Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Podręcznik użytkownika odzyskiwania danych Androida.

Jak odzyskać usunięte dane z telefonu z Androidem?

Przewodnik wideo: Jak odzyskać utracone pliki z Androida?

Krok 1. Uruchom FoneDog i podłącz swój telefon z Androidem do komputera.

Najpierw pobierz FoneDog Toolkit - Android Data Recovery. Uruchom oprogramowanie i podłącz urządzenie Android do komputera kablem USB.

Połącz Androida z komputerem

Krok 2. Włącz debugowanie USB na Androidzie.

Musisz włączyć debugowanie USB na swoim telefonie z Androidem. Jeśli nie otworzysz debugowania w telefonie, FoneDog Android Data Recovery poprosi Cię o włączenie debugowania USB w telefonie.

W systemie Android 2.3 lub wcześniejszym: wybierz „Ustawienia”> Wybierz „Aplikacje”> Wybierz „Programowanie”> Wybierz „Debugowanie USB”

Android 3.0 do 4.1: Wejdź w „Ustawienia”> Wybierz „Opcje programisty”> Wybierz „Debugowanie USB”

W Androidzie 4.2 lub nowszym: wybierz „Ustawienia”> Stuknij „Informacje o telefonie”> Kilkakrotnie kliknij „Numer kompilacji”, aż pojawi się komunikat „Jesteś w trybie programisty”> Powrót do „Ustawień”> Wybierz „Opcje programisty”> Wybierz "Debugowanie USB"

Nie martw się Debugowanie USB to tylko tryb, który pozwala telefonowi z Androidem połączyć się z komputerem za pomocą kabla USB. Po wykonaniu powyższych kroków kliknij OK na Android Data Recovery i dotknij OK na swoim urządzeniu.

Pozwól na debugowanie USB

Krok 3. Wybierz typy plików do skanowania na telefonie z Androidem.

Po pomyślnym wykryciu telefonu z Androidem przez program FoneDog - Android Data Recovery wyświetli wszystkie typy danych, które obsługuje do odzyskania.

Domyślnie sprawdził wszystkie typy danych. Możesz po prostu wybrać typ plików, które chcesz odzyskać. A następnie kliknij „Dalej”, aby rozpocząć skanowanie.

Wybierz typy plików do skanowania

Krok 4. Szybkie / głębokie skanowanie danych na urządzeniu z Androidem.

Po kliknięciu przycisku Skanuj oprogramowanie domyślnie uruchomi Szybkie skanowanie. Później, jeśli nie możesz znaleźć potrzebnych usuniętych danych lub po prostu chcesz wyświetlić więcej i uzupełnić dane na swoim urządzeniu, możesz kontynuować Głębokie skanowanie. Głębokie skanowanie znajdzie więcej danych na twoich danych, więc zajmuje to więcej czasu niż Szybkie skanowanie podczas skanowania danych.

Szybkie / głębokie skanowanie danych na urządzeniu z Androidem

Uwaga:

Jeśli chcesz dokładnie przeskanować dane na urządzeniu z Androidem, lepiej najpierw zrootuj urządzenie.

Co to jest głębokie skanowanie

Krok 5. Wybierz usunięte i utracone pliki do wyodrębnienia.

Proces skanowania zajmie ci kilka minut. Na cenne rzeczy zawsze warto czekać. Po zakończeniu skanowania wybrane pliki zostaną wyświetlone na liście.

Teraz możesz przeglądać znalezione dane jeden po drugim. Możesz zaznaczyć wybrane elementy i kliknąć „Odzyskaj”, aby zapisać je wszystkie na komputerze.

Odzyskiwanie usuniętych plików z Androida

Porady: Może chcesz wiedzieć „Jak długo trwa odzyskiwanie?”, „Ile dni można odzyskać na urządzeniu z Androidem?”

W rzeczywistości czas odzyskiwania i liczba danych zależą od modelu telefonu, pamięci telefonu i tego, czy usunięte dane zostaną nadpisane, czy nie, itd. Po prostu bądź cierpliwy. Na cenne rzeczy zawsze warto czekać.

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.