu wydania iPhone'a 4s.

C. Aktualizacja oprogramowania przez OTA została przerwana

Innym powodem, dla którego Twoje urządzenie iOS uległo awarii podczas aktualizacji systemu iOS, jest to, że próbujesz pobrać i zainstalować najnowszą wersję za pośrednictwem aktualizacji oprogramowania OTA, gdy jesteś podłączony do bardzo niestabilnego połączenia internetowego. Taki problem z połączeniem może powodować zakłócenia w procedurach pobierania i aktualizacji podczas aktualizacji, przez co Twój telefon będzie bardziej podatny na uszkodzenie.

Wybierz Vidoe Type Ios

Jak odzyskać usunięte przypomnienia na telefonie iPhone 7/7 Plus / SE / 6s / 6/5?

Większość ludzi może natychmiast rozwiązać ten problem, po prostu otrzymując ostatnią kopię zapasową swoich przypomnień z iCloud. Jednak w przypadku osób, które nie wykonały jeszcze żadnej kopii zapasowej, odzyskanie utraconych przypomnień nie zostanie natychmiast rozwiązane ...
--FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS

Część 2: Wspólne rozwiązanie problemu „iOS 10 Bricked My iPhone”

Naprawienie zepsutego iPhone'a lub iPada podczas uzyskiwania wersji iOS 10 jest stosunkowo łatwe, chociaż wciąż może Cię niepokoić, ponieważ zablokowanie urządzenia Apple oznacza, że ​​jest to całkowicie bezużyteczne. Ale zacznijmy - zapoznaj się z poniższymi typowymi rozwiązaniami i sprawdź, czy możesz ponownie uruchomić iPhone'a lub iPada.

A. Przywróć lub zaktualizuj przez iTunes

W przypadku większości zepsutych iPhone'ów lub iPadów korzystanie z iTunes jest najczęstszym rozwiązaniem tego problemu. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

 1. Podłącz zepsuty iPhone lub iPad do komputera stacjonarnego lub laptopa z już zainstalowanym iTunes (jeśli jeszcze nie jest zainstalowany, pobierz go z Witryna Apple).
 2. Otwórz iTunes. Powinieneś zobaczyć komunikat „Wystąpił problem z iPhone'em „iPhone”, który wymaga aktualizacji lub przywrócenia".
 3. Po wyświetleniu tego komunikatu otrzymasz dwie opcje naprawy telefonu z klockami - przywracać or aktualizacja. Jeśli zdecydujesz się na przywrócenie, iTunes przeprowadzi całkowite przywrócenie ustawień fabrycznych na twoim urządzeniu, usuwając wszystkie bieżące pliki, aplikacje i dane, które masz w nim, i przywróci urządzenie do ostatniej zainstalowanej wersji iOS (można to bezpiecznie wybrać opcja, jeśli masz ostatnią kopię zapasową wszystkich swoich plików i danych). Jeśli jednak zdecydujesz się na aktualizację, odroczona aktualizacja iOS 10 z powodu dostania się do „murowane”Status zostanie wznowiony przez iTunes.
 4. Zdecyduj, który wybrać, i postępuj zgodnie z krokami, które się pojawią.

Część 3: Aktualizacja do najnowszego iOS 10 za pomocą iTunes

Jeśli aktualizacja iPhone'a lub iPada do najnowszej wersji za pomocą aktualizacji oprogramowania OTA poprzednio dała Ci urządzenie z cegiełką, następną najlepszą opcją jest wykonanie aktualizacji iOS za pomocą iTunes. Ale zanim to zrobisz, najpierw wykonaj następujące czynności:

 1. Wykonaj kopię zapasową urządzenia.
 2. Wykonaj czyszczenie danych Usuń wszystkie pliki i aplikacje, które nie są już używane, ponieważ aktualizacja iOS 10 wymaga wystarczającej ilości pamięci, aby zainstalować na iPhonie lub iPadzie.
 3. Zapewnij wystarczającą ilość miejsca. Bez zapewnienia wystarczającej ilości miejsca do uaktualnienia, aktualizacja iOS 10 może być utrudniona lub może powodować problemy z telefonem, więc musisz zapewnić wystarczającą ilość miejsca do uaktualnienia.

