Kontakt

Jak wykonać odzyskiwanie danych z karty SD dla Androida

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 12 lutego 2020 r

„Nauczyłem się bolesnego błędu, gdy straciłem wszystkie zdjęcia z karty SD telefonu. Nie wiem, co się stało, ale muszę wiedzieć, czy coś takiego istnieje Odzyskiwanie danych z karty SD dla Android że mogę jak najszybciej użyć. Dzięki!"

Każdego dnia liczba osób, które doświadczają utraty danych, stale rośnie. Najczęstszą przyczyną były zdarzenia inicjowane przez użytkownika. Zaufaj mi, kiedy powiem, że nie jesteś sam w tej sprawie.

Wraz z pojawieniem się wielu smartfonów dzisiaj Android pozostaje najlepszym systemem operacyjnym i nie można zaprzeczyć, że utrata danych nie jest możliwa. Większość naszych zdjęć, filmów i innych cennych plików jest przechowywanych na karcie SD.

Podobnie jak w przypadku naszego nadawcy utrata danych jest realna, a odzyskiwanie danych jest bardzo możliwe. Dzisiaj zagłębimy się w proces wykonywania Odzyskiwanie danych z karty SD dla Android urządzeń.

Część 1. Bardzo zalecana metoda odzyskiwania danych z karty SD dla AndroidaCzęść 2. Dodatkowe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów z kartami SDCzęść 3. streszczenie

Część 1. Bardzo zalecana metoda odzyskiwania danych z karty SD dla Androida

Najszybsza droga do każdego Odzyskiwanie danych z karty SD dla Androida jest za pomocą Odzyskiwanie danych FoneDog oprogramowanie. Ten program do odzyskiwania oferuje potężne zasoby w odzyskiwaniu wszystkich typów plików z dowolnego systemu plików i urządzeń, w tym z karty SD.

Jest wyposażony w świetne funkcje dla:

 • Odzyskiwanie karty SD
 • Usunięte pliki
 • Twardy dysk
 • przegroda
 • Pamiec przenosna
 • A nawet na zawieszonych komputerach z systemem Windows lub Mac

Odzyskiwanie danych Odzyskaj usunięte zdjęcia, dokumenty, pliki audio i inne pliki. Odzyskaj usunięte dane z komputera (w tym Kosza) i dysków twardych. Odzyskaj dane o stratach spowodowane wypadkiem na dysku, awarią systemu operacyjnego i innymi przyczynami. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog

Odzyskiwanie danych FoneDog jest wysoce zalecane przez wielu użytkowników, ponieważ jest to:

 • Bezpieczny w użyciu
 • Wygodny
 • Łatwy w obsłudze
 • 100% bezpieczeństwa
 • Selektywne odzyskiwanie
 • I obsługuje podgląd plików

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to pobrać i zainstalować ten program, a następnie wykonaj następujące pomocne kroki:

Krok 1. Podłącz kartę SD do komputera i uruchom FoneDog Data Recovery

Podłącz kartę SD do komputera, a następnie uruchom program. W menu głównym wybierz typ plików, które chcesz odzyskać, i wybierz dysk lub dysk dla karty SD.

W razie potrzeby możesz wybrać wiele typów danych, a następnie kliknij przycisk Skanuj w prawym dolnym rogu, aby przejść do następnego ekranu.
Podłącz kartę SD do komputera i uruchom odzyskiwanie danych FoneDog

Krok 2. Zeskanuj kartę SD w celu odzyskania

Zostaniesz poproszony o wybranie rodzaju skanowania, którego chcesz użyć Odzyskiwanie danych z karty SD dla Androida. Dostępne są dwa rodzaje trybu skanowania: Szybkie skanowanie i Głębokie skanowanie. Pierwsza opcja przyniesie szybsze wyniki, podczas gdy druga opcja zajmie trochę czasu, ale z dogłębnymi wynikami.
Zeskanuj kartę SD w celu odzyskania

Krok 3. Przejrzyj pliki i zaznacz do odzyskania

Gdy oprogramowanie zakończy proces skanowania, wszystkie pliki pobrane z karty SD zostaną wyświetlone na ekranie. Pliki te zostaną wyświetlone według kategorii, w której można wyświetlić podgląd każdego pliku w celu weryfikacji.

