Kontakt

Jak możemy wykonać kopię zapasową danych Samsung Note 6 na komputer

Przez Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

chciałbym wykonać kopię zapasową danych z Samsunga Note 6 na PC. Czuję się bardziej komfortowo, mając kopię informacji o kopii zapasowej na moim komputerze. Jak mogę to zrobić? Wszelkie sugestie są mile widziane.

„Jestem typem osoby, która nie pozostawia nic przypadkowi. Lubię zawsze mieć odpowiednią kopię zapasową, mając szansę. Kiedy jadę do miejsca docelowego, lubię mieć zawsze wiele ścieżek do wyboru, aby tylko na pewno nie uderzam w ruch uliczny. Kiedy wyjeżdżam z miasta na dwa dni, upewniam się, że mam wystarczająco dużo ubrań na trzy dni.

Kiedy wychodzę każdego dnia, lubię mieć pod ręką zarówno kartę kredytową, jak i gotówkę. W rzeczywistości mam nawet kilka dolarów schowanych w etui na telefon, na wypadek, gdyby mój portfel został skradziony. Jak możesz powiedzieć, lubię się przygotowywać.

To samo dotyczy mojej Samsung Note 6, chcę mieć możliwość prawidłowego wykonania kopii zapasowej. Gdy korzystam z Google do tworzenia kopii zapasowych, czułbym się lepiej, mając kopię informacji o kopii zapasowej na moim komputerze. Jak mogę to zrobić? Wszelkie sugestie są mile widziane. ”

Część 1. Dlaczego straciłeś dane na urządzeniach SamsungCzęść 2. Opcja 1 FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych AndroidaCzęść 3. Przewodnik wideo: W jaki sposób wykonuje się kopię zapasową danych Samsung Note 6 na komputerCzęść 4. Opcja 2 Samsung Note 6 Regularne tworzenie kopii zapasowych

Część 1. Dlaczego straciłeś dane na urządzeniach Samsung

Dlaczego straciłeś dane?

Zawsze dobrze jest być przygotowanym na każdy problem, który może się pojawić. Wielu z nas może odnosić się do powyższego użytkownika, gdy pada deszcz, leje i nie możemy pomóc, ale zawsze chcemy być przygotowani na wypadek pecha. Kiedy uderzasz w ścianę lub wpadasz w kłopoty, idealnie masz coś, na czym możesz polegać.

To samo można powiedzieć o Samsung Note 6, ponieważ wielu z nas naprawdę potrzebuje go, aby kontrolować nasze codzienne funkcje i potrzebujemy, aby przetrwać dzień. Oczywiście bez naszych danych na temat Samsunga Note 6 nie przyniesie to wiele dobrego i nie będzie w stanie osiągnąć większości celów w ciągu jednego dnia. Zacznijmy od sprawdzenia, jak dokładnie możesz mieć pecha z powodu brakujących danych.

samsung-data-backup-restore

Kopia zapasowa i przywracanie danych Samsung Note 6 na PC

Usunięte - Wszyscy możemy zaświadczyć o usunięciu niektórych plików, których nie chcieliśmy i dobrze, nie można tak naprawdę pomóc. Czasami nasza uwaga jest podzielona, ​​gdy idziemy o usuwanie naszych wiadomości i w końcu usuwamy elementy, których nie powinniśmy mieć.

Chociaż może to być dość denerwujące, dobrze jest wiedzieć, że są dostępne kopie zapasowe, a jeśli chcesz wielu opcji tworzenia kopii zapasowych, trafiłeś we właściwe miejsce.

Nieznany błąd
- Teraz, gdy mówimy o pechu, nieznane błędy mogą rzeczywiście znajdować się na szczycie listy.

Zdarza się to z różnych powodów, czasem z zupełnie nieznanych przyczyn, ale ostatecznie błąd spowoduje brak niektórych informacji lub danych.

Ponowne formatowanie nieszczęść - Czasami musimy sformatować lub zresetować nasze urządzenia z Androidem, a Samsung Note 6 nie jest wyjątkiem od tej reguły.

Powiedzmy jednak, że niektórzy z nas zapominają tworzyć kopie zapasowe niektórych elementów tu i tam, a to może naprawdę zepsuć nasz dzień.

Zepsuty telefon - Chociaż Samsung Note 6 to wielka innowacja technologiczna, wciąż nie jest przeciwnikiem ludzkich błędów.

Może się to zdarzyć w mgnieniu oka, trzymasz go w jednej ręce i nagle możesz obserwować, jak spada na twardy beton, napotyka silne i łamiące serce pęknięcie, gdy odbija się i uderza o podłogę raz więcej.

Albo się spieszysz, aby go podnieść, mając nadzieję na cudowne zminimalizowanie obrażeń, albo pozostajesz zamrożony w miejscu z szeroko otwartymi oczami z czystym przerażeniem. Obrażenia zostały wyrządzone, a wszystkie dane wewnątrz urządzenia nie wyglądają już dobrze.

