Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak odzyskać usunięte pliki z mojej karty XD?

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 12 stycznia 2020 r

„Jak odzyskać usunięte pliki z mojej karty XD?”

Karta XD lub eXtreme Digital to rodzaj karty pamięci flash do aparatów cyfrowych firm Fujifilm i Olympus. Może być również używany do przechowywania różnego rodzaju plików, w tym zdjęć i filmów.

Jednak karty XD mają mniejsze pojemności niż karty SD. Zwykle mają one zakres od 16 MB, ale nie więcej niż 2 GB.

Te karty są również mniejsze w porównaniu do kart SD, ale nie mniejsze niż karty micro i mini SD. Jest także droższy niż karty SD i inne przenośne urządzenia pamięci masowej, być może dlatego nie był popularny jako karty SD i dyski flash.

Ze względu na małą pojemność karty XD nie stały się bardzo popularne w porównaniu do kart SD. Ale wciąż wiele osób korzysta z kart XD i doświadczają utraty danych po użyciu tego niewielkiego magazynu. W tym artykule dowiemy się, jak to zrobić odzyskiwania skasowanych plików z karty XD. Czytaj dalej!

Część 1. Jak odzyskać usunięte pliki z karty XDCzęść 2. Jak czytać kartę graficzną XDCzęść 3. streszczenie

Część 1. Jak odzyskać usunięte pliki z karty XD

Utrata danych jest podatna na wymienne urządzenia pamięci masowej z powodu częstych czynności, takich jak podłączanie do różnych urządzeń, a nawet formatowanie.

Karty XD nie są wolne od możliwej utraty danych. W rzeczywistości większość wymiennych urządzeń pamięci masowej jest wrażliwa na formatowanie, przypadkowe usunięcie, atak wirusa i inne potencjalne incydenty, które mogą prowadzić do utraty lub usunięcia zawartości.

W rzeczywistości zgłaszanych jest więcej przypadków związanych z kartami graficznymi XD z powodu niskiej pojemności pamięci. Często zdarza się, że zdjęć lub plików brakuje lub są przypadkowo usuwane, szczególnie gdy urządzenie nie może zaoferować więcej miejsca.

2 najczęstsze przyczyny utraty danych w prawie każdym rodzaju karty pamięci to formatowanie i przypadkowe usunięcie. Jedynym sposobem na odzyskanie tych plików jest tworzenie kopii zapasowych lub używanie programów do odzyskiwania, takich jak Odzyskiwanie danych FoneDog.

Tworzenie kopii zapasowych może nie być możliwe dla wszystkich, szczególnie jeśli jesteś w ciągłym ruchu i lepiej polegasz na tych platformach.

Odzyskiwanie danych Odzyskaj usunięte zdjęcia, dokumenty, pliki audio i inne pliki. Odzyskaj usunięte dane z komputera (w tym Kosza) i dysków twardych. Odzyskaj dane o stratach spowodowane wypadkiem na dysku, awarią systemu operacyjnego i innymi przyczynami. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog

FoneDog Data Recovery ma kompletny zestaw narzędzi dla każdego rodzaju potrzeb odzyskiwania, takich jak odzyskiwanie karty XD / SD, odzyskiwanie dysku flash, dysk twardy, partycja, a nawet odzyskiwanie kosza.

Jest to oprogramowanie oparte na klikaniu, w którym nie trzeba być ekspertem, aby przeprowadzić odzyskiwanie. Musisz po prostu zainstalować ten program i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie krok po kroku.

Cechy:

  • Odzyskuje różne typy plików, takie jak zdjęcia, filmy, archiwa, dokumenty i inne
  • Obsługuje tryb szybkiego i głębokiego skanowania
  • Zapewnia opcję podglądu pliku przed odzyskaniem
  • 3-etapowy proces odzyskiwania

Oto szczegółowa instrukcja odzyskiwania skasowanych plików z karty XD:

Krok 1. Pobierz FoneDog Data Recovery i podłącz kartę XD

Możesz pobrać bezpłatną wersję FoneDog Data Recovery, aby przed dokonaniem zakupu sprawdzić i sprawdzić, czy twoje pliki są nienaruszone na karcie XD.

Po pomyślnym zainstalowaniu oprogramowania na komputerze podłącz kartę XD i poczekaj, aż program rozpozna pamięć wymienną.

