Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Przewodnik po 2020: Jak korzystać z trybu odzyskiwania systemu Mac

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 21 lutego 2020 r

Przyczyną kruszenia komputera jest wiele czynników. Nawet komputery Mac. W tym przypadku niezbędny jest tryb odzyskiwania. Na szczęście Mac oferuje specjalny tryb z 2010 roku z systemem OS X10.7. Nazywają to MacOS Recovery lub Mac Recovery Mode.

Mac Recovery Mode zapewnia narzędzia niezbędne do rozwiązania problemu z brakiem uruchamiania komputera Mac. Pozwala naprawić dysk startowy, przywrócić kopię zapasową lub ponownie zainstalować system macOS. Przyjrzyjmy się jeszcze bliżej, jak przywrócić komputer Mac do dobrej kondycji.

Część 1- Tryb odzyskiwania systemu Mac i jego zastosowaniaCzęść 2 - Jak korzystać z odzyskiwania systemu macOS Część 3 - Użyj odzyskiwania danych FoneDog bez utraty danychCzęść 4 - Podsumowanie

Część 1- Tryb odzyskiwania systemu Mac i jego zastosowania

Mac Recovery Mode to wbudowane narzędzie do odzyskiwania systemu MacOS ładowane ze specjalnej partycji dysku. Jest wyposażony w obraz odzyskiwania i kopię instalatora systemu macOS. Istnieje wiele rzeczy, które można zrobić za pomocą narzędzi w macOS Recovery. Obejmuje to przywracanie z time Machine, uzyskiwanie pomocy online, kasowanie dysku twardego i wielu innych.

Za pomocą narzędzia MacOS Recovery można korzystać z Narzędzia dyskowego do skanowania, weryfikacji i naprawy podłączonych napędów. Może także usuwać, instalować lub ponownie instalować fabrycznie załadowana wersja OS X.. Umożliwia także sprawdzenie połączenia internetowego lub korzystanie z Safari w celu uzyskania pomocy online.

Część 2 - Jak korzystać z odzyskiwania systemu macOS

Gdy Mac nie działa tak, jak powinien, Odzyskiwanie systemu macOS to oszczędność, z którą korzystamy. Oto jak z niego korzystasz:

  • Krok 01: Otwórz komputer Mac i przytrzymaj klawisze Command (⌘) -R, aż zobaczysz logo Apple, wirującą kulę ziemską lub jeden z innych ekranów startowych.
  • Krok 02: Przygotuj się do wprowadzenia hasła Apple ID, hasła oprogramowania układowego lub hasła logowania administratora Maca, jeśli jest to wymagane.
  • Krok 03: Gdy pojawi się okno Utilities, uruchomienie jest zakończone. Wybierz żądane narzędzie i naciśnij przycisk Kontynuuj.
  • Krok 04: Aby wyjść z odzyskiwania systemu macOS, przejdź do menu Apple i wybierz Uruchom ponownie lub Zamknij. Możesz także wybrać inne narzędzie do wykonania, jeśli nie chcesz jeszcze wychodzić. Ponownie przejdź do menu Apple i wybierz z dysku startowego.

Dzięki wielu narzędziom do wyboru naprawienie komputera Mac za pomocą macOS Recovery nie powinno być trudne. Istnieje wiele powodów, dla których komputer Mac nie działa. Jeśli wszystko inne zawiedzie, najlepiej skonsultować się z pomocą specjalistów, którzy mogą ustalić prawdziwą przyczynę problemu. Oprócz strachu przed uruchomieniem komputera Mac dane mogą zostać utracone na zawsze.

Część 3 - Użyj odzyskiwania danych FoneDog bez utraty danych

Podczas wchodzenia w tryb odzyskiwania systemu macOS można napotkać wiele rzeczy. Możliwe są błędy, zacinanie się, a nawet utrata danych. I to może być jeden z najgorszych scenariuszy. Z komputerem Mac możesz korzystać Odzyskiwanie danych FoneDog aby zapisać dane, które masz na swoim komputerze. Nie musisz się stresować, po prostu wykonaj następujące kroki:

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 01: Otwórz komputer Mac, pobierz, zainstaluj i uruchom odzyskiwanie danych FoneDog

Na komputerze Mac pobierz, zainstaluj i otwórz narzędzie FoneDog Data Recovery.