Aby rozpocząć aktualizację urządzenia do iOS 10, wykonaj poniższe czynności (zgodnie z zaleceniami Wsparcie Apple):

 1. Otwórz komputer stacjonarny lub laptop i uruchom iTunes (zainstaluj aplikację, jeśli nie jest jeszcze zainstalowana na komputerze).
 2. Sprawdź wersję iTunes - jeśli jest najnowsza aktualizacja iTunes, zainstaluj ją na komputerze.
 3. Po aktualizacji i uruchomieniu iTunes podłącz iPhone'a lub iPada do komputera.
 4. Sprawdź, czy Twoje urządzenie iOS zostało wykryte przez iTunes, znajdując ikonę iPhone'a widoczną u góry tuż obok wiersza menu.
 5. Pod "Ustawienia”, Zlokalizuj i kliknij„Podsumowanie”, Aby wyświetlić szczegóły urządzenia iPhone'a lub iPada. Stąd zobaczysz „Sprawdź aktualizacje”. Kliknij tę, aby wykryć najnowszą wersję, którą można zainstalować na urządzeniu z systemem iOS.
 6. Kliknij "Pobierz i aktualizacja”, Aby rozpocząć aktualizację wersji iOS 10.
 7. Wprowadź kod dostępu do urządzenia, jeśli zostaniesz o to poproszony.
 8. Po aktualizacji Twój iPhone lub iPad automatycznie uruchomi się ponownie. Po włączeniu sprawdź, czy używasz wersji iOS 10, przechodząc do Ustawienia > Ogólne warunki > O Nas.

Część 4: Naprawianie zamurowanego iPhone'a lub iPada za pomocą FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS

Oprócz przywracania poprzedniej wersji iPhone'a lub iPada za pomocą iTunes, istnieje także inny skuteczny sposób - skorzystanie z naszego zestawu narzędzi FoneDog. To oprogramowanie zawiera wyczerpujące instrukcje dotyczące rozwiązywania wielu problemów z oprogramowaniem i danymi dla urządzeń z systemami iOS i Android, dzięki modułom, które zaspokajają takie problemy i potrzeby. W przypadku problemu z uszkodzonym iPhonem lub iPadem użyjemy modułu odzyskiwania systemu iOS systemu FoneDog. Aby rozpocząć, wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aplikację FoneDog Toolkit.

Przygotuj komputer stacjonarny lub laptop i zainstaluj nasz Zestaw narzędzi FoneDog. Możesz pobrać aplikację tutaj.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 2: Połącz FoneDog Toolkit z urządzeniem iPhone.

Po zainstalowaniu zestawu narzędzi FoneDog podłącz zepsuty iPhone lub iPad do komputera. Sprawdź, czy program wykrył twoje urządzenie iOS (jest to niezbędny krok w kierunku procedur odzyskiwania systemu iOS, które zrobi nasz zestaw narzędzi FoneDog później).

Krok 3: Przejdź do modułu odzyskiwania systemu.

Nasz zestaw narzędzi FoneDog zawiera kilka modułów, które pomagają w rozwiązywaniu problemów związanych z iOS i Androidem, a także problemów z danymi, pamięcią, użytkowaniem i innymi problemami związanymi z oprogramowaniem mobilnym. Ponieważ celem jest naprawienie zamurowanego iPhone'a lub iPada i sprawienie, by znów działał, wybierz Odzyskiwanie systemu moduł. Aby zlokalizować ten moduł, znajdź kafelek menu reprezentujący ikonę koła zębatego z kluczem w środku. Kliknij to menu, aby przejść do następnej strony.
Więcej narzędzi

Krok 4: Zanotuj niektóre ważne przypomnienia przed procesem odzyskiwania systemu.

Przed przystąpieniem do procesu odzyskiwania systemu za pomocą naszego Zestaw narzędzi FoneDog, zwróć uwagę na następujące przypomnienia poniżej:

Odzyskiwanie systemu nie usunie wszystkich plików i danych, które ma zepsuty iPhone lub iPad, ale najlepiej wykonać kopię zapasową urządzenia iOS przed kontynuowaniem;

- Jeśli zablokowane urządzenie iOS jest obecnie odblokowane, zostanie przywrócone do „zamknięty”Status po procesie odzyskiwania systemu;

- Podobny do "zamknięty”, Jeśli Twój iPhone jest obecnie zepsuty, zostanie ponownie ustawiony na„bez jailbreak”Po naprawie systemu iOS.