Z menu głównego wybierz typy plików, które chcesz odzyskać z karty XD. W obszarze Urządzenia pamięci znajdź i wybierz kartę XD spośród podanych opcji, a następnie kliknij przycisk Skanuj.
Pobierz FoneDog Data Recovery i podłącz kartę XD

Krok 2. Poczekaj, aż FoneDog Data Recovery przeskanuje Twoją kartę XD

Na następnym ekranie oprogramowanie przeskanuje urządzenie wymienne w trybie szybkiego lub głębokiego skanowania. Aby przyspieszyć skanowanie, możesz wybrać Szybkie skanowanie, podczas gdy Głębokie skanowanie jest idealne do szczegółowego skanowania.

Dokładne skanowanie zajmuje kilka minut.
Poczekaj, aż FoneDog Data Recovery przeskanuje Twoją kartę XD

Krok 3. Podgląd odzyskanych usuniętych plików z karty XD

Po zakończeniu skanowania zobaczysz wszystkie odzyskane elementy na ekranie. FoneDog Data Recovery wyświetli wszystkie elementy zgodnie z typem pliku i kategorią dla łatwego filtrowania.

Możesz wybrać, aby wybrać wszystkie elementy lub wybiórczo wybrać pliki, których potrzebujesz, zaznaczając lub zaznaczając pola obok każdego pliku.

Po znalezieniu wszystkich niezbędnych plików, kliknij przycisk Odzyskaj, aby móc je zapisać i pobrać. Zostaniesz poproszony o utworzenie lokalizacji folderów dla tych plików.
Podgląd odzyskanych usuniętych plików z karty XD

Odzyskiwanie danych FoneDog jest również kompatybilne z prawie wszystkimi typami wymiennych pamięci oprócz twojej karty XD. Obsługuje inne rodzaje kart pamięci, dyski SSD i wiele innych.

Tym, co wyróżnia ten program spośród innych, jest jego wydajność, wygoda i nowoczesny interfejs.

Część 2. Jak czytać kartę graficzną XD

Karty XD różnią się od zwykłych kart SD. Jak wspomniano wcześniej, te urządzenia wymienne są dość mniejsze niż zwykłe i są wyjątkowe.

To samo dotyczy odczytu i zapisu plików na tym urządzeniu. Ponieważ jest kompaktowy, potrzebujesz innego czytnika kart lub adaptera karty pamięci, aby zapisać pliki, takie jak filmy i zdjęcia.

Sprawdź ten przewodnik, jak czytać kartę graficzną XD:

  1. Włóż kartę XD do adaptera karty pamięci
  2. Podłącz adapter do komputera. Większość komputerów jest kompatybilna z różnymi gniazdami kart pamięci
  3. Traktuj połączenie jak zwykłą kartę SD

Wskazówka: Najważniejszą rzeczą jest adapter karty XD, w którym można go kupić w sklepie z aparatami cyfrowymi.

Odzyskiwanie danych Odzyskaj usunięte zdjęcia, dokumenty, pliki audio i inne pliki. Odzyskaj usunięte dane z komputera (w tym Kosza) i dysków twardych. Odzyskaj dane o stratach spowodowane wypadkiem na dysku, awarią systemu operacyjnego i innymi przyczynami. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog

Część 3. streszczenie

Karty XD są zwykle używane przez fotografów lub zapalonych użytkowników lub marki Olympus i Fujifilm. Jednak ten rodzaj karty jest dość drogi niż zwykła karta, której często używamy i ma ograniczoną pojemność, co powoduje, że tylko garstka osób nadal korzysta z tego urządzenia pamięci masowej.

Nawet wtedy ludzie, którzy nadal używają kart XD, nie są wolni od utraty danych; są bardziej podatne na to z powodu ograniczonej pojemności plików.

Na szczęście, Odzyskiwanie danych FoneDog jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami wymiennych pamięci, takich jak karta XD, i bardzo ułatwia odzyskiwanie.

W tym artykule nauczyliśmy Cię, jak odzyskać usunięte pliki z karty XD za pomocą oprogramowania FoneDog Data Recovery. Nie musisz znosić utraty danych, gdy masz pod ręką ten program!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 69 oceny)

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.