Krok 02: Wybierz dysk i typ pliku

Wybierz dysk, z którego chcesz przywrócić dane. Masz różne typy danych, które możesz wybrać. Wybierz opcję i rozpocznij skanowanie usuniętych plików.
Wybierz napęd dyskowy i typ pliku

Krok 03: Wybierz wyniki i wybierz pliki do odzyskania

Poczekaj na zakończenie procesu skanowania. Po zakończeniu wybierz z listy pliki, które chcesz przywrócić. Aby uzyskać szerszy zakres wyników, możesz kliknąć „Głębokie skanowanie”. Zaznacz „Odzyskaj” i poczekaj, aż wszystkie pliki wrócą.
Wybierz Wyniki i Wybierz pliki do odzyskania

Wystarczy uruchomić, skanować i przywracać, aby odzyskać dane. To takie proste. Znamy wartość i znaczenie wszystkich danych, dlatego oferujemy Ci Odzyskiwanie danych FoneDog. Dzięki FoneDog Data Recovery masz pewność, że podczas procesu nie zostaną utracone żadne pliki ani dane. Jeszcze lepsze jest to, że możesz zobaczyć podgląd danych, które możesz otrzymać, dzięki czemu masz pewność, że dostaniesz to, czego chcesz i potrzebujesz. Zaufaj FoneDog Data Recovery dla swoich najważniejszych danych, a nigdy się nie pomylisz.

Część 4 - Podsumowanie

Jeśli komputer Mac nie działa tak, jak powinien, możesz wybrać opcję Mac Recovery Mode z nadzieją na przywrócenie go do życia. Jeśli nie działa przy użyciu takiej metody, zawsze możesz szukać profesjonalnej pomocy. Jeśli grozi Ci utrata ważnych danych, zawsze możesz skorzystać z FoneDog Data Recovery. Korzystanie z niego jest równoznaczne z uzyskaniem pomocy profesjonalistów. FoneDog Data Recovery to zaufane i renomowane oprogramowanie, które oferuje rozwiązania bez kosztownych opłat.

Ważne jest, aby znaleźć odpowiednie narzędzia podczas pracy z krytycznymi rzeczami, takimi jak dane. Jest to coś, co bardzo cenisz, a jego utrata może być bardzo frustrująca. Z Odzyskiwanie danych FoneDog, nigdy się nie pomylisz. Obsługuje wszystkie rodzaje danych, więc nie musisz obawiać się utraty jakichkolwiek utraconych danych. Wszystko jest zapisane i zabezpieczone. Wypróbuj FoneDog Data Recovery i poznaj wysokiej jakości, łatwy w użyciu i bezpieczny sposób przywracania życia na komputerze Mac.

Odzyskiwanie danych Odzyskaj usunięte zdjęcia, dokumenty, pliki audio i inne pliki. Odzyskaj usunięte dane z komputera (w tym Kosza) i dysków twardych. Odzyskaj dane o stratach spowodowane wypadkiem na dysku, awarią systemu operacyjnego i innymi przyczynami. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog

Wszyscy chcemy, aby nasze komputery były zawsze w doskonałym stanie. Nikt nie chce rozwiązywać problemów i tracić danych po drodze, aby zabezpieczyć najważniejsze pliki na komputerze za pomocą FoneDog Data Recovery. Pamiętaj o tych wskazówkach, a jeśli komputer Mac napotka problemy podczas odzyskiwania systemu macOS, pamiętaj, że masz inne opcje rozwiązania problemu. Nie zapomnij wypróbować FoneDog Data Recovery!

Mamy nadzieję, że te informacje pomogły Ci na wiele sposobów. Jeśli komputer Mac utknął, przeczytaj ten artykuł. Wypróbuj i powiedz nam, co myślisz. Naszym celem jest dostarczanie najbardziej praktycznych i skutecznych rozwiązań problemów, które napotkasz. W sekcji komentarzy możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 86 oceny)

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.