Teraz, chociaż powyższa lista pecha jest naprawdę czymś, co naprawdę może rzucić kluczem w dobrym nastroju, to nie koniec całego Samsung Note 6. Zakładając, że masz kopię zapasową, nie powinno to być zbyt duży problem, ale w jaki sposób naprawdę można wrócić? W tej chwili masz dwie dostępne opcje.

Część 2. Opcja 1 FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida

Sposób rozwiązany !!!

The FoneDog Toolkit to program, który może pomóc Ci uzyskać kopię zapasową telefonu na wybranym komputerze lub laptopie. Jest to dość łatwe i działa dobrze z wieloma urządzeniami z Androidem, więc oprócz Samsung Note 6 możesz w rzeczywistości używać tego programu również na innych telefonach komórkowych lub urządzeniach. Wystarczy wykonać te czynności, aby uzyskać kopię zapasową na komputerze lub laptopie.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit na swoim komputerze

Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit, upewnij się, że jest on umieszczony na komputerze lub laptopie, który może łatwo połączyć się z Samsung Note 6, najlepiej, że podłączyłeś Samsung Note 6 do komputera lub laptopa przed pobraniem i nie wystąpiły żadne problemy.

Po zainstalowaniu uruchom program i upewnij się, że nie masz uruchomionych żadnych innych programów do tworzenia kopii zapasowych, w przeciwnym razie mogą one sobie przeszkadzać.


fonedog-main

Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit - Krok 1

Krok 2: Podłącz Samsung Note 6 do komputera lub laptopa

Podłącz Samsung Note 6 do komputera lub laptopa i wybierz „Android Data Backup and Restore”. Zostaniesz poproszony o przełączenie urządzenia w tryb„ Debugowanie USB ”, zakładając, że Twoje urządzenie działa w systemie Android OS w wersji 4.0 lub nowszej, po prostu dotknij„OK”, aby kontynuować.

Jeśli używasz starszego systemu operacyjnego, może nie zostać wyświetlony monit i konieczne będzie ustawienie urządzenia na „USB Debugging”ręcznie.


debuggowanie zezwalające na usb

Podłącz Samsung Note 6 do komputera lub laptopa - Krok 2

Krok 3: Wybierz opcję kopii zapasowej danych urządzenia

Po ustawieniu trybu debugowania możesz teraz kontynuować. FoneDog Toolkit wykryje Twój telefon i otrzymasz kilka opcji. Wybierz „Kopia zapasowa danych urządzenia„, aby przejść do następnego kroku.


kopia zapasowa i przywracanie

Wybierz opcję kopii zapasowej danych urządzenia - krok 3

Krok 4: Wybierz dane Samsung Note, które chcesz wykonać kopię zapasową

Stąd możesz wybrać kopię zapasową, ponieważ możesz zauważyć, że masz mnóstwo opcji, takich jak kontakty, wiadomości, dzienniki połączeń, galeria i wiele więcej.

Możesz zaznaczyć pola, które najbardziej Cię interesują, a następnie nacisnąć przycisk „DalejPrzycisk ".


wybierz dane do kopii zapasowej

Wybierz dane Samsung Note, które chcesz wykonać kopię zapasową - Krok 4

Krok 5: Wykonaj kopię zapasową danych Samsung Note 6 na komputerze lub laptopie

Po kliknięciu będziesz mieć kopię zapasową na komputerze lub laptopie.

Możesz nawet aktywować zaszyfrowaną kopię zapasową, jeśli uważasz, że jest to potrzebne i musisz podać hasło do dokumentu.


backup-samsung-note-6-data-complete

Wykonaj kopię zapasową danych Samsung na komputerze lub laptopie - Krok 5

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 3. Przewodnik wideo: W jaki sposób wykonuje się kopię zapasową danych Samsung Note 6 na komputer

Masz, teraz nie musisz obawiać się utraty danych w tym momencie i nie tylko masz zapisaną kopię zapasową online, ale masz ją także na komputerze lub laptopie dzięki FoneDog Toolkit.

Część 4. Opcja 2 Samsung Note 6 Regularne tworzenie kopii zapasowych

Kopia zapasowa jest WAŻNA !!!

Zazwyczaj wymaga to korzystania z konta Google i powiązania go z Samsung Note 6. Jest to dość prosty sposób, wystarczy go sprawdzić i nauczy Cię, jak przejść do aplikacji> Ustawienia urządzenia > Utwórz kopię zapasową i po prostu stuknij w Kopia zapasowa, aby wykonać kopię zapasową danych.

Brzmi dość łatwo i działało dla większości ludzi, ale jeśli wolisz być nieco bardziej zaangażowany w takie rzeczy.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Jakuba2019-04-03 07:48:03

Spróbuję zainstalować go w notatce 6, ponieważ przypadkowo zgubiłem jeden z ważnych plików

obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 98 oceny)

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.