Kontakt

Podręcznik użytkownika odzyskiwania systemu iOS.

Jak korzystać z odzyskiwania systemu iOS, aby rozwiązać problemy z iOS?

Przewodnik wideo: Obejrzyj przewodnik wideo dotyczący odzyskiwania systemu iOS

Metoda 1: Jak korzystać z odzyskiwania systemu iOS

Krok 1: Uruchomiono odzyskiwanie systemu i wybierz opcję.

Po uruchomieniu lub uruchomieniu FoneDog, w interfejsie zestawu narzędzi wybierz na początku opcję „Odzyskiwanie systemu iOS”. Następnie podłącz iPhone'a / iPada do komputera za pomocą kabla USB. Sprawdź prawdopodobnie brukowane powody i kliknij przycisk „Start”. Później wybierzesz tryb naprawy.

Wybierz Odzyskiwanie systemu iOS

Krok 2: Potwierdź pobranie oprogramowania układowego.

Aby FoneDog mógł naprawić nieprawidłowości w systemie operacyjnym, zostaniesz poproszony o pobranie oprogramowania i jest to konieczne. FoneDog zapewni najnowszą wersję iOS do pobrania.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk „Pobierz” jednej wersji iOS na komputer i poczekać, aż zakończy się pobieranie.

Pobierz wersję na iOS

Krok 3: Automatyczna naprawa.

Po zakończeniu pobierania FoneDog automatycznie rozpocznie naprawę systemu iOS, jeśli pobrana wersja systemu iOS pasuje do urządzeń z systemem iOS. Na tym etapie nie wolno używać urządzenia; jeśli to zrobisz, Twoje urządzenie może zostać uszkodzone.

Automatycznie napraw system iOS

Krok 4: Zaczekaj na zakończenie procesu.

Po zakończeniu naprawy FoneDog powiadomi Cię, że nie możesz odłączyć urządzenia w ten sposób. Zaczekaj, aż urządzenie zrestartuje się, aż będzie można je usunąć lub odłączyć.

Ukończono przywracanie systemu iOS

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.