Kontakt

Często zadawane pytania dotyczące odzyskiwania danych FoneDog

Dostarczone są rozwiązania pozwalające rozwiązać problemy, które mogą wystąpić podczas korzystania z FoneDog Data Recovery.

Pytanie 1 Jak zainstalować odzyskiwanie danych FoneDog?

Q2 Jak odinstalować odzyskiwanie danych FoneDog?

Pytanie 3 Jak zarejestrować odzyskiwanie danych FoneDog?

Pytanie 4 Jak rozwiązać problem, że komputer nie wykrywa urządzenia wymiennego?

Jeśli wymienne dyski twarde nie zostaną wykryte przez komputer, zapoznaj się z: https://www.fonedog.com/data-recovery/external-hard-drive-not-showing-in-disk-management.html

Pytanie 5 Jak naprawić, gdy nie można otworzyć odzyskanych plików?

Zazwyczaj można bezpośrednio otwierać i przeglądać odzyskane dane za pomocą FoneDog Data Transfer. Dane są w oryginalnym rozmiarze. Może się jednak zdarzyć wypadek i nie można otworzyć plików danych. Prawdopodobnie dlatego, że dane zostały nadpisane lub uszkodzone. W tych okolicznościach możesz wybrać Głębokie skanowanie, aby spróbować jeszcze raz.

Istnieje inna sytuacja, w której nie można otworzyć plików danych w oryginalnym rozmiarze, chociaż udało się je odzyskać za pomocą oprogramowania, ponieważ dane pochodzą z zaszyfrowanej karty SD. Najlepszym rozwiązaniem jest odszyfrowanie karty przed odzyskaniem usuniętych danych za pomocą FoneDog Data Recovery.

Pytanie 6 Co zrobić, jeśli FoneDog Data Recovery nie skanuje niczego?

Jeśli podczas skanowania programu FoneDog Data Transfer wszystko wydaje się działać dobrze, ale po zakończeniu procesu nic nie zostanie znalezione, najbardziej prawdopodobne jest, że usunięte dane zostały nadpisane na dyskach twardych lub dyskach wymiennych (np. Kartach SD). Po nadpisaniu danych nie można ich odzyskać.

Dlaczego usunięte dane zostaną zastąpione? Dzieje się tak, ponieważ gdy jeden plik zostanie usunięty, nadal znajduje się na dysku, ale system umieściłby inne pliki w swoim miejscu podczas korzystania z funkcji Zapisz, ponieważ przestrzeń usuniętego pliku jest teraz zapisywalna. Usunięty plik zostanie trwale usunięty, gdy jego miejsce zajmą inne nowe pliki lub pojawi się „0”.

Dlatego lepiej nie zapisywać ani nie obsługiwać innych opcji na dyskach twardych lub innych dyskach wymiennych, gdy okaże się, że coś zostało omyłkowo usunięte, aby uniknąć trwałej utraty danych.

Pytanie 7 Jak długo usuwane są dane, które można odzyskać przez FoneDog Data Recovery?

To, czy usunięte dane można pomyślnie odzyskać, czy nie, nie zależy od czasu dłuższego lub krótszego. To, czy usunięte dane zostaną nadpisane, czy uszkodzone, zostanie praktycznie rozstrzygnięte.

Na przykład, mimo że chcesz odzyskać dane usunięte w ciągu ostatnich kilku lat na karcie SD, karta SD jest starannie przechowywana i prawie nie zapisujesz plików na karcie, nadal jest duża nadzieja na odzyskanie danych.

Następnie możesz wypróbować FOneDog Data Recovery, aby odkryć usunięte dane, które nadal znajdują się na karcie SD i je odzyskać.

Więcej pytań na temat odzyskiwania danych FoneDog, możesz również skontaktować się Centrum Wsparcia o pomoc.(support@fonedog.pl)

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.