Po zanotowaniu tych przypomnień przejdź do następnej fazy, klikając „Początek"Przycisk.

Początek

Krok 5: Pobierz oprogramowanie układowe dla swojego iPhone'a lub iPada z klocków.

Moduł odzyskiwania systemu naszego zestawu narzędzi FoneDog pomaga w odzyskiwaniu oprogramowania iOS na zepsutym iPhonie lub iPadzie, uzyskując nowe oprogramowanie do zainstalowania na twoim urządzeniu. Aby uzyskać prawidłowe oprogramowanie, odczyta bieżący typ, model, numer seryjny i bieżącą wersję urządzenia iOS, które zostaną automatycznie wyświetlone w rozwijanych polach na ekranie. Jest to ważne, aby wykryć Twój zepsuty iPhone lub iPad przez zestaw narzędzi FoneDog podczas. Jeśli wstępnie wybrane wartości są prawidłowe, kontynuuj pobieranie oprogramowania układowego, klikając „Pobierz"Przycisk.

Oprócz tego podejścia możesz również pobrać oprogramowanie wewnętrzne we własnym przeglądarce za pomocą wybranej przeglądarki. Po pobraniu oprogramowania układowego dla problematycznego urządzenia kliknij „Skopiuj swój”, Aby uzyskać jego kopię. Następnie kliknij „Wybierz”, Więc nasz zestaw narzędzi FoneDog odczyta i przetworzy pobrany pakiet oprogramowania i rozpocznie proces odzyskiwania systemu.

Pobierz

Krok 6: Pobierz pakiet oprogramowania układowego.

Jeśli polegałeś na zdolności FoneDog Toolkit do uzyskania prawidłowego oprogramowania układowego dla urządzenia z systemem iOS, aplikacja pobierze pakiet oprogramowania układowego. To da ci kilka minut oczekiwania, aż zestaw narzędzi FoneDog całkowicie pobierze pakiet oprogramowania. Jeśli jednak osobiście pobrałeś pakiet oprogramowania układowego na iPhone'a lub iPada, kliknij „Wybierz”Pominie ten krok pobierania i natychmiast przejdzie do procesu naprawy systemu.
Ściąganie

Krok 7: Rozpocznij procedury odzyskiwania systemu.

Po uzyskaniu odpowiedniego pakietu oprogramowania układowego dla swojego zamrożonego iPhone'a lub iPada (poprzez pobranie go za pomocą zestawu narzędzi FoneDog lub pobranie jego kopii na komputer) natychmiast rozpocznie się proces odzyskiwania systemu. Musisz także poczekać kilka minut, aż procedura zostanie zakończona. Po zakończeniu iPhone lub iPad automatycznie uruchomi się ponownie, wyświetlając logo Apple do momentu pełnego włączenia urządzenia.
naprawy

Krok 8. Sprawdź, czy urządzenie iOS jest w pełni funkcjonalne.

Możesz teraz sprawdzić, czy iPhone lub iPad działa idealnie. Warto również zweryfikować, aby sprawdzić bieżącą wersję iOS, przechodząc do Ustawienia > Ogólne warunki > O Nas.

Naprawa zakończona

Część 5: Przewodnik wideo: Jak naprawić Bricked iPhone'a lub iPada po aktualizacji iOS 10

Część 6: Wniosek

Uszkodzenie iPhone'a lub iPada po próbie uaktualnienia do iOS 10 jest bardzo niepokojącym problemem, ponieważ oznacza to, że Twój telefon stał się całkowicie bezużyteczny. Ale po użyciu zestawu narzędzi FoneDog do rozwiązania problemu, mamy nadzieję, że Twój iPhone lub iPad działa teraz w pełni funkcjonalnie. Jeśli spróbujesz ponownie zaktualizować system do najnowszej wersji iOS 10, pobierz go i zaktualizuj urządzenie za pomocą iTunes. Upewnij się również, że masz silne połączenie z Internetem, więc szanse na przerwanie pobierania i aktualizacji zostaną ograniczone do minimum. I najważniejsza zasada - wykonaj kopię zapasową iPhone'a lub iPada przed wykonaniem kolejnej aktualizacji iOS.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Xavier2019-06-06 22:35:04

Tras leer que recuperaría el teléfono con esta aplicación decidí comprarla. Pero no ha servido de nada, ha dado error al recuperar IOS.

obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 93 oceny)

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.