Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

4 szybkie i łatwe sposoby odzyskiwania usuniętych tapet

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 13 stycznia 2020 r

Tapety to najszybsza konfiguracja do zmiany i często najbardziej zmodyfikowana preferencja w systemie operacyjnym, zarówno mobilnym, jak i stacjonarnym. Tapety to tylko zdjęcia znajdujące się w folderze w katalogu systemowym lub katalogu użytkownika. Tapety można usunąć przypadkowo, po czyszczeniu użytkownika lub przez sam system operacyjny po aktualizacji lub zaplanowanym czyszczeniu systemu.

Większość użytkowników trzyma się jednej tapety, ale inni ludzie często zmieniają tapety i mogą ponownie użyć wcześniej zastosowanej tapety. Problem polega na tym, że nie można już znaleźć tapety, którą użytkownik chce zastosować, ponieważ została usunięta. Cóż, nie martw się więcej, ponieważ jest kilka sposoby skutecznego odzyskiwania usuniętych tapet.

Rozwiązanie 1: Jak odzyskać usunięte tapety za pomocą odzyskiwania danychRozwiązanie 2: Jak odzyskać usunięte tapety z Kosza lub KoszaRozwiązanie 3: Jak odzyskać usunięte tapety z kopii zapasowej systemuRozwiązanie 4: Jak odzyskać usunięte tapety z pliku Poprzednie wersjeWnioski

Rozwiązanie 1: Jak odzyskać usunięte tapety za pomocą odzyskiwania danych

Korzystanie z niezawodnego i wydajnego oprogramowania do odzyskiwania danych jest najlepszą metodą odzyskiwania usuniętych ulubionych tapet. Najbardziej zalecanym oprogramowaniem do odzyskiwania danych zarówno dla systemu Windows, jak i macOS Odzyskiwanie danych FoneDog Oprogramowanie. FoneDog Data Recovery ma najlepszą funkcję do odzyskiwania nie tylko usuniętych tapet z komputera PC lub Mac, ale także innych rodzajów plików, takich jak pliki audio, wideo, zdjęcia, dokumenty, e-maile i inne. Może również odzyskać usunięte tapety z pamięci zewnętrznej telefonu. Dzięki temu możesz wykorzystać oprogramowanie FoneDog Data Recovery do odzyskiwania usuniętych tapet.

Odzyskiwanie danych Odzyskaj usunięte zdjęcia, dokumenty, pliki audio i inne pliki. Odzyskaj usunięte dane z komputera (w tym Kosza) i dysków twardych. Odzyskaj dane o stratach spowodowane wypadkiem na dysku, awarią systemu operacyjnego i innymi przyczynami. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog

Krok 1: Wybierz typ danych i lokalizację

Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania FoneDog Data Recovery w systemie Windows lub Mac uruchom program. Otworzy się ekran główny, na którym możesz uruchomić lub eksplorować inne oprogramowanie. Kliknij przycisk Start, aby otworzyć listę typów plików, które można odzyskać, a także wybierz lokalizację, z której oprogramowanie FoneDog Data Recovery będzie skanować w poszukiwaniu usuniętych plików. Wybierz Obraz jako jedyny typ pliku do skanowania i wyboru Dysk Windows (zwykle oznaczone jako DO:) i Kosz dla Windows lub Macintosh HD i śmieci dla MacOS jako lokalizacji do skanowania.
Wybierz typ danych i lokalizację

Krok 2: Rozpocznij proces skanowania

Po wybraniu typu pliku i lokalizacji do skanowania wystarczy kliknąć Skanowanie przycisk, aby zainicjować skanowanie usuniętych plików, które są typów obrazów, takich jak PNG, JPEG, GIF itp. i będzie zawierać usuniętą tapetę. Użycie procesu szybkiego skanowania spowoduje szybkie przejście przez wybraną ścieżkę, podczas gdy proces głębokiego skanowania dokładnie przeskanuje lokalizacje, co zajmie więcej czasu niż zwykły proces szybkiego skanowania. W trakcie procesu skanowania okno oprogramowania FoneDog Data Recovery wyświetli pliki do odzyskania w okienku podglądu po prawej stronie.
Rozpocznij proces skanowania

