Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak publikować filmy z YouTube'a na Instagramie

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2019 r

Czy masz taką myśl, jeśli możesz publikować filmy z YouTube na Instagramie? Jeśli tak, a tak naprawdę nie wiesz jak to jest dla ciebie.

Instagram i YouTube są dwiema najpopularniejszymi platformami mediów społecznościowych, które istnieją obecnie i oba mają różne funkcje i różnią się sposobem działania. Możesz być tym zainteresowany publikować filmy z YouTube'a na Instagramie.

Część 1: Poznawanie platformCzęść 2: Jakie filmy wideo obsługuje InstagramCzęść 3: Jak publikować filmy z YouTube na Instagram przy użyciu najlepszej aplikacjiCzęść 4: Jak publikować filmy z YouTube na Instagramie za pomocą narzędzi online za darmoCzęść 5: Jak publikować filmy z YouTube na Instagram przy użyciu urządzenia z AndroidemCzęść 6: Jak publikować filmy z YouTube na Instagram przy użyciu urządzenia iPhoneCzęść 7: Wniosek

Część 1: Poznawanie platform

Czym jest Instagram?

Instagram

Instagram to popularna platforma do udostępniania zdjęć i wideo, która pozwala każdemu użytkownikowi publikować swoje zdjęcia online i udostępniać je znajomym. Jest to również znane jako własność Facebooka, który został uruchomiony w październiku 2010 roku. Możesz uzyskać do niego dostęp za pomocą urządzenia z Androidem lub iOS za pomocą aplikacji. Lub możesz uzyskać do niego dostęp na komputerze Mac i PC z systemem Windows, korzystając z ich strony internetowej.

Co to jest YouTube?

YouTube to popularna amerykańska witryna do udostępniania filmów, z której korzystają osoby, które uwielbiają publikować filmy, takie jak vlogi, samouczki, aktualizacje wiadomości i wiele innych. Za pośrednictwem YouTube ludzie mogą oglądać różnego rodzaju filmy lub filmy z całego świata.

Jednak pobieranie filmów z YouTube ograniczy Cię do tego, ponieważ stanowi to naruszenie ich praw autorskich. Ale wciąż jest kilka sposobów na publikowanie filmów z YouTube na Instagram z dowolnego urządzenia.

Część 2: Jakie filmy wideo obsługuje Instagram

Zanim przejdziesz dalej i zaczniesz publikowanie filmów na swoim koncie na Instagramie, tutaj są formaty i wymagania, które musisz mieć na swoim filmie, aby opublikować na swoim koncie na Instagramie.

  1. Długość wideo - powinna wynosić od 3 sekund do 60 sekund maks.
  2. Wymagany format wideo - MOV i MP4. Jeśli Twoje wideo nie jest zakodowane w H.264, możesz skorzystać z konwertera wideo Instagram, aby móc przekonwertować wideo, które chcesz, i przekształcić je w format wideo Instagram.
  3. Rozdzielczość wideo - 1920 x 1080 to maksymalna rozdzielczość.
  4. Wymiar - maksymalny wymiar to 1080px.
  5. Szybkość klatek - może wynosić 30 klatek na sekundę i mniej
  6. Długość odtwarzania - maksymalne odtwarzanie 60 sekund.
  7. Limit wielkości pliku - wideo powinno mieć maksymalnie 15 MB. Jeśli jednak masz plik większy niż 15 MB, możesz skompresować wideo przed umieszczeniem go na Instagramie.

Takie są wymagania dotyczące filmów, które można umieszczać z YouTube na Instagram.

Część 3: Jak publikować filmy z YouTube na Instagram przy użyciu najlepszej aplikacji

Najlepszy sposób, aby móc publikować dowolne filmy z YouTube na Instagramie polega na użyciu narzędzia, które pozwoli ci pobrać i przekonwertować swoje filmy z YouTube, abyś mógł je udostępnić na swoim Instagramie. Dzięki temu większość użytkowników wolałaby swoje komputery - Mac lub Windows.

Oto najlepsze narzędzie, którego możesz użyć w zależności od komputera.

• Dla komputerów Mac

Jeśli wolisz korzystać z komputera Mac, najlepszym narzędziem, którego możesz użyć, jest Cisdem Video Converter. Jest to znane jako wszechstronne narzędzie, które może pomóc w pobieraniu filmów z YouTube, a także z ponad 1000 stron internetowych. Może także kompresować filmy HD do formatu, którego potrzebujesz na Instagramie. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z konwertera wideo Cisdem, oto krótki przewodnik, który możesz wykonać.
Opublikuj wideo z YouTube na Instagramie

Krok 1: Śmiało, pobierz program i zainstaluj go na urządzeniu Mac.

Krok 2: Następnie kliknij interfejs Pobierz, a następnie skopiuj i wklej adres URL filmu z YouTube do Cisdem Video Converter.

Krok 3: Następnie możesz przejść do edycji wideo, które zamierzasz opublikować na Instagramie. Musisz upewnić się, że spełniasz wszystkie wymagania publikować filmy z YouTube na Instagramie. Możesz go odnieść z powyższych wymagań, które wskazaliśmy.

Krok 4: Po edycji filmu możesz przejść dalej i po prostu wybrać format obsługiwany przez Instagram. MP4 to jeden format obsługiwany przez Instagram do udostępniania wideo.

Krok 5: Następnie, gdy skończysz, możesz przejść do przesłania filmu na urządzenie mobilne - niezależnie od tego, czy używasz urządzenia z Androidem, czy iOS.

Krok 6: Kiedy już będziesz mógł przesłać wideo do telefonu, możesz śmiało uruchomić aplikację Instagram na urządzeniu mobilnym.

Krok 7: Następnie z Instagrama, wybierz ikonę plusa, a następnie wybierz bibliotekę i wideo, które chcesz przesłać.

Krok 8: Po wybraniu filmu możesz przejść dalej i nacisnąć przycisk „Dalej”, a następnie wideo zostanie przesłane na konto na Instagramie.

• W przypadku komputera z systemem Windows

Teraz najlepszym narzędziem, którego możesz użyć, jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows, jest WinX YouTube Downloader. Wynika to z faktu, że WinX YouTube Downloader to narzędzie do pobierania YouTube stworzone na komputer z systemem Windows. To narzędzie pozwoli ci wtedy pobrać program do pobierania filmów z YouTube, przekonwertować go i opublikować na swoim koncie na Instagramie.

I żebyś mógł publikować filmy z YouTube na Instagramie Korzystając z komputera z systemem Windows i WinX, oto krótki przewodnik, który możesz wykonać.

Krok 1: Pobierz WinX YouTube Downloader na komputerze z systemem Windows, pobierając go i instalując.

Krok 2: Po zakończeniu przejdź do YouTube, a następnie skopiuj adres URL pożądanego filmu i wklej go w narzędziu WinX.

Krok 3: Następnie wybierz rozdzielczość, rozmiar i moc wyjściową filmu. Następnie kliknij przycisk OK.

Krok 4: Następnie przejdź do przycisku Pobierz, aby zapisać film na komputerze z systemem Windows.

Krok 5: Po zakończeniu przesłać wideo na urządzenie z Androidem lub iOS.

Krok 6: Po pomyślnym przesłaniu filmu, uruchom aplikację Instagram, a następnie kliknij ikonę Plus.

Krok 7: Następnie wybierz kartę Biblioteka, a następnie wybierz film do przesłania na Instagram.

Część 4: Jak publikować filmy z YouTube na Instagramie za pomocą narzędzi online za darmo

Jeśli szukasz narzędzia, za pomocą którego możesz publikować filmy z YouTube na Instagramie bez pobierania aplikacji na komputer, oto kilka bezpłatnych narzędzi online, z których możesz skorzystać.

1. Tube2gam

YouTube na Instagramie

Bezpłatne narzędzie online Tube2gram będzie mogło pobierać i jednocześnie konwertować filmy z YouTube'a i umieszczać je bezpośrednio na koncie na Instagramie oraz w innych portalach społecznościowych, które chcesz. Wszystko, co musisz zrobić, to:

Krok 1. W przeglądarce internetowej na urządzeniu przejdź do Tube2gram

Krok 2: Następnie wklej adres URL filmu z YouTube wklej go na Tube2gram.

Krok 3: Następnie po prostu wybierz Instagram, a następnie kliknij przycisk Rozpocznij pobieranie.

Krok 4: Następnie przejdź dalej i przeciągnij suwak, aby móc wybrać wideo, które chcesz mieć.

Krok 5: Następnie przejdź dalej i kliknij przycisk „Rozpocznij pobieranie”.

Krok 6: A kiedy już to zrobisz, przejdź do opcji Pobierz na komórkę, aby móc zapisać go na urządzeniu mobilnym.

Krok 7: Na koniec uruchom aplikację Instagram na telefonie i prześlij film z YouTube.

2. ClipConverter

Jest to także kolejne bezpłatne narzędzie online, z którego możesz skorzystać publikować filmy z YouTube na Instagramie. To narzędzie może w rzeczywistości obsługiwać eksportowanie filmów z YouTube i tworzenie plików MP3, MP4, AVI, 3GP, MOV, MKV i wielu innych. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z tego bezpłatnego narzędzia online, oto krótki przewodnik dla Ciebie.

Krok 1: Uruchom przeglądarkę internetową za pomocą komputera, a następnie przejdź do ClipConverter.

Krok 2: Następnie skopiuj adres URL filmu, który chcesz z YouTube, a następnie przekaż go i ustabilizuj.

Krok 3: Następnie wybierz rozdzielczość i wynik filmu.

Krok 4: Następnie przejdź do przycisku Pobierz, aby móc przechowywać wideo z YouTube na komputerze.

Krok 5: Po zakończeniu przejdź do pliku wideo na urządzenie iPhone lub Android.

Krok 6: Następnie w telefonie idź dalej i uruchom aplikację Instagram.

Krok 7: I wreszcie, po prostu opublikuj film z YouTube na Instagramie i postępuj zgodnie z wymaganiami wideo, które Instagram musi opublikować wideo z YouTube.

Część 5: Jak publikować filmy z YouTube na Instagram przy użyciu urządzenia z Androidem

Oprócz tego, że możesz używać swojego komputera do publikować filmy z YouTube na Instagramie, możesz również zrobić to samo za pomocą urządzenia z Androidem i opublikować je bezpośrednio na Instagramie. Wszystko, czego będziesz potrzebować, to narzędzie do pobierania filmów z YouTube na Androida i jesteś gotowy. I z tym oto najlepszy, którego możesz użyć.

• TubeMate

Youtube Ins

TubeMate jest uważany za najpopularniejszy program do pobierania filmów z YouTube przeznaczony dla użytkowników Androida. Dzięki temu możesz również używać tego do publikowania filmów z YouTube na Instagramie bezpośrednio za pomocą urządzenia z Androidem. Oto jak.

Krok 1: Przejdź do sklepu Google Play na urządzeniu z Androidem i pobierz i zainstaluj aplikację TubeMate.

Krok 2: Po zainstalowaniu TubeMate, otwórz go i poszukaj filmu, który chcesz pobrać z YouTube.

Krok 3: Gdy znajdziesz film, który chcesz, śmiało i po prostu skopiuj adres URL filmu.

Krok 4: Po skopiowaniu wklej adres URL w aplikacji TubeMate. W ten sposób na ekranie pojawi się zielony przycisk pobierania.

Krok 5: Stuknij w przycisk pobierania, a TubeMate rozpocznie skanowanie formatu wideo, który można pobrać.

Krok 6: Następnie wybierz format wideo, aby udostępnić go na Instagramie. W takim przypadku wybierz format MP4.

Krok 7: Po zakończeniu pobierania zostanie automatycznie zapisany na urządzeniu z Androidem. Dzięki temu możesz śmiało otworzyć swój Instagram i udostępnić zdjęcie, które pobrałeś.

Część 6: Jak publikować filmy z YouTube na Instagram przy użyciu urządzenia iPhone

Podobnie jak urządzenie z Androidem, istnieje również aplikacja, z której można po prostu korzystać na urządzeniu iPhone. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Przeglądarkę pobierania wideo na urządzenie iPhone i postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Krok 1: Śmiało i pobierz przeglądarkę pobierania wideo ze sklepu Apple App Store.

Krok 2: Po pobraniu i zainstalowaniu go na urządzeniu iPhone, otwórz aplikację.

Krok 3: Następnie w aplikacji otwórz YouTube i poszukaj odpowiedniego filmu.

Krok 4: Następnie pozwól na odtwarzanie wideo za pomocą aplikacji do czasu wyświetlenia wyskakującego komunikatu z napisem „Zapisz w pamięci”. Następnie kliknij tę wiadomość, a wideo zacznie się pobierać na urządzenie iPhone.

Krok 5: Po pobraniu wideo przejdź do karty Wideo, a następnie wybierz opcję „Zapisz w rolce z aparatu”.

Krok 6: Po zapisaniu otwórz aplikację Instagram, a następnie opublikuj wideo na swoim Instagramie.

Część 7: Wniosek

Publikowanie filmów z YouTube na Instagramie jest właściwie dość łatwe. Wszystko, czego potrzebujesz, to odpowiednie narzędzie i aplikacje, których potrzebujesz na dowolnym urządzeniu - na urządzeniu z systemem iOS, Android, Mac lub Windows.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo PowerMyMac

PowerMyMac

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 3.4 / 5 (na podstawie 7 oceny)

Logo PowerMyMac

PowerMyMac

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.