Masz możliwość wybrania wszystkich plików lub możesz po prostu zaznaczyć te ważne do selektywnego odzyskiwania.
Przeglądaj pliki i zaznacz do odzyskania

Krok 4. Pobierz i zapisz odzyskane pliki z karty SD

Po zaznaczeniu plików, które należy odzyskać z karty SD, kliknij przycisk Odzyskaj poniżej, aby zapisać je na komputerze.

Możesz ustawić nowe miejsce docelowe pliku zgodnie z własnym wyborem.

Odzyskiwanie danych FoneDog nie ogranicza się tylko do pobierania plików z niektórych urządzeń. Jeśli w przyszłości wystąpi kolejna utrata danych, powiedzmy; komputer lub dysk USB, wtedy znasz wiertło!

Część 2. Dodatkowe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów z kartami SD

Zwykle użytkownicy mają dziwne problemy z kartami SD podczas korzystania ze smartfonów. Przez większość czasu po prostu wzruszasz ramionami i nie przejmujesz się tym, dopóki nie będzie za późno.

Nie czekaj, aż ten moment wydarzy się na twoim urządzeniu; możesz łatwo rozwiązać drobne problemy z kartą SD, sprawdzając te wskazówki!

Wskazówka 1. Co zrobić, gdy karta SD jest uszkodzona?

Podstawowym sposobem przesyłania danych z systemu Android jest podłączenie telefonu do komputera i przeniesienie plików lub można podłączyć kartę SD, aby wykonać ten sam proces. W pewnym momencie komputer wyświetlił błąd, który Karta SD jest uszkodzona. Co byś zrobił?

Oto szybkie poprawki:

 1. Odłącz kartę SD od komputera. Jeśli błąd pojawił się na telefonie z Androidem, po prostu uruchom ponownie urządzenie.
 2. Sprawdź kartę SD pod kątem zarysowań i uszkodzeń.
 3. Umieść go z powrotem i sprawdź, czy błąd nadal występuje.
 4. Jeśli tak, możesz podłączyć go do komputera i skanować w poszukiwaniu wirusów lub ataków złośliwego oprogramowania
 5. Wreszcie, jeśli problem nadal występuje, sformatuj kartę SD, ale najpierw wykonaj odzyskiwanie danych za pomocą Odzyskiwanie danych FoneDog

Co zrobić, gdy karta SD jest uszkodzona?

Wskazówka 2. Nie wykryto karty SD w systemie Android

Być może są to najczęstsze drobne problemy, które napotykamy. Zwykle karta SD nie jest wykrywana z różnych powodów, np. Może nie być wyrównana ze złączami itp.

Oto, co możesz zrobić:

 1. Wyłącz telefon z Androidem i wyjmij kartę SD
 2. Ponownie sprawdź, czy nie ma fizycznych uszkodzeń lub zarysowań
 3. Ponownie włóż kartę SD i włącz telefon

Wskazówka 3. Niewystarczające miejsce na karcie SD

Możliwe, że zrobiłeś wiele zdjęć i filmów, na których Twoja karta SD nie może już pomieścić niektórych. Możesz łatwo przenieść je na inne urządzenie, takie jak dysk zewnętrzny lub komputer.

Oto inny sposób na usunięcie tego komunikatu:

 1. Usuń stare zdjęcia i filmy
 2. Wyczyść pamięć podręczną i dane
 3. Sformatuj kartę SD. Ponownie, dla bezpieczeństwa plików, wykonaj transfer danych przed sformatowaniem karty SD.

Odzyskiwanie danych Odzyskaj usunięte zdjęcia, dokumenty, pliki audio i inne pliki. Odzyskaj usunięte dane z komputera (w tym Kosza) i dysków twardych. Odzyskaj dane o stratach spowodowane wypadkiem na dysku, awarią systemu operacyjnego i innymi przyczynami. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog

Część 3. streszczenie

Teraz, gdy nauczyłeś się najbezpieczniejszego i najbardziej zalecanego sposobu wykonywania Odzyskiwanie karty SD dla Androida, nie musisz się w ogóle martwić utratą danych.

Masz Odzyskiwanie danych FoneDog przydatne, gdy dojdzie do utraty danych. Oprócz odzyskiwania plików z karty SD nauczyłeś się również kilku wskazówek, jak rozwiązać drobne problemy z kartą SD.

Udostępnij to znajomym i współpracownikom, którzy mogą mieć teraz ten sam problem!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 65 oceny)

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.