Kontakt

Podręcznik użytkownika odzyskiwania danych iOS

Jak odzyskać usunięte dane z iPhone'a

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte dane z iPhone'a / iPada / iPoda

Metoda 1: Jak odzyskać usunięte dane z iPhone'a bezpośrednio.

Krok 1: Uruchom FoneDog - odzyskiwanie danych iOS i podłącz urządzenie iOS do komputera.

Pobierz i zainstaluj FoneDog - iOS Data Recovery. Uruchom oprogramowanie na komputerze i podłącz iDevice do komputera kablem USB. Następnie wybierz opcję „Odzyskaj z urządzenia iOS” z lewej karty i kliknij „Rozpocznij skanowanie”.

podłącz iPhone'a do komputera

Krok 2. Skanuj i wyświetl podgląd usuniętych danych.

Po kliknięciu przycisku „Rozpocznij skanowanie” program rozpocznie skanowanie telefonu iPhone, iPada lub iPoda touch w celu wyszukania utraconych plików. Proces skanowania może potrwać kilka minut, w zależności od liczby plików w iDevice.

Rozpocznij skanowanie iPhone'a

Krok 3. Odzyskaj usunięte dane z urządzenia z systemem iOS na komputer.

Możesz wybrać wszystkie dane lub tylko niektóre pliki, które chcesz przywrócić. Wybierz dane, a następnie kliknij przycisk „Odzyskaj”, a następnie wybierz ścieżkę do odzyskania danych. Program przywróci dane do komputera szybko i bezpiecznie.

Odzyskaj usunięte dane z iPhone'a

Metoda 2: Jak przywrócić utracone pliki z kopii zapasowej iTunes.

Krok 1. Wybierz opcję Kopia zapasowa iTunes i rozpocznij skanowanie danych.

Uruchom FoneDog - iOS Data Recovery na swoim komputerze. Wybierz opcję „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes”.

Oprogramowanie wykryje wszystkie pliki kopii zapasowej iTunes na tym komputerze i wyświetli je w oknie. Następnie wybierz ten, którego potrzebujesz, i kliknij „Rozpocznij skanowanie >>”, aby rozpocząć skanowanie plików kopii zapasowej iTunes.

Wybierz iTunes Backup

Krok 2. Wyświetl podgląd i przywróć usunięte pliki z kopii zapasowej iTunes.

Proces skanowania potrwa kilka minut, aby wyodrębnić wszystkie dane z pliku kopii zapasowej iTunes. Po zakończeniu wszystkie zeskanowane dane, w tym zdjęcia, kontakty, wiadomości są wyświetlane w kategoriach po lewej stronie.

Możesz przejrzeć je pojedynczo przed odzyskaniem. Następnie możesz selektywnie zaznaczyć i odzyskać wybrane pliki, klikając przycisk „Odzyskaj” u dołu.

Odzyskaj dane kopii zapasowej iTunes

Metoda 3: Jak odzyskać usunięte pliki z kopii zapasowej iCloud.

Krok 1. Wybierz opcję i zaloguj się w iCloud.

Uruchom FoneDog - iOS Data Recovery, wybierz tryb odzyskiwania „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud” na pulpicie nawigacyjnym.

Następnie zobaczysz interfejs logowania iCloud. Wprowadź swoje konto iCloud i hasło, aby się zalogować. FoneDog poważnie traktuje Twoją prywatność. To oprogramowanie nie przechowuje żadnych informacji o Twoim koncie, a Twoja prywatność będzie dobrze chroniona.

Zarejestruj iCloud

Krok 2. Wybierz typ pliku i pobierz kopię zapasową iCloud.

Po zalogowaniu się do iCloud program może znaleźć wszystkie pliki kopii zapasowych iCloud na Twoim koncie. Następnie możesz wybrać ten, w którym chcesz odzyskać dane, i kliknąć przycisk „Pobierz”.

Pobierz iCloud Backup

Krok 3. Wyświetl podgląd plików i przywróć na komputerze.

Proces skanowania potrwa kilka minut. Po zakończeniu możesz wyświetlić podgląd prawie wszystkich danych w pliku kopii zapasowej iCloud, takich jak filmy, kontakty, wiadomości, zdjęcia, dzienniki połączeń i inne.

Możesz je sprawdzić jeden po drugim i zaznaczyć element, który chcesz odzyskać. Wystarczy kliknąć przycisk „Odzyskaj”, aby przywrócić dane do komputera.

Odzyskaj dane iCloud

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.