Kontakt

Jak zrobić dzwonek na iPhone'a i Androida?

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2019 r

Czy kiedykolwiek odkryłeś, że dzwonek na telefonie iPhone i systemie Android jest ograniczony? Czy chcesz użyć innego rodzaju muzyki jako dzwonka, czy chcesz dostosować swój własny, niepowtarzalny dzwonek? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie napisany.

Post zawiera kompletny przewodnik na temat tego, jak to zrobić zrób dzwonek na iPhonie i Androidzie. Bez względu na to, jakiego telefonu używasz, możesz zapoznać się z metodami ustawiania własnego dzwonka w tym artykule. No to ruszamy!

Część 1: Ustawianie dzwonka na iPada / iPhone'aCzęść 2: Tworzenie dzwonka na AndroidaCzęść 3: Wniosek

Ludzie również czytająJak zrobić dzwonki na AndroidaJak zmienić dźwięk powiadomienia z Facebooka na telefonie z Androidem?Głośnik iPhone'a nie działa, tutaj znajdziesz pełne rozwiązanie!

Część 1: Ustawianie dzwonka na iPada / iPhone'a

Jeśli używasz iPada lub iPhone'a, musisz mieć iTunes w systemie. iTunes to aplikacja muzyczna dla użytkowników iPhone'ów, która umożliwia słuchanie różnych rodzajów muzyki. Użytkownicy mogą łatwo pobierać dowolne utwory muzyczne z iTunes. Mogą pobierać utwory w formacie mp4 do iTunes i te utwory będą automatycznie zapisywane na swoich urządzeniach.

Jak więc stworzyć muzykę, którą lubisz na swój dzwonek? Oto konkretne kroki dla Ciebie.Dzwonek Iphone

Krok 01: Odblokuj iPada / iPhone'a i kliknij Ustawienia

Przede wszystkim musisz odblokuj iPada lub iPhone'a i otwarty Oprawa przed ustawieniem własnego dzwonka.Ustawienia iPhone'a

Krok 02: Wybierz Dźwięk / Dźwięki i dotyk

Następnie wybierz Dźwięk na iPadzie lub wybierz Dźwięki i haptycy w twoim iPhonie. W sekcji Sounds & Haptics możesz zobaczyć takie opcje jak Dzwonek, dźwięk tekstu, dźwięk nowej poczty i tak dalej. Możesz dotknąć jednego z nich, aby ustawić dzwonek. Istnieje kilka dzwonków, które już istniały w systemie. Zależy to od wybrania jednego jako dzwonka lub wykonania niestandardowego dzwonka.Dźwięki i dotykowe

Krok 03: Wybierz jeden dzwonek

Po otwarciu Sounds & Haptics możesz zobaczyć pobrany dzwonek u góry strony telefonu. Pod spersonalizowanym dzwonkiem czekają na Ciebie standardowe dzwonki. Teraz możesz wybrać jedną muzykę i ustawić ją jako specjalny dzwonek.

Oprócz tego możesz także ustawić określony dzwonek lub dźwięk tekstu dla jednego konkretnego znajomego w twoim Kontakt. Oto prosty przewodnik, w jaki sposób ustawić dzwonek dla jednej osoby. Na początek musisz wyszukać osobę w Kontaktach telefonu. Następnie możesz dotknąć przycisku Edytuj, który znajduje się w prawym górnym rogu telefonu. Następnie kliknij Dzwonek lub dotknij opcji Ton tekstu i wybierz jedną muzykę dla tej osoby.Dzwonek połączenia przychodzącego

Część 2: Tworzenie dzwonka na Androida

Metody ustawiania dzwonka dla Androida są tak proste, jak w przypadku iPada / iPhone'a. Jeśli zapoznałeś się z powyższymi krokami i w pełni je zrozumiałeś, kolejne kroki będą również łatwe do zrozumienia. Kroki dla Androida są znacznie łatwiejsze i nie będą cię kosztować dużo czasu.

Krok 01: Odblokuj swój telefon z Androidem i wybierz Ustawienia

Najpierw należy otworzyć telefon z Androidem. Następnie musisz znaleźć Oprawa i otwórz to.Ustawienia Androida

Krok 02: Wybierz dźwięki i wibracje

W Ustawieniach jest Dźwięki i wibracje. To trochę jak Sounds & Haptics na iPadzie i iPhonie. Możesz go po prostu kliknąć, a następnie znaleźć różne opcje ustawienia dzwonka.

Krok 03: Kliknij dzwonek

Wśród tych różnych opcji dzwonek jest tym, co musisz wybrać, aby ustawić dzwonek w telefonie.Dźwięki i wibracje

Krok 04: Ustaw dzwonek

W prawym górnym rogu tej strony możesz zobaczyć słowo w jego dużej formie, czyli „DODAJ”. Następnie musisz go kliknąć, aby wybrać żądaną muzykę. Po wykonaniu wszystkich tych czynności możesz zobaczyć przycisk „gotowy”, A następnie dotknij go. Tutaj pomyślnie skonfigurowałeś własny dzwonek.

Część 3: Wniosek

Nie ma nikogo, kto nie chciałby mieć specjalnego dzwonka. Zadziwiające jest samodzielne wykonanie dzwonka na telefonie iPhone lub urządzeniu z Androidem. W tym poście przedstawiono szczegółowe kroki ustawiania dzwonka dla iPada / iPhone'a i Androida. Gdy się o tym dowiesz, możesz zacząć tworzyć niestandardowy dzwonek. Nie marnuj czasu, zróbmy to teraz!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo iOS Toolkit

iOS Toolkit

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 77 oceny)

Logo iOS Toolkit

iOS Toolkit

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.