Krok 3: wyświetl podgląd tapety, którą można odzyskać

Po zakończeniu procesu skanowania możesz teraz wyświetlić podgląd wyników danych do odzyskania z prawego panelu okna programu. Możesz wybrać wiele plików do odzyskania, klikając pole wyboru przy każdym pliku, który chcesz odzyskać. Ponadto, aby wyszukiwanie określonej tapety było szybsze, możesz wprowadzić ścieżkę pliku lub nazwę pliku w polu Filtr pole tekstowe i kliknij przycisk filtru. Możesz także zmienić widok panelu podglądu, aby był w widoku miniatur, prostym widoku listy lub szczegółowym widoku listy. Możesz również zapisać bieżące wyniki wyszukiwania, aby odzyskać te tapety w późniejszym czasie.
Podgląd Tapety do odzyskania

Krok 4: Odzyskaj Usuń tapetę

Po wybraniu tapet, które chcesz odzyskać, możesz po prostu kliknąć wyzdrowieć przycisk, aby rozpocząć odzyskiwanie danych FoneDog odzyskać usunięte zdjęcia(tapety).

Rozwiązanie 2: Jak odzyskać usunięte tapety z Kosza lub Kosza

Pliki usunięte przez użytkownika można łatwo przywrócić, otwierając Kosz (dla systemu Windows) lub Kosz (dla systemu macOS). Zasadniczo system nie usuwa bezpośrednio plików, gdy użytkownik usuwa plik z katalogu, najpierw przesyła plik do katalogu tymczasowego dla usuniętych plików, zanim będzie można go trwale usunąć. Aby odzyskać usunięte tapety z Kosza lub Kosza:

  1. Po prostu otwórz te katalogi w Eksploratorze Windows lub MacOS Finder.
  2. Wyszukaj tapetę do przywrócenia.
  3. Kliknij go prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz przywracać plik z menu.

Problem polega na tym, że Kosz lub Kosz zostały całkowicie opróżnione, co oznacza, że ​​pliki zostały całkowicie usunięte z systemu. W takim przypadku możesz użyć oprogramowania FoneDog Data Recovery, aby wybrać Kosz lub Kosz jako lokalizację wyszukiwania usuniętych plików.

Rozwiązanie 3: Jak odzyskać usunięte tapety z kopii zapasowej systemu

Za każdym razem, gdy system Windows jest aktualizowany do wersji głównej, zmienia się wiele konfiguracji, w tym tapety. Możesz znaleźć windows.old folder na dysku systemu Windows po ważnej aktualizacji systemu Windows, można tu znaleźć stare programy i konfiguracje, a także plik tapety, który został ustawiony przed aktualizacją. Możesz przywrócić usuniętą tapetę, po prostu przeglądając w Eksploratorze Windows C: //Windows.old/Windows/Wallpapers znaleźć tapetę.

Rozwiązanie 4: Jak odzyskać usunięte tapety z pliku Poprzednie wersje

System Windows ma własny system historii plików, który umożliwia przywracanie poprzednich wersji plików w przypadku modyfikacji lub usunięcia. Aby odzyskać usuniętą tapetę przy użyciu jej poprzedniej wersji:

  1. Wystarczy przejść do folderu, w którym wcześniej znajdowała się tapeta.
  2. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy ten folder.
  3. Wybierz kartę Poprzednie wersje do okna właściwości.

Na tej karcie możesz wybrać datę wersji, od której system utworzył kopię pliku.

Odzyskiwanie danych Odzyskaj usunięte zdjęcia, dokumenty, pliki audio i inne pliki. Odzyskaj usunięte dane z komputera (w tym Kosza) i dysków twardych. Odzyskaj dane o stratach spowodowane wypadkiem na dysku, awarią systemu operacyjnego i innymi przyczynami. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog

Wnioski

Odzyskiwanie usuniętych tapet jest teraz bardzo szybkie i łatwe. Istnieje wiele sposobów na odzyskanie usuniętych tapet. Już nigdy nie będziesz się martwić, jeśli utracisz ulubioną tapetę lub chcesz przywrócić poprzednio zastosowaną.

Jeśli chcesz najlepszy i najszybszy sposób na odzyskanie usuniętej tapety, możesz po prostu użyć oprogramowania FoneDog Data Recovery do wyszukiwania i odzyskiwania tapety. Jest szybki, łatwy w użyciu i niezawodny w odzyskiwaniu usuniętych danych, nie tylko tapet, ale także innych rodzajów multimediów, które zostały wcześniej usunięte. Możesz również odzyskać usunięte wiadomości e-mail, dokumenty i pliki bazy danych za pomocą oprogramowania FoneDog Data Recovery, dzięki czemu jest to wszechstronne oprogramowanie do odzyskiwania danych, nie tylko ograniczone do tapet.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 59 oceny)

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.