Kontakt

Jak publikować filmy z YouTube'a na Instagramie

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2019 r

Czy masz taką myśl, jeśli możesz publikować filmy z YouTube na Instagramie? Jeśli tak, a tak naprawdę nie wiesz jak to jest dla ciebie.

Instagram i YouTube są dwiema najpopularniejszymi platformami mediów społecznościowych, które istnieją obecnie i oba mają różne funkcje i różnią się sposobem działania. Możesz być tym zainteresowany publikować filmy z YouTube'a na Instagramie.

Część 1: Poznawanie platformCzęść 2: Jakie filmy wideo obsługuje InstagramCzęść 3: Jak publikować filmy z YouTube na Instagram przy użyciu najlepszej aplikacjiCzęść 4: Jak publikować filmy z YouTube na Instagramie za pomocą narzędzi online za darmoCzęść 5: Jak publikować filmy z YouTube na Instagram przy użyciu urządzenia z AndroidemCzęść 6: Jak publikować filmy z YouTube na Instagram przy użyciu urządzenia iPhoneCzęść 7: Wniosek

Część 1: Poznawanie platform

Czym jest Instagram?

Instagram

Instagram to popularna platforma do udostępniania zdjęć i wideo, która pozwala każdemu użytkownikowi publikować swoje zdjęcia online i udostępniać je znajomym. Jest to również znane jako własność Facebooka, który został uruchomiony w październiku 2010 roku. Możesz uzyskać do niego dostęp za pomocą urządzenia z Androidem lub iOS za pomocą aplikacji. Lub możesz uzyskać do niego dostęp na komputerze Mac i PC z systemem Windows, korzystając z ich strony internetowej.

Co to jest YouTube?

YouTube to popularna amerykańska witryna do udostępniania filmów, z której korzystają osoby, które uwielbiają publikować filmy, takie jak vlogi, samouczki, aktualizacje wiadomości i wiele innych. Za pośrednictwem YouTube ludzie mogą oglądać różnego rodzaju filmy lub filmy z całego świata.

Jednak pobieranie filmów z YouTube ograniczy Cię do tego, ponieważ stanowi to naruszenie ich praw autorskich. Ale wciąż jest kilka sposobów na publikowanie filmów z YouTube na Instagram z dowolnego urządzenia.

Część 2: Jakie filmy wideo obsługuje Instagram

Zanim przejdziesz dalej i zaczniesz publikowanie filmów na swoim koncie na Instagramie, tutaj są formaty i wymagania, które musisz mieć na swoim filmie, aby opublikować na swoim koncie na Instagramie.

  1. Długość wideo - powinna wynosić od 3 sekund do 60 sekund maks.
  2. Wymagany format wideo - MOV i MP4. Jeśli Twoje wideo nie jest zakodowane w H.264, możesz skorzystać z konwertera wideo Instagram, aby móc przekonwertować wideo, które chcesz, i przekształcić je w format wideo Instagram.
  3. Rozdzielczość wideo - 1920 x 1080 to maksymalna rozdzielczość.
  4. Wymiar - maksymalny wymiar to 1080px.
  5. Szybkość klatek - może wynosić 30 klatek na sekundę i mniej
  6. Długość odtwarzania - maksymalne odtwarzanie 60 sekund.
  7. Limit wielkości pliku - wideo powinno mieć maksymalnie 15 MB. Jeśli jednak masz plik większy niż 15 MB, możesz skompresować wideo przed umieszczeniem go na Instagramie.

Takie są wymagania dotyczące filmów, które można umieszczać z YouTube na Instagram.

Część 3: Jak publikować filmy z YouTube na Instagram przy użyciu najlepszej aplikacji

Najlepszy sposób, aby móc publikować dowolne filmy z YouTube na Instagramie polega na użyciu narzędzia, które pozwoli ci pobrać i przekonwertować swoje filmy z YouTube, abyś mógł je udostępnić na swoim Instagramie. Dzięki temu większość użytkowników wolałaby swoje komputery - Mac lub Windows.

Oto najlepsze narzędzie, którego możesz użyć w zależności od komputera.

• Dla komputerów Mac

Jeśli wolisz korzystać z komputera Mac, najlepszym narzędziem, którego możesz użyć, jest Cisdem Video Converter. Jest to znane jako wszechstronne narzędzie, które może pomóc w pobieraniu filmów z YouTube, a także z ponad 1000 stron internetowych. Może także kompresować filmy HD do formatu, którego potrzebujesz na Instagramie. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z konwertera wideo Cisdem, oto krótki przewodnik, który możesz wykonać.
Opublikuj wideo z YouTube na Instagramie

Krok 1: Śmiało, pobierz program i zainstaluj go na urządzeniu Mac.

Krok 2: Następnie kliknij interfejs Pobierz, a następnie skopiuj i wklej adres URL filmu z YouTube do Cisdem Video Converter.

Krok 3: Następnie możesz przejść do edycji wideo, które zamierzasz opublikować na Instagramie. Musisz upewnić się, że spełniasz wszystkie wymagania publikować filmy z YouTube na Instagramie. Możesz go odnieść z powyższych wymagań, które wskazaliśmy.

Krok 4: Po edycji filmu możesz przejść dalej i po prostu wybrać format obsługiwany przez Instagram. MP4 to jeden format obsługiwany przez Instagram do udostępniania wideo.

Krok 5: Następnie, gdy skończysz, możesz przejść do przesłania filmu na urządzenie mobilne - niezależnie od tego, czy używasz urządzenia z Androidem, czy iOS.

Krok 6: Kiedy już będziesz mógł przesłać wideo do telefonu, możesz śmiało uruchomić aplikację Instagram na urządzeniu mobilnym.

Krok 7: Następnie z Instagrama, wybierz ikonę plusa, a następnie wybierz bibliotekę i wideo, które chcesz przesłać.

Krok 8: Po wybraniu filmu możesz przejść dalej i nacisnąć przycisk „Dalej”, a następnie wideo zostanie przesłane na konto na Instagramie.

• W przypadku komputera z systemem Windows

Teraz najlepszym narzędziem, którego możesz użyć, jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows, jest WinX YouTube Downloader. Wynika to z faktu, że WinX YouTube Downloader to narzędzie do pobierania YouTube stworzone na komputer z systemem Windows. To narzędzie pozwoli ci wtedy pobrać program do pobierania filmów z YouTube, przekonwertować go i opublikować na swoim koncie na Instagramie.

I żebyś mógł publikować filmy z YouTube na Instagramie Korzystając z komputera z systemem Windows i WinX, oto krótki przewodnik, który możesz wykonać.

Krok 1: Pobierz WinX YouTube Downloader na komputerze z systemem Windows, pobierając go i instalując.

Krok 2: Po zakończeniu przejdź do YouTube, a następnie skopiuj adres URL pożądanego filmu i wklej go w narzędziu WinX.

Krok 3: Następnie wybierz rozdzielczość, rozmiar i moc wyjściową filmu. Następnie kliknij przycisk OK.

Krok 4: Następnie przejdź do przycisku Pobierz, aby zapisać film na komputerze z systemem Windows.

Krok 5: Po zakończeniu przesłać wideo na urządzenie z Androidem lub iOS.

Krok 6: Po pomyślnym przesłaniu filmu, uruchom aplikację Instagram, a następnie kliknij ikonę Plus.

Krok 7: Następnie wybierz kartę Biblioteka, a następnie wybierz film do przesłania na Instagram.

Część 4: Jak publikować filmy z YouTube na Instagramie za pomocą narzędzi online za darmo

Jeśli szukasz narzędzia, za pomocą którego możesz publikować filmy z YouTube na Instagramie bez pobierania aplikacji na komputer, oto kilka bezpłatnych narzędzi online, z których możesz skorzystać.

1. Tube2gam

YouTube na Instagramie

Bezpłatne narzędzie online Tube2gram będzie mogło pobierać i jednocześnie konwertować filmy z YouTube'a i umieszczać je bezpośrednio na koncie na Instagramie oraz w innych portalach społecznościowych, które chcesz. Wszystko, co musisz zrobić, to:

Krok 1. W przeglądarce internetowej na urządzeniu przejdź do Tube2gram

Krok 2: Następnie wklej adres URL filmu z YouTube wklej go na Tube2gram.

Krok 3: Następnie po prostu wybierz Instagram, a następnie kliknij przycisk Rozpocznij pobieranie.

Krok 4: Następnie przejdź dalej i przeciągnij suwak, aby móc wybrać wideo, które chcesz mieć.

Krok 5: Następnie przejdź dalej i kliknij przycisk „Rozpocznij pobieranie”.

Krok 6: A kiedy już to zrobisz, przejdź do opcji Pobierz na komórkę, aby móc zapisać go na urządzeniu mobilnym.

Krok 7: Na koniec uruchom aplikację Instagram na telefonie i prześlij film z YouTube.

2. ClipConverter

Jest to także kolejne bezpłatne narzędzie online, z którego możesz skorzystać publikować filmy z YouTube na Instagramie. To narzędzie może w rzeczywistości obsługiwać eksportowanie filmów z YouTube i tworzenie plików MP3, MP4, AVI, 3GP, MOV, MKV i wielu innych. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z tego bezpłatnego narzędzia online, oto krótki przewodnik dla Ciebie.

Krok 1: Uruchom przeglądarkę internetową za pomocą komputera, a następnie przejdź do ClipConverter.

Krok 2: Następnie skopiuj adres URL filmu, który chcesz z YouTube, a następnie przekaż go i ustabilizuj.

Krok 3: Następnie wybierz rozdzielczość i wynik filmu.

Krok 4: Następnie przejdź do przycisku Pobierz, aby móc przechowywać wideo z YouTube na komputerze.

Krok 5: Po zakończeniu przejdź do pliku wideo na urządzenie iPhone lub Android.

Krok 6: Następnie w telefonie idź dalej i uruchom aplikację Instagram.

Krok 7: I wreszcie, po prostu opublikuj film z YouTube na Instagramie i postępuj zgodnie z wymaganiami wideo, które Instagram musi opublikować wideo z YouTube.

Część 5: Jak publikować filmy z YouTube na Instagram przy użyciu urządzenia z Androidem

Oprócz tego, że możesz używać swojego komputera do publikować filmy z YouTube na Instagramie, możesz również zrobić to samo za pomocą urządzenia z Androidem i opublikować je bezpośrednio na Instagramie. Wszystko, czego będziesz potrzebować, to narzędzie do pobierania filmów z YouTube na Androida i jesteś gotowy. I z tym oto najlepszy, którego możesz użyć.

• TubeMate

Youtube Ins

TubeMate jest uważany za najpopularniejszy program do pobierania filmów z YouTube przeznaczony dla użytkowników Androida. Dzięki temu możesz również używać tego do publikowania filmów z YouTube na Instagramie bezpośrednio za pomocą urządzenia z Androidem. Oto jak.

Krok 1: Przejdź do sklepu Google Play na urządzeniu z Androidem i pobierz i zainstaluj aplikację TubeMate.

Krok 2: Po zainstalowaniu TubeMate, otwórz go i poszukaj filmu, który chcesz pobrać z YouTube.

Krok 3: Gdy znajdziesz film, który chcesz, śmiało i po prostu skopiuj adres URL filmu.

Krok 4: Po skopiowaniu wklej adres URL w aplikacji TubeMate. W ten sposób na ekranie pojawi się zielony przycisk pobierania.

Krok 5: Stuknij w przycisk pobierania, a TubeMate rozpocznie skanowanie formatu wideo, który można pobrać.

Krok 6: Następnie wybierz format wideo, aby udostępnić go na Instagramie. W takim przypadku wybierz format MP4.

Krok 7: Po zakończeniu pobierania zostanie automatycznie zapisany na urządzeniu z Androidem. Dzięki temu możesz śmiało otworzyć swój Instagram i udostępnić zdjęcie, które pobrałeś.

Część 6: Jak publikować filmy z YouTube na Instagram przy użyciu urządzenia iPhone

Podobnie jak urządzenie z Androidem, istnieje również aplikacja, z której można po prostu korzystać na urządzeniu iPhone. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Przeglądarkę pobierania wideo na urządzenie iPhone i postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Krok 1: Śmiało i pobierz przeglądarkę pobierania wideo ze sklepu Apple App Store.

Krok 2: Po pobraniu i zainstalowaniu go na urządzeniu iPhone, otwórz aplikację.

Krok 3: Następnie w aplikacji otwórz YouTube i poszukaj odpowiedniego filmu.

Krok 4: Następnie pozwól na odtwarzanie wideo za pomocą aplikacji do czasu wyświetlenia wyskakującego komunikatu z napisem „Zapisz w pamięci”. Następnie kliknij tę wiadomość, a wideo zacznie się pobierać na urządzenie iPhone.

Krok 5: Po pobraniu wideo przejdź do karty Wideo, a następnie wybierz opcję „Zapisz w rolce z aparatu”.

Krok 6: Po zapisaniu otwórz aplikację Instagram, a następnie opublikuj wideo na swoim Instagramie.

Część 7: Wniosek

Publikowanie filmów z YouTube na Instagramie jest właściwie dość łatwe. Wszystko, czego potrzebujesz, to odpowiednie narzędzie i aplikacje, których potrzebujesz na dowolnym urządzeniu - na urządzeniu z systemem iOS, Android, Mac lub Windows.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo PowerMyMac

PowerMyMac

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 3.4 / 5 (na podstawie 7 oceny)

Logo PowerMyMac

PowerMyMac

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.