Kontakt

Przewodnik po rootowaniu: Jak zrootować urządzenie z Androidem za pomocą Kingo Root

Przez Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 14 listopada 2019

Część 1. Co to jest rootowanie na Androidzie i dlaczego chcemy rootować?Część 2. Środki ostrożności przed zrootowaniem AndroidaCzęść 3: Jak zrootować urządzenie z Androidem za pomocą Kingo Root

Część 1. Co to jest rootowanie na Androidzie i dlaczego chcemy rootować?

Większość użytkowników Androida denerwuje te domyślne aplikacje systemowe, które tak naprawdę nie są używane, ale nie można ich usunąć, ponieważ jeśli tak, system operacyjny Android nie będzie działał płynnie i może powodować zakłócenia. Rootowanie to proces, który umożliwia użytkownikom dostęp do głównego kodu oprogramowania systemu operacyjnego urządzenia i pozwala modyfikować lub zmieniać coś w zależności od tego, czego chcesz i jak chcesz, aby aplikacja telefonu działała dla Ciebie. Można śmiało powiedzieć, że jest to Android odpowiadający jailbreakowi Apple. Po zrootowaniu nie możesz swobodnie instalować aplikacji, które Twoim zdaniem poprawią wrażenia z korzystania z urządzeń mobilnych. W końcu tego właśnie chcieliśmy, aby jak najlepiej wykorzystać to, co mamy.

Część 2. Środki ostrożności przed zrootowaniem Androida

Uwaga: Rootowanie telefonu z systemem Android nie gwarantuje sukcesu 100% i jest bezpieczne, dlatego należy podjąć następujące środki ostrożności przed zrootowaniem telefonu z systemem Android.

Wykonaj kopię zapasową telefonu z Androidem

Na wszelki wypadek lepiej wykonać kopię zapasową wiadomości, kontaktów, zdjęć itp. Na Androida

Wystarczająca żywotność baterii

Upewnij się, że na urządzeniach z Androidem pozostało co najmniej 60% baterii. Albo twoje urządzenie może stać się cegłą, jeśli nie ukończysz go.

Wybierz oprogramowanie do rootowania

Znajdź zewnętrzne narzędzie do rootowania, które zapewnia mniej i łatwiejsze kroki z wyższym wskaźnikiem sukcesu bez ograniczeń. Tutaj polecamy Kingo Root.

Kingo Root

Część 3: Jak zrootować urządzenie z Androidem za pomocą Kingo Root

Uwaga: Nie możesz zrootować swojego telefonu z Androidem na komputerze Mac. Jeśli jednak chcesz zrootować swój telefon z Androidem, a następnie skorzystać z naszego oprogramowania - FoneDog Android Data Recovery dla wersji Mac, możesz bezpośrednio zrootować na telefonie z Androidem za pomocą poniższej metody.

Krok 1. Podłącz swój telefon z Androidem do systemu Windows

Pobierz i zainstaluj Kingo Root na komputerze z systemem Windows. Uruchom program. Następnie podłącz telefon z Androidem do komputera kablem USB. Upewnij się, że Twój telefon z Androidem ma włączony debugowanie USB.

Urządzenie Kingo Root Connect

Krok 2. Zrootuj urządzenie z Androidem za pomocą Kingo Root

Po wykryciu telefonu zostanie wyświetlone przypomnienie o zrootowaniu telefonu. Kliknij "Korzeń”, aby umożliwić programowi zrootowanie telefonu. Musisz tylko poczekać, aż proces się zakończy

Kingo Root Rozpocznij rootowanie

Uwaga:

Czy rootowanie jest bezpieczne? To najczęściej zadawane pytania przez zainteresowanych użytkowników. Android korzeń działa jak administrator i strażnik urządzenia, więc gdy ta warstwa zabezpieczeń zostanie naruszona, istnieje kilka zagrożeń, które mogą wpłynąć na Twój telefon z Androidem. Jak wspomniano powyżej, pamiętaj, aby mieć wszystkie niezbędne kopie zapasowe.

Jako otwarty system operacyjny Android uruchamia szeroką gamę mobilnych marek Androida i wersji systemu operacyjnego Android, wciąż nie znaleźliśmy programu, który jest w 100% kompatybilny z każdym telefonem z Androidem lub prowadzi do absolutnie udanego rootowania, szczególnie dla Androida 4.4 i później.
Zawsze pamiętaj o ćwiczeniu bezpieczeństwa i ochrony przed rootowaniem na urządzeniach z Androidem.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Cris2020-02-09 14:06:04

Chcę zrootować Huawei h1611 Android 6.0.1

obraz recenzenta

FoneDog2020-02-11 10:09:53

Możesz także spróbować https://www.fonedog.com/root/pingpong-root.html.

obraz recenzenta

joanna2019-09-26 05:47:45

muy bueno

obraz recenzenta

Deepak2019-06-12 06:58:15

Chcę zrootować moją Redmi Note 5, aby użyć oprogramowania do odzyskiwania Fonedog do odzyskania usuniętych zdjęć. Użyłem roota Kingo do zrootowania mojego urządzenia, ale nie powiodło się to po 100% za każdym razem

obraz recenzenta

FoneDog2019-06-13 10:13:13

Oto kolejny główny przewodnik: https://www.fonedog.com/root/pingpong-root.html.

obraz recenzenta

Bennu2019-06-06 19:26:54

L enracinement ne fonctionne pas

obraz recenzenta

FoneDog2019-06-26 07:59:39

Bonjour, veuillez réessayer avec les étapes ci-dessus ou vous pouvez également nous contacter via le Centre de support pour plus de solutions. Je vous remercie.

obraz recenzenta

BH2019-05-18 18:11:41

rootowanie nie działa

obraz recenzenta

FoneDog2019-06-26 07:56:46

Witaj, spróbuj jeszcze raz, wykonując powyższe kroki. Możesz też skontaktować się z nami za pośrednictwem Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać więcej rozwiązań. Dziękuję Ci.

obraz recenzenta

aatish bhalaik2019-03-17 17:06:41

DOBRY

obraz recenzenta

FoneDog2019-06-26 07:55:20

Dziękuję za Twoje wsparcie!

obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.4 / 5 (na podstawie